Μπασκετοφατσες του rocking

Νext time, no worries, ρίξε σε Τσον ένα σύρμα, αν τυχόν μιλήσετε, να δει το τοπικ και να δηλώσει

Recap ημέρας, 5 σίγουροι δηλωμένοι.
Πέμπτη αύριο, για πάμε λίγο

Κυριακή 18/9 στο Eurohoops Dome ΑΚΑ ‘‘να πάνε τα φαρμάκια κάτω-ball’’, ώρα συζητήσιμη

Άμεσα διαθέσιμοι (Φορουμικοί) - 12

RiderToUtopia OK
Lupin OK
apostolisza8 ΟΚ
The_Black_League ΟΚ

@JoHNNyB (Hardaway)
@martian
@ChrisP
@Ktn
@pantelis79

MrBeast ΟΧΙ 18/9 και 25/9
Outshined OXI μέχρι 15/10
Dude OXI μέχρι 15/10

Άμεσα διαθέσιμοι (Εξωσχολικοί) - 2

The X-Factor ΜΑΛΛΟΝ ΝΑΙ ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΟΥΜΕ ΕΧΤRA
The G-Force ΟΚ

Εκτάκτως διαθέσιμοι ξενιτεμένοι κι “ετεροδημότες” φορουμικοί - 6

plex27
samis
eviL
Giasonas
osfp7
QuintomScenario

Τιτανομαχητές φορουμικοί (που μας “οφείλουν” παρουσία και θα έρθουν, πιστεύω, αν τους πρήζουμε κάθε φορά) - 3

@nnnkkk ΑΝΑΜΟΝΗ
@kbil ΑΝΑΜΟΝΗ
@St_Anger ΑΝΑΜΟΝΗ

3 Likes

Για Σεπτέμβριο ξεχάστε με (λες και με είχατε δει πριν δηλαδή), ούτε καν κερκίδα… οι Κυριακές πιασμένες με κοινωνικές εκδηλώσεις (βαφτίσια, πάρτι).

Πολυ σωστη μεταφορα ομως, ηθελα να παραπονεθω κι εγω αλλα ευτυχως διορθωθηκε.
Βεβαια το νωριτερο που θα μπορεσω να τιμησω ειναι στις 18 Ιουνιου 2023, αλλα τι να γινει.

2 Likes

Βάλτε και μένα στα οκ για κυριακή!

5 Likes

Θα είμαι εκεί τι ώρα λέμε ρε πελατάκια ?

3 Likes

Νομιζω αφου κανεις δεν φαινεται να εχει θεμα με τον μικρο τελικο, αντιθετως εχουμε 3 που προτιμανε αργα, νομιζω το ψιλοκλασικο 19.00-20.30 θα ηταν το καλυτερο. 7 σιγουροι και 4 αρκετα πιθανοι, λετε να βγει διπλο για πρωτη φορα φετος? :basketball:

2 Likes

Recap, 7 σίγουροι!

Ας πούμε 19.00-20.30 μπας και προλάβει Chrisp-Pantelis-Martian από τους στανταρ & πάμε επιτέλους για διπλό!

Κυριακή 18/9 στο Eurohoops Dome ΑΚΑ ‘‘να πάνε τα φαρμάκια κάτω-ball’’, προτεινόμενη ώρα 19.00-20.30

Άμεσα διαθέσιμοι (Φορουμικοί) - 12

RiderToUtopia OK
Lupin OK
apostolisza8 ΟΚ
The_Black_League ΟΚ
JoHNNyB (Hardaway) ΟΚ
Ktn ΟΚ

@martian
@ChrisP
@pantelis79

MrBeast ΟΧΙ 18/9 και 25/9
Outshined OXI μέχρι 15/10
Dude OXI μέχρι 15/10

Άμεσα διαθέσιμοι (Εξωσχολικοί) - 2

The G-Force ΟΚ

The X-Factor ΜΑΛΛΟΝ ΝΑΙ ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΟΥΜΕ ΕΧΤRA

