Μπασκετοφατσες του rocking

Flattered, αλλά υπερβολές :stuck_out_tongue:

Να δούμε τι ώρα είναι η Εθνική και τι ώρα μπορούμε να πάμε και θα το παλέψω και για αυτή την Κυριακή πιστεύω.

4 Likes

Γκες γουατ μπιτσις,γκες χου ις μπ(λ)ακ.

6 Likes

Και επισης μπιτσις, τα ποστ μου πλεον δεν θελουν approve οποτε φυλαχθειτε θα σας φλομωσω με ριμες απο ατσαλι και οι ρυθμοι θα ειναι πάλι μεγάλοι.

7 Likes

Κυριακή 11/09, ώρα TBA:

@martian
@apostolisza8
@Lupin
@JoHNNyB
@RiderToUtopia
@MrBeast

Για φανερωθείτε και οι λοιποί.

3 Likes

Ακολούθα το πρωτόκολλο παρακαλώ :stuck_out_tongue: :

Κυριακή 11/9 στο Eurohoops Dome, ώρα θα συνεννοηθούμε στη συνέχεια, αφού μάθουμε πότε παίζει η Ελλάδα την ίδια μέρα:

Άμεσα διαθέσιμοι (Φορουμικοί)-13

RiderToUtopia OK
Lupin OK
apostolisza8 OK
Οutshined ΟΚ
JoHNNyB (Hardaway) ΟΚ
ΜrBeast ΟΚ
martian ΟΚ

@ChrisP ΑΝΑΜΟΝΗ
@The_Black_League ΑΝΑΜΟΝΗ
@Ktn ΑΝΑΜΟΝΗ
@dude ANAMONH

pantelis79 OΧΙ

Άμεσα διαθέσιμοι (Εξωσχολικοί)-2

The X-Factor OXI
The G-Force OXI

Εκτάκτως διαθέσιμοι ξενιτεμένοι κι “ετεροδημότες” φορουμικοί-5

plex27
samis
eviL
Giasonas
osfp7
QuintomScenario

Τιτανομαχητές φορουμικοί (που μας “οφείλουν” παρουσία και θα έρθουν, πιστεύω, αν τους πρήζουμε κάθε φορά)-3

@nnnkkk ΑΝΑΜΟΝΗ
@kbil ΑΝΑΜΟΝΗ
@St_Anger ΑΝΑΜΟΝΗ

5 Likes

Εγώ το σκέφτομαι, νιώθω προδομένος από τους συμπαίχτες μου που μίλησαν για “δίκαιες” και “καθαρές” νίκες και δίνουν ψυχολογία στους αντιπάλους.

4 Likes

Φίλε και συμπαίκτη, επικράτησαν διαφορες απόψεις όταν ήταν 8.15 και ξεκιναγαμε το τρίτο μονο, με κεντρική αυτή του “πάμε και όσο πάει” συν το “πάμε στα 11”. Οι μαύροι κέρδιζαν και στα 11 αλλά και όταν έληξε ο χρόνος, μάλιστα με διάφορα περίπου 5 πόντων αν δεν κάνω λάθος. Άρα και στα δύο σενάρια έκαναν την πρώτη τους νίκη.

Κατά συνέπεια δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι για να αλλάξουμε ότι έγινε, μπορούμε όμως να τα δώσουμε όλα την Κυριακή και να δείξουμε από τι μέταλλο (pun intended) είναι φτιαγμένη η κόκκινη ομάδα, ο πρωταθλητής της περσινής σεζόν, και η αγαπημένη ομάδα της κερκίδας αν και όταν θα έλεγα.

Το ότι κέρδισαν βέβαια δεν σημαίνει πως ήταν καλύτεροι, κωλοφαρδια ήταν (οκ αστειεύομαι, αλλά έχω ψηθεί άπειρα για τη ρεβάνς)

5 Likes

Σας παρακολουθώ.
Να με βάζετε αυτόματα στο όχι μέχρι νεωτέρας.
Έχω κυκλώσει το Σ/Κ 15-16 Οκτώβρη, ελπίζοντας να πάνε καλά τα πράγματα με γιατρούς κτλ. ως τότε.

7 Likes

Από μένα προς το παρόν δύσκολα, αν δω ότι βγαίνει θα ενημερώσω

1 Like

Κατά 99% είμαι στο “Όχι” και αυτήν την εβδομάδα.

Καλή επάνοδο ξανά λοιπόν, το συντομότερο δυνατό.

Επίσης, τι λέτε;

Η Ελλάδα ρίχνεται στη μάχη την Κυριακή 11 Σεπτεμβρίου και αναμένεται να αγωνιστεί είτε στις 19:00 είτε στις 21:45. Το πρόγραμμα της Κυριακής θα ανακοινωθεί όταν οριστικοποιηθούν τα ζευγάρια.

14.30-16.00 και 16.00-17.30 δεν με χαλάει btw για Κυριακή

2 Likes

Ούτε εμένα, κανένα εκ των δύο.

Βέβαια, αν η Ελλάδα παίζει νύχτα, και το 19:00 - 20:30 μας κάνει, αλλά ίσως καλύτερα να πάμε με τα σίγουρα που ανέφερες για να κάνει και ο καθένας τα κουμάντα του από νωρίς.

2 Likes

Μπορώ και στα δύο που αναφέρει ο @Lupin , προτιμάω εκ των δύο το 16.00-17.30

Συμφωνώ κι εγώ, ας το κλείσουμε και από σήμερα εφόσον μας βολεύει όλους η ωρα για να ξέρουμε να κάνουμε το πρόγραμμα μας ( έχω τάξει εκδρομουλα Κυριακή πρωί :smiley: ) . Αν έχουμε καμία ανατροπή και συμπέσει με αγώνα εθνικής άλλωστε εύκολο είναι να αλλαχτει.

1 Like

Αν σκοπεύετε να φάτε για μεσημέρι αυτά που στέλνατε τις προάλλες και να πάτε για μπάσκετ στις 2μιση ή στις 4, ψήνομαι πολύ να έρθω να σας δω :P.

5 Likes

Το δικό μου καρνέ είναι απολύτως κενό την Κυριακή, μέσα σε όλα.

4 Likes

Τον άλλο μήνα που θα ανέβω Αθήνα με τη στολή Μπόγιαν Μπογκντάνοβιτς, θα διαλέξω ομάδα και θα σας έρθω για κανά ελαφρύ διάστρεμμα. Η προοπτική πάντως να μαρκάρω τον Απόστολο, μοιάζει άκρως δελεαστική.

10 Likes

Θα είναι ενδιαφέρων αγκώνας εεε αγώνας εννοώ

Με το καλό μαν!!

4 Likes

K ο φίλος X Force aka Χάρης θα μπορεί τελικά (εφόσον χρειαστούμε εξτρα παίκτη εννοείται), οπότε ήμαστε νομίζω 8αδα + αν έρθει Crisp κ βρούμε έναν ακόμα έστω, μπορούμε κ διπλό

1 Like

Θα έρθω εννοείται.

2 Likes