Μπασκετοφατσες του rocking

Ώστε έτσι ε; Θα το αφήσω ασχολίαστο και θα τα πούμε στο γήπεδο. Θαρραλέο εκ μέρους σου να επιδοθείς σε trash talk :slight_smile:

Συγκλονιστικό κομμάτι πάντως

3 Likes

Σχεδον μου ρχετε να ερθω για εξεδρα. Και να θελα να παιξω ειμαι με τενοντιτιδα στον ωμο.

6 Likes

Όπως τα είπες, μάζι με την απαραίτητη θητεία από τα τσικο του ΓΣΗ. Μάλιστα, ψάχνοντας για το έμβλημα, έπεσα πάνω και σε μια φωτό που περιείχε και τον χορηγό και νομίζω είναι πιο ταιριαστό να βάλω αυτήν, θα δείτε γιατί:

image

Όπως σας είπα, από Κυριακή 3 μέχρι Παρασκευή 8 θα είμαι μάλλον καθημερινά διαθέσιμος, αρκεί να το ξέρω εγκαίρως.

5 Likes

Τι χρωματικος αχταρμας ειναι αυτος, πονεσανε τα ματια μου!!

2 Likes

Για πάμε παικταράδες μου

Κυριακή 26/6, post-Manowar game για τους τρου και so far έχουμε:

ιδανικός στόχος το 4on4, 3on3 επίσης στη χειρότερη, διπλό το βλέπω απίθανο, μάλλον την μεθεπόμενη…

Θα δούμε αύριο-μεθαύριο και για εξωτερικούς 1-2 φίλους αν χρειαστεί

3 Likes

Δεν έχουμε πλήρη εικόνα ακόμα. Εγώ δεν το αποκλείω το 4on4 μόνο με φορουμικούς.

Για Κυριακή, 26/6, λοιπόν:

Επιβεβαιωμένοι

martian
tBL
Lupin (+φίλος/φίλοι διαθέσιμοι)
RtU
Apostolis
Beast (+φίλος Hardaway διαθέσιμος)

Αρνητικοί

ChrisP
Ktn
dude (με επιφύλαξη)

Δεν έχουμε εικόνα/Σε αναμονή απάντησης

@Outshined
@pantelis79
@St_Anger

Ας δούμε προς Πέμπτη-Παρασκευή πού κάθεται η μπίλια και πράττουμε αναλόγως (και για φίλους κ.λπ.).

3 Likes

Αξίζει νομίζω από μόνη της η ανάλυση του @The_Black_League για να μας πείσει πως ένα μπασκετακι δεν είναι ποτέ αρκετό. Τα περάσαμε πράγματι φίνα την Κυριακή, με αρκετό τρέξιμο, ωραία διάθεση και στιγμές αγνής μπασκετικής ομορφιάς. Συγκινητική συνάντηση με @Lupin και @martian μετά από πολλά χρόνια, χαίρομαι να βλέπω πως η κοινότητα συνεχίζει να βρίσκει ωραίους λόγους να μαζεύεται και να γνωριζόμαστε μεταξύ μας, γιατί τι πιο ωραίο μπορείς να κάνεις μέσα από ένα φόρουμ;

Στα της ερχόμενης Κυριακής, είμαι μέσα και φίλος Mr Beast - aka Penny Hardaway (που τρώει δούλεμα από προχτές ότι με τον που τον έπιασα άρχισε να θυμίζει πιο πολύ κάτι σε Penny cannot do it the hard way) είπε ότι είναι διαθέσιμος αν χρειαστούμε.

5 Likes

Εγώ είμαι πάνω κάτω στα ίδια από άποψη σωματικής κατάστασης, οπότε αν έρθω, θα το πάω έτσι πολυ χαλαρά πάλι, όπως την πρώτη φορά.
Επίσης, είναι εξαιρετικά πιθανό να χρειαστεί να φύγω από Αθήνα για κάποιο ζήτημα προσωπικής φύσεως, οπότε θα έλεγα να με υπολογίζετε μέχρι νεωτέρας ως εξτρα και βλέπουμε.

5 Likes

Από εδώ αρνητικό για αυτή την εβδομάδα, την επόμενη εκτός απροόπτου μέσα!

3 Likes

Συνταχθειτε για να κλείσουμε. Έχουμε όγδοο φορουμιτη;

3 Likes

Ναι, δείτε το και οι λοιποί αναποφάσιστοι

@Outshined
@St_Anger
@pantelis79

για να βγει η τελική σούμα, να δούμε και τι γήπεδο θα κλείσουμε για αυτή τη Κυριακή

Εγώ είμαι εκτός αυτό το σ/κ!

2 Likes

Αν το κάνουμε Σάββατο νωρίς ή Κυριακή αργά, πιθανότατα θα μπορέσω. Του στυλ Σάββατο 5, Κυριακή μετά τις 7.

4 Likes

Για Σάββατο νωρίς είμαι μέσα. Κυριακή ότι ώρα θέλετε.

Εγω ειμαι μεσα και για Κυριακη (οποιαδηποτε ωρα απο το μεσημερι μεχρι και το 20:30-22:00) και Σαββατο (οποιαδηποτε ωρα απο 16.00-17.30 και μετα)

Nομίζω Σάββατο είναι booked all day

Πάμε για Κυριακή 19.00-20.30 πχ, νομίζω βολεύει όλους ε?

@apostolisza8
@martian
@The_Black_League
@RiderToUtopia
@pantelis79
@Lupin
@MrBeast (+φίλος Ηardaway διαθέσιμος)

8άδα βγαίνει με φίλο Hardaway, ας μας πει και ο @St_Anger αν μπορεί και βλέπουμε τότε αν θα χρειαστεί και άλλος έξτρα, μήπως πάμε και σε διπλό αν ψήνεστε

5 Likes

Έφυγα τελικά μάγκες… Καλό μπασκετάκι.

4 Likes

Μη με υπολογίζετε δυστυχώς…
Παρακολουθώ το νήμα, όταν θα μπορέσω, σε επόμενα ματς, θα δηλώσω συμμετοχή άμεσα!

4 Likes

Εγώ είμαι ΟΚ με Κυριακή στις 19:00.

Απλά, μπορεί κάποιος άλλος ν’ αναλάβει τα logistics αυτήν τη φορά (μόνο την κράτηση δηλαδή);

1 Like

Θέλετε να το κλείσω εγώ? Μισό γήπεδο και αν μαζευτούμε 10 το αλλάζουμε