Μπασκετοφατσες του rocking

Εγώ θα δηλώσω από τώρα μέσα για την επόμενη Κυριακή, ελπίζοντας πως θα παίξουμε απόγευμα ωστε μετά το βράδυ να μπορούμε να δούμε την εθνική η οποία ελπίζω θα παίζει εκεί γύρω στις 9-10 στο μεγάλο τελικό δηλαδή.

Βλέποντας δηλαδή για την ώρα, αλλά μέσα με 1000.

4 Likes

Και εγώ μέσα μάλλον, το πόδι μου δεν πρήστηκε πολύ και το έσωσα κάπως με τον πάγο χτες βράδυ… πονάει, μην λέω μαλακίες δηλαδή, αλλά εικάζω ότι με λίγη προσοχή και την ξεκούραση/πάγο 5-6 ημερών, θα είμαι οκ… άντε μπας και πάμε επιτέλους για διπλό!!

Btw, έλεγα να το πω στα παιδιά χτες αλλά το ξέχασα, ότι ίσως κάτι πρέπει να γίνει με το παρκέ: γλιστράει πολύ και εύκολα μπορεί να γίνει καμιά ζημία. Ένα σκούπισμα/σφουγγάρι επιβάλλεται… ίσως τους το πω, με ευγενικό πάντα τρόπο, τηλεφωνικώς ή τη Κυριακή από κοντά.
Δεν ξέρω δηλαδή για εσάς αλλά εγώ δεν είμαι άνετος ιδιαίτερα να τρέξω και να προσποιηθώ/αλλάξω κατεύθυνση εύκολα, παίζει αρκετό σλάλομ -υποθέτω και ο 3T και όλοι όσοι παίζουμε λίγο πιο πολύ με έκρηξη/ταχύτητα, το καταλαβαίνετε…

3 Likes

Για επόμενη Κυριακή είμαι very questionable προς το παρόν, θα είμαι εκτός Αθήνας για δουλειές και δεν εχω εικόνα του πότε θα επιστρέψω, λογικά Κυριακή θα είναι αλλά θα ξέρω σίγουρα το Σάββατο.

Δεν εχω αντιληφθεί κάτι τέτοιο… :sunglasses:

2 Likes

@Lupin αν είναι απλά βρεγμένο σίγουρα θα έχουν από αυτές τις παρκετεζες τις μεγάλες να το περναμε λίγο αν έχει βραχεί

1 Like

Κυριακή μάλλον ναι, αλλά θα δω τις δυνάμεις μου και θα το ζυγισω προς το τέλος της εβδομάδας.

3 Likes

Παίδες εγώ μάλλον από 15/10 και μετά ξανά (λόγω υποχρεώσεων που θα παίξουν τα επόμενα σ/κ, το χέρι δεν το έχω δει ακόμα). Αν αλλάξει κάτι θα ενημερώσω.

2 Likes

6 Likes

Τι έγινε, σας κόπηκε η όρεξη; :stuck_out_tongue:

2 Likes

Γαμησετα πολυ ξενερωμενος…

Καλα πηγε αυτο. Τουλαχιστον ειχα γραψει ελπιζω και δεν εκανα προβλεψεις.

Θελετε να πουμε 16.00-17.30 αυτη την Κυριακη για οσους θελουν να δουν τον μικρο τελικο που ειναι στις 18.15?

Απο συμμετοχες ποιοι ειμαστε? @Lupin θα καμεις εσυ το κλασικο συγκεντρωτικο ποστ?

1 Like

Κυριακή 18/9 στο Eurohoops Dome ΑΚΑ ‘‘να πάνε τα φαρμάκια κάτω-ball’’, ώρα 16.00-17.30 (συζητήσιμο)

Άμεσα διαθέσιμοι (Φορουμικοί) - 13

RiderToUtopia OK
Lupin OK
@apostolisza8
@JoHNNyB (Hardaway)
@MrBeast
@martian
@ChrisP
@The_Black_League
@Ktn
@pantelis79

Outshined OXI μέχρι 15/10
Dude OXI μέχρι 15/10

Άμεσα διαθέσιμοι (Εξωσχολικοί) - 2

The X-Factor ΜΑΛΛΟΝ ΝΑΙ ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΟΥΜΕ ΕΧΤRA
The G-Force ΜΑΛΛΟΝ ΝΑΙ ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΟΥΜΕ ΕΧΤRA

