Μπασκετοφατσες του rocking

8αδα έτοιμη, 9αδα επίσης διαθέσιμη, πάμε λίγο κανένας ακόμα/ή φίλος για διπλό -αλλιώς 4on4

1 Like

21.45 το Ελλάδα - Τσεχία, καλημέρες.

1 Like

@nnnkkk ΑΝΑΜΟΝΗ
@kbil ΑΝΑΜΟΝΗ
@St_Anger ΑΝΑΜΟΝΗ
@Ktn Δυσκολα

Καποιος θα εμφανιστει σαν απο μηχανης θεος για διπλο ή παμε για 4 on 4 ? :basketball:

Οσον αφορα την ωρα εγω μπορω ολες τις ωρες, αλλα νομιζω τα απογευματινα slots (16:00-17:30 ή ακόμα καλύτερα 17:30-19:00 και 19:00-20:30) γενικα ειναι καλυτερα

Κυριως για αυτο το λογο
2 Likes

Άντε τι γίνεται εδώ, για να το κλείνουμε σιγά σιγά αν θα είναι 4on4 ή διπλό :stuck_out_tongue:

Από ώρα, για να είμαστε άνετοι θα πρότεινα 17:30 - 19:00, αλλά ό,τι θέλετε.

Edit: βέβαια, επειδή στις 19:00 έχει Σερβία - Ιταλία και θα ήθελα να το δω, εγώ ψήνω και το 16:00 - 17:30, οπότε μια τρύπα στο νερό.

1 Like

Είναι λίγο μπερδεγουέι η φάση.

Δεν είμαι βέβαιος ακόμα για μεσημεριανή και μετά έχει τα ματσάκια. Δείτε που κλείνετε και θα επιβεβαιώσω όσο πιο άμεσα μπορώ.

Εντάξει, ανεξαρτήτως του τι λέω, έχουμε επιλογές μέχρι τις 10 παρά που θεωρώ πως μας “καίει” όλους, οπότε πάμε με αυτή που μπορούν όλοι προφανώς.

Επίσης, μην φας πολύ το μεσημέρι μωρέ :stuck_out_tongue:

Edit: Να φτιάξουμε poll με μέχρι 2 επιλογές.

1 Like

Το πρωτο μου poll στο forum. Μεχρι 3 επιλογες

Κυριακη μεθαυριο λοιπον και τι ωρες μπορειτε ?

  • 14.30-16.00
  • 16.00-17.30
  • 17.30-19.00
  • 19.00-20.30

0 voters

@Lupin
@apostolisza8
@Outshined
@JoHNNyB
@MrBeast
@martian
@ChrisP
@Ktn
@nnnkkk
@kbil
@St_Anger

@nnnkkk off, συνεχίζει δυναμικά να με σκίζει ο Σεπτέμβρης

Αφού λοιπόν θα είμαστε 7 και στις δύο περιπτώσεις, για να βγει να νικητής, πάμε σε poll προτίμησης (το προηγούμενο ήταν δυνατότητας)

Μέχρι αύριο το πρωί λοιπόν, και μετά θα κλείσω οποίο προηγείται.

Τι ώρα προτιμάτε για την Κυριακή? (Μόνο 1 επιλογή)

  • 17:30-19:00
  • 19:00-20:30

0 voters

2 Likes

Είμαι 100% κομπλέ και με τις δύο, ψήφισα για τα τυπικά ωστόσο.

1 Like

Κ γω κομπλε κ με τις δυο ώρες, έβαλα τη πιο νωρίς 17.30-19.00, έτσι για να ήμαστε πιο άνετοι κτλ μετά, για βραδυ -σορυ που δεν συμμετέχω περισσότερο σε συζητήσεις κτλ, έτρεχα δυο-τρεις μέρες με διάφορα…

1 Like

Κλειδώνω πριν έχουμε πάλι καμιά ισοβαθμία! :stuck_out_tongue: Κυριακή 17.30-19.00 λοιπόν.

Θα κάνω την κράτηση όταν βρω λίγο χρόνο και θα ενημερώσω

1 Like

Διψασμένοι για ρεβάνς κόκκινοι και πάντα μαχητικοί μαύροι πλέον είναι επίσημο, αύριο 17:30-19:00 στο συνήθη χώρο (Ευρώτα 24 Κηφισιά) θα παιχτεί η δεύτερη πράξη της δραματικής θα έλεγα σειράς των Ρόκινγκ τζιαρ αναμετρήσεων της σεζόν 2022-2023.

Τυπικά για επαλήθευση

@Lupin
@martian
@ChrisP
@apostolisza8
@Outshined
@MrBeast
@JoHNNyB

Είμαστε μέσα και οι οκτώ ώστε να βγει 4 on 4, σωστά νουντζ?

3 Likes

Σπάστε τα (pun not originally intended) και για μας που θα απουσιάσουμε!

1 Like

Το πιο Bolt Thrower μπασκετάκι που έχουμε παίξει, να βγάλουμε μπλουζάκια “I survived 11/9/22”.

7 Likes

Nine eleven όνομα και πράγμα

6 Likes

Σκληροτράχηλο λοιπόν το ματς σήμερα, στα του αποτελέσματος οι κόκκινοι (με @MrBeast δυνατή προσθήκη στη ρακέτα) κερδίσαμε 2-1 κάνοντας το 1-1 στη σειρά.

7 Likes

Τα αποτελεσματα της προηγουμενης σεζον σβηστηκαν?
Αν δεν κανω λαθος πρεπει να ηταν καπου 5-0 για τους κοκκινους?

1 Like

Ναι, 5 ή 6 έχασα το μέτρημα. :stuck_out_tongue:

1-1 από τις διακοπές και μετά, στη νέα σεζόν ας πούμε, αν το θέσουμε έτσι.

Θέλω να επανέλθω κάποια στιγμή με πιο αναλυτικά σχόλια, προς το παρόν ελπίζω πρώτον να είναι όλοι εντάξει και δεύτερον, τι ωραίο, αθλητικό ξυλίκι έπεσε χθες \m/

5 Likes