Μπασκετοφατσες του rocking

Να προσθέσω ότι άμα ο @RiderToUtopia πάρει το διάδρομο για το καλάθι και βρεθείς στη πορεία του, είναι σαν να σε χτυπάει στο στέρνο η μπότα του Duplantier σε live των Gojira.

9 Likes

Ε, που είναι η αναμνηστική φωτογραφία των ενθουσιασμένων συμμετεχόντων;
Μόνο ρεπορτάζ από τα “μεθεόρτια” σε ατομικό επίπεδο, διαβάζω! (ή πιο απλά “τι φάγατε χθες” για να παραφράσω και το πάλαι ποτέ δημοφιλές τόπικ!)

1 Like

Από αυτά που διαβάζω, μάλλον δε χωρούσαν στο πλάνο…

9 Likes

Δεν έχει αναμνηστική φωτογραφία αυτή τη φορά. Φανήκαμε επιεικείς προς τους αγαπητούς μας αντιπάλους, η κατήφεια των οποίων μετά το σφύριγμα της λήξης δεν μπορούσε να κρυφτεί και, ως εκ τούτου, επιλέξαμε μεγαλόψυχα να μην αποτυπωθεί σε κάποια άψυχα pixels.

@apostolisza8 θα σου φάω τη δουλειά!

6 Likes

Εσύ να μου το φας το χόμπυ, οι κόκκινοι λες να χώνεψαν την ήττα;

1 Like

Ακόμα και αν δεχτούμε ότι χάσαμε σε ματς που δεν τελείωσε (σαν τα πρωταθλήματα που διακόπηκαν το ‘20 λόγω covid και δόθηκαν δώρο σ’ αυτούς που ήταν πρώτοι εκείνη τη στιγμή), είναι πάντα τιμητικό να χάνει κανείς στα σημεία από τον @Outshined που έκανε τα πάντα (unguardable αριστερό μπάσιμο, τρίποντα, ασίστ), τον αλύγιστο rebounder @pantelis79 και φυσικά τον rocking human highlight film @martian με την ερωτική σχέση που έχει με τα ταμπλό.

3 Likes

Χάσατε σε μάτς που συμφωνήθηκε πρώτα στα 11, μετά στα 15, και μετά στα μέχρι να μας διακόψουν. 3/3, μην ρωτάς πως γίνεται αυτό.

Καλή χώνεψη :upside_down_face:

3 Likes

Ότι σας κάνει να κοιμαστε ήσυχοι τα βράδια. Γαύροι ρε φίλε…

Κυριακή θα παίξουμε;

2 Likes

Όταν νικούσαν όμως έτσι παιχνίδια σε άλλα μονά στο παρελθόν κανείς μας δεν ασχολιόταν, γιατί η συμφωνία είναι για να τηρείται, δεν πειράζει. Είπαμε, μικροσκόπιο.

Όπως φαίνεται δεν ξέρουν και να μετράνε :clown_face:

Υποθέτω, να δούμε και πότε παίζει η Εθνική ε.

Νομίζω ο νικητής του ομίλου μας παίζει στις 13.00.

1 Like

Η νίκη των μαύρων ήταν καθαρή. Αλλά ήταν μια μόνο και χωνεύεται εύκολα.

Ρεβάνς την Κυριακή! Εγώ είμαι μέσα με 1000, κάπως θα βρούμε ώρα πιστεύω, είτε πριν είτε μετά την εθνική, ανάλογα τι ώρα παίζει!

4 Likes

Ι second that με όλο μου το είναι.-

3 Likes

Πατε να δειτε ολοι μαζι το ματς σε σουβλατζιδικο, πιειτε και 2-3 μπυρες, και κλειστε το γηπεδο στις 16:00 για κανα διωρο να συνεχισετε με μπασκετακι τον θριαμβο της εθνικης

Δεν έχουνε βγει οι ώρες των νοκ άουτ ακόμα.

Ανεξαρτήτως του νοκάουτ της Εθνικής πάντως, μέσα, όλη μέρα από μένα για την Κυριακή, όπως και κάθε Κυριακή.

Αν θέλετε, ας μαζέψουμε σιγά σιγά συμμετοχές και το μοντάρουμε.

1 Like

Εκτός απροόπτου, θα λείπω.

Έχεις όρο στο συμβόλαιο όχι πάνω από 1 αγώνα ανά οκτώ ημέρες;

1 Like

Όχι, λέω να πάω τετραημεράκι :stuck_out_tongue:

2 Likes

Αν θες/προλαβαίνεις πάντως, φτιάξε τον καθιερωμένο ‘‘πίνακα συμμετοχών’’, να δούμε πόσοι μπορούμε αρχικά -την ώρα θα την βρούμε αργότερα, προς τέλος εβδομάδας, να δούμε πότε είναι το ματς-

(θα το πόσταρα εγώ αλλά τρέχω όλη μέρα/κάθε μέρα/γ ι α π ά ν τ α και δεν μπορώ τώρα από το κινητό-ειδάλλως το ποστάρω το βράδυ)

Και εγώ θεωρητικά/εκτός απροόπτου μέσα είμαι, μην πάει χαμένη η δίαιτα και η υπόνοια γυμναστικής που ρίχνω αυτές τις μέρες :stuck_out_tongue:

2 Likes

Εγώ μέσα, αρκεί κλασικά να αποφύγουμε ώρα που παίζει η εθνική

3 Likes