Εκτάκτως διαθέσιμοι ξενιτεμένοι κι “ετεροδημότες” φορουμικοί - 6

plex27
samis
eviL
Giasonas
osfp7
QuintomScenario

Τιτανομαχητές φορουμικοί (που μας “οφείλουν” παρουσία και θα έρθουν, πιστεύω, αν τους πρήζουμε κάθε φορά) - 3

@nnnkkk ΑΝΑΜΟΝΗ
@kbil ΑΝΑΜΟΝΗ
St_Anger ΟΧΙ μέχρι 30/9

2 Likes

Δυστυχώς έχω μάλλον άσχημα μαντάτα για τους λάτρεις του αθλήματος που μετράνει τις μέρες αντίστροφα μέχρι να με δουνε να ελίσσω περίτεχνα το κουφάρι μου στα σκονισμένα παρκέ.
Στα γνωστά, χρόνια προβλήμα με μέση και γόνατα κτλ. έρχεται να προστεθεί και μια τενοντοπάθεια/ρήξη στον υπερακάνθιο μυ και άλλη μια ρηξούλα εκεί στα πέριξ του αριστερού ώμου, οπότε θα είναι μάλλον θαύμα αν καταφέρω και μπιστήξω τόπι στα μέσα του Οκτώβρη.
Η επιστροφή μου βλέπω να παίρνει περισσότερες παρατάσεις και από τον πρώτο αγώνα της ΑΕΚ στο νέο γήπεδο…

2 Likes

Πάμε σιγά σιγά, αν είναι βέβαια εφικτό, να δηλώσουν όσοι μπορούν ακόμη, ώστε να κλείσουμε το γηπεδάκι…

1 Like

Παίδες εγώ είμαι off για αυτό το παιχνίδι τελικά, καλά να περάσετε!

4 Likes

Αν θέλουμε άτομα να ρωτήσω και εγώ αν θελετε.
Επίσης, μέλος του φόρουμ και μπασκέτικο μέλος της Κυριακής εθεάθη σε καφετέρια στας Πανόρμου να κρατάει έξυπνο τηλέφωνο και να αποτυπώνει σε ψηφιακό αντίγραφο σημαντική στιγμή για την κοπέλα του και τις φίλες της.Από εδώ και πέρα θα έχει το ψευδώνυμο “λεπτό τρίποδο” , με διττή σημασία, αυτή του τριποντέρ και του πιστού αγοριού -φωτογράφου.

13 Likes

Εχω να ανακοινωσω οτι απο το νεο ετος θα κανω αιτηση να αλλαξω κατηγορια σε “αμεσα διαθεσιμος” !

11 Likes

Δεν ξερω ποιος ηταν ο νεαρος που εθεαθη, αλλα ευτυχως που δεν εγραψες και για τριτη σημασια!

9 Likes

Θα την καταλάβει καλά την τρίτη σημασία την Κυριακή :grimacing:

10 Likes

Busted!

4 Likes

Το άφησα επίτηδες για να το γράψει ο φίλος και να αυτοκαρφωθεί.

4 Likes

Το ερώτημα είναι, τους είπες “welcome to your kodak moment”;

5 Likes

Είμαι μέσα.

4 Likes

@pantelis79 έμεινε μόνο κ κλείσαμε 9αδα

Αν είναι κ αυτός μέσα, 1 έξτρα άτομο για 10αδα νομίζω το βρίσκουμε -μπορεί να φέρει κάποιον φίλο του ο Hardaway που το ανέφερε πριν, ο Pantelis που κάτι είχε αναφέρει παλαιότερα ή όποιος άλλος θέλει, μην το παίρνω εργολαβία δηλαδή εγώ

1 Like

Μέσα κι εγώ. Θα ρωτήσω και τον δικό μου αν μπορεί.

EDIT: είναι εκτός Ελλάδας, δεν μπορεί :smiley:.

3 Likes