Μπασκετοφατσες του rocking

Θυμίζω ότι παίζεις μπάλα εδώ.

Αν έχω διαβάσει σωστά, εντέλει είμαστε 8 (Tolis, martian, tBL, RtU, pantelis, Lupin, Beast & Hardaway), επομένως πάμε για 4on4.

Όλα κομπλέ, έκανα την κράτηση για την Κυριακή στις 19.00

Πάμε τώρα στο ενδιαφέρον, προγνωστικά, συνθέσεις, trash talking κτλ :rofl:

3 Likes

Αρχηγός.

Νομίζω ότι tBL, RtU, Lupin & Beast εναντίον Martian, Pantelis, Apostolis & Hardaway (μη σου πω και με τα ματσαρίσματα με τη σειρά που αναφέρονται οι παίκτες) βγαίνει κομπλέ ανταγωνιστικό παιχνίδι και δεν χαλάει η Red vs. Black συνταγή.

Περίμενε. Κάπου θα εμφανιστεί ο @apostolisza8.

Αλήθεια τώρα;

2 Likes

Πάμε στοίχημα;

Με hardaway και Παντελή μαζί δυναμώνουν πολύ οι μαύροι στη ρακέτα, πιστεύω θα είναι δυνατό ματς.

1 Like

Όχι :upside_down_face:.

Ορθό! Ας μην υποτιμήσουμε, όμως, την κόκκινη καρδιά.

Τουλάχιστον, αν χάσουμε, θα έχουμε έτοιμη τη δικαιολογία ότι μας έλειπε ένα βασικό μέλος (@ChrisP) κι έτσι ο μικρός διάβολος δεν θα έχει πολλά να μας πει (λέμε τώρα…).

1 Like

Στις 19.00 δεν το αποκλείω, θα επιβεβαιώσω όμως προς Σάββατο.

1 Like

thanks για την εξυπηρέτηση στα διαδικαστικά @RiderToUtopia, ήμουν εκτός και τώρα βλέπω τα μηνύματά σας, θα είχα κλείσει εγώ αν ήμουν σπίτι νωρίτερα…

ωπ, μυρίζει διπλό η φάση
Πες όσο πιο νωρίς Σάββατο αν είναι εύκολο, να ενεργοποιήσω φίλο μου αν είναι και θέλουμε 10άδα

1 Like

Παίδες, ας με βάλετε με ερωτηματικό γιατί ίσως τσίμπησα κοβιντάκι. Θα κάνω τεστάκια και αύριο-μεθαύριο για σιγουριά (γτ παραείναι αχνή η γραμμή) αλλά το λέω από τώρα για να μην σας κρεμάσω τελευταία στιγμή. Σόρρυ!

Κι εγώ :face_with_thermometer:

Πω ελπιζω οχι και στους δυο σας.

Αλλιως περαστικα! :orange_heart:

4 Likes

αουτς :cry: :cry:

Περαστικά μόρτες, ελπίζω να την σκαπουλάρετε…

4 Likes

Περαστικά στους φίλους, κατ’ αρχάς.

Μήπως θέλετε να το ακυρώσουμε για σιγουριά και να το πάμε 03/07;

1 Like

Εγώ παίζω πάντως 3on3 στη χειρότερη την Κυριακή, αν martian και pantelis είναι τελικά οφ λόγω covid… αν μπορεί και ο chrisp δηλαδη, είμαστε 7 κ τότε κοιτάω πχ και εγώ ή όποιος θέλει για εξτρα φίλο, ώστε να βγαίνει και 4on4

Ότι θέλετε όμως και οι υπόλοιποι

2 Likes

Ναι, κι εγω, αν βγαινει σιγουρα (που ετσι φαινεται ως τωρα) ενα τιμιο 3 on 3 προτιμαω να μην το ακυρωσουμε, αν ψηνεσθε βεβαιως ολοι.

Ευχομαι σε πρωτη φαση Παντελης και Martian να μην εχουν κολλησει και αν εχουν κολλησει να το περασουν πολυ ελαφρια

3 Likes

Σήμερα είμαι αρνητικός. Χθες το θετικό παραήταν αχνό, αλλά it was there, κάτι φαινόταν, το είδαμε δυο άτομα. Δεν ξέρω τι παίζει, από υγεία πάντως νιώθω κομπλέ. Θα έρθω μόνο αν συμπληρώσω τρεις μέρες σερί αρνητικών τεστ, δηλαδή αν αύριο και μεθαύριο πρωί δω πως και νιώθω καλά και τα τεστ βγουν αρνητικά. Τουλάχιστον αν δεν φοβάστε και εσείς, και φυσικά μην ντραπείτε να μου πείτε κάτι, καταλαβαίνω απολύτως και τα λέμε την επομένη αν είναι. Σε κάθε περίπτωση, θα σας ενημερώσω εγκαίρως!

6 Likes

Επιβεβαιώνω από σήμερα ότι την Κυριακή θα πονέσουν και πάλι τα στεφάνια (και τα χέρια/ώμοι του @apostolisza8).

4 Likes

Παίδες, τα λέμε σε καμιά βδομάδα (ελπίζω!). Δεύτερο τεστάκι αρνητικό αλλά απ’ότι φαίνεται έχω τσιμπήσει ένα καλό κρύωμα (δεν έχω λαιμό) άρα θα κάτσω σπίτι. Καλά να περάσετε!

1 Like

Καλή ανάρρωση @martian, ελπίζω -και πιστεύω βασικά- να την γλίτωσες από covid, τα αντί-σώματα Manowar να έκαναν δουλίτσα \m/
Στρώσε με το καλό και την άλλη βδομάδα θα ήμαστε περισσότεροι λογικά και θα πάμε και για διπλό

ontopic, έχουμε λοιπόν για αύριο, 19.30-20.00 Εurohoops:

@ChrisP
@apostolisza8
@The_Black_League
@RiderToUtopia
@Lupin
@MrBeast (+φίλος Ηardaway διαθέσιμος)

Nα πω σε έναν φίλο, να το κάνουμε 4on4?

3 Likes