Εκτάκτως διαθέσιμοι ξενιτεμένοι κι “ετεροδημότες” φορουμικοί - 5

plex27
samis
eviL
Giasonas
osfp7
QuintomScenario

Τιτανομαχητές φορουμικοί (που μας “οφείλουν” παρουσία και θα έρθουν, πιστεύω, αν τους πρήζουμε κάθε φορά) - 3

@nnnkkk ΑΝΑΜΟΝΗ
@kbil ΑΝΑΜΟΝΗ
@St_Anger ΑΝΑΜΟΝΗ

4 Likes

Nerd και ψυχαναγκασμός mode: On

Παρακαλώ πολύ όπως μεταβληθεί ο αριθμός της κατηγορίας «Άμεσα διαθέσιμοι (Φορουμικοί)» σε 12, καθώς υπήρξε υποχθόνια παρέμβαση (δάκτυλος Lupin), η οποία μετέφερε τον St.Anger στους τιτανομαχητές φορουμικούς.

Επίσης, θα πρέπει να αυξηθεί και ο αριθμός της λίστας «Εκτάκτως διαθέσιμοι ξενιτεμένοι κι “ετεροδημότες” φορουμικοί» σε 6, καθώς υπήρξε κι άλλη Lupin-ική αυθαιρεσία, η οποία μετέφερε τον QS από τους τιτανομαχητές στην προαναφερθείσα κατηγορία.

Οι ανωτέρω παρεμβάσεις αλληλοεξουδετερώθηκαν, συνεπώς, ο αριθμός των 3 στης κατηγορίας «Τιτανομαχητές φορουμικοί (που μας “οφείλουν” παρουσία και θα έρθουν, πιστεύω, αν τους πρήζουμε κάθε φορά)» παραμένει ως έχει.

Τέλος, παρακαλώ όπως τοποθετηθεί ένα ΟΚ δίπλα από το χρήστη tBL, καθώς ήρθε η ώρα να εμφανιστεί, για πρώτη φορά στη νέα σεζόν.

6 Likes

Like a boss επάνοδος με τα όλα της, θα διορθωθούν οι αυθαιρεσίες και θα γίνουν οι απαραίτητες αλλαγές στο τέλος της μέρας και στη σούμα

3 Likes

Αναμονή εδώ.

Και το 16.00 το κάνει λίγο πιο δύσκολο προς παρόν.
Θα επανέλθω με νεότερα.

2 Likes

@The_Black_League Οργανωτης στο γηπεδο, ψυχαναγκαστικα ακριβης στα της διοργανωσης, εμπνευστης και firestarter της φασουλας (pun intended), γλαφυρος στις περιγραφες των post game, ειχες λειψει μαν, WB

Αν προτιματε αργοτερα (17.30-19.00 ή 19.00-20:30) εγω δεν εχω θεμα, το εγραψα για το σεναριο καποιοι να θελουν να δουν το μικρο τελικο (εγω με την ξενερα που εχω δεν ξερω αν θα εχω ορεξη να τον δω)

4 Likes

Να πω ότι και εμένα δεν με νοιάζει ιδιαίτερα το ματς, αν βολεύει τους περισσότερους το απόγευμα, είμαι μέσα

1 Like

Μέσα obvy. Anytime.

3 Likes

Όσο αργότερα, τόσο καλύτερα.

3 Likes

Με ερωτηματικό. Επίσης και εγώ προτιμώ αργότερα, δηλαδή το “παραδοσιακό” 19-20.30 είναι σαφώς προτιμότερο για αυτή την Κυριακή προσωπικά. Θα απαντήσω όσο γίνεται νωρίτερα, τείνω στο ναι όμως.

3 Likes

21.30 είναι ο τελικός, οπότε και εγώ είμαι οκ με το 19.00-20.30, αν είναι να έρθουν και ΜάρσιανΜανΧαντερ και Παντελής

4 Likes

Θα είμαι εκτός Αθηνών αυτό, όπως και το επόμενο ΣΚ. Πονάει η καρδίαμ

4 Likes