Μπασκετοφατσες του rocking

Είσαι ηγέτης!

2 Likes

Παρακαλώ κύριοι, παρακαλώ…

Δεν χρειάζονται αβρότητες.

3 Likes

Αφού κουβαλήσες ρε μαν.

All stars ωραία και τα δύο γήπεδα, το ένα έχει περισσότερη άπλα το άλλο λίγο πιο στριμωγμένο αλλά και αυτό με πολύ καλό παρκέ και μπασκέτες κτλ, τουλάχιστον γύρω στο 2018-19 περίπου αυτά που είχα πάει τελευταία φορά.

Όσοι δεν είστε εξοικειωμένοι ξεκινήστε 5-10 λεπτά νωρίτερα γιατί είναι λίγο μπέρδεμα η φάση μέσα στο ΟΑΚΑ. Παρκιν βρίσκεις πολύ εύκολα βέβαια απέξω ή σχεδόν απέξω από το γήπεδο (εντός του ΟΑΚΑ προφανώς)

3 Likes

Αυτό μου είπε κι αυτός στο τηλέφωνο!

Με ρώτησε αν έχουμε ξαναπάει, απάντησα “Όχι” και είπε “Ωχ! Χρειάζεστε και τους χάρτες”.

Τι διάολο; Ούτε η Γεωγραφική Υπηρεσία Στρατού έτσι!

4 Likes

Είναι λίγο αχανές γι’αυτό. Αν το εντοπίσεις όμως μετά την επόμενη φορά πας καρφί :smiley:

3 Likes

Υποκλίνομαι tBL κ βγάζω το καπέλο στον πραγματικό ηγέτη των Μπασκετοφατσων του rocking

Εσείς, ναι εσείς, μελλοντικοί users του 2080 που ίσως γράφετε εδώ και ασχολείστε, στο search σας για αρχαία posts κρατήστε αυτό: tBL ΕΙΝΑΙ οι μπασκετόφατσες του rocking

Θα ψάξω και εγώ τώρα που είναι γιατί δεν έχω ξαναπάει ούτε εγώ

8 Likes

Καρδούλα, γιατί χρειάζεται, λένε οι ειδικοί, να βαυκαλιζόμαστε αραιά και που.

1 Like

Καλημέρα, εξαιρετικό το ότι επιστρέφω στα γηπεδάκια του ΟΑΚΑ!

Γενικά, απ’ όσο θυμάμαι, αν δεν έχει αγώνα σε ποδόσφαιρό, μπάσκετ είναι αρκετά εύκολο το παρκάρισμα, από είσοδο σπύρου λούη μπαίναμε και κάναμε δεξιά.

2 Likes

The Βasketball League, πρώτοι εδώ

8 Likes

Το λοιπόν…

Μίλησα με τον πρωινό τυπά και πάλι και δεν μπορεί να μου στείλει τους χάρτες και τις πληροφορίες, γιατί το laptop είναι στο γραφείο… Μου είπε ότι θα μου τα στείλει όλα τη Δευτέρα…

“Ε, ξέρετε η κράτηση είναι για αύριο”.

“Ναι, έχετε δίκιο σε αυτό”…

Anyway, μου είπε ότι πρέπει να μπούμε από την Σπ. Λούη, από την είσοδο που μπαίνει η Αυτοκρατορία (αν κατάλαβα σωστά, όχι την πρώτη που βρίσκουμε στην Σπ. Λούη). Όπως και να 'χει, για βοηθήστε @ChrisP και @RiderToUtopia, αφού έχετε ξαναπάει.

Σε κάθε περίπτωση, η κράτηση είναι ΟΚ (θέλω να πιστεύω) και το κόστος είναι 90€. Το πληρώνουμε αύριο, επί τόπου. Επίσης, μου είπε ότι μάλλον παίζουμε στο δεύτερο γήπεδο. Εσείς που έχετε ξαναπάει, είναι το ένα δίπλα στο άλλο;

Γενικά, λίγο χύμα η φάση και ας ελπίσουμε ότι δεν θα πάμε και θα φάμε καμία μεγαλοπρεπή ήττα.

Υπενθυμίζω σε όλους (@Lupin (+the G-Force), @RiderToUtopia, @apostolisza8, @ChrisP, @pantelis79, @Ktn, @JoHNNyB (+φίλου του)) ότι το ραντεβού είναι στο All Stars Arena, στο ΟΑΚΑ, αύριο, Κυριακή, 18/9, ολόκληρο γήπεδο, για τις 19:00-20:30.

3 Likes

super, περιπετειράρα μυρίζει

υποθέτω από εδώ εννοεί ο φίλος πρωινός τυπάς ε?
(θα έχω και Crisp αμάξι εγώ αλλά οκ, προς διευκόλυνση όλων τώρα)

3 Likes

Η αυτοκρατορία είναι ο Μποχωρίδης; :joy: :joy:

3 Likes

Από Σπύρου Λούη, όπως γράφει και ο @ChrisP , νομίζω είναι η τελευταία είσοδος όπως έρχεται κάποιος από Ηράκλειο δηλαδή η πρώτη όπως έρχεται από Κηφισιάς. Δεν είναι δύσκολο guys, θα το βρείτε εύκολα, αρκεί να υπάρχει λίγος χρόνος. Τα δύο όλ σταρ είναι σχετικά κοντά μεταξύ τους απ’ όσο θυμάμαι, 1-2 λεπτά περπάτημα κετσι

1 Like

Στον ίδιο χώρο είναι και τα 2 ολ σταρ. Για οδηγίες θα ανοίξω κι εγώ λάπτοπ το απόγευμα, να δω αν μπορώ να βοηθήσω.

2 Likes

Μπο-χω-ρί-δης

Κοίτα να δεις… Τέσσερεις συλλαβές, περισσότερες και από τα Ευρωπαϊκά που έχεις.

:sunglasses:

2 Likes

Μπο-χω-χο-χο-χο-χο-χο-χο-χο :exclamation:
9 συλλαβές, λιγότερες από τα χρόνια που έχεις να δεις φ4 :upside_down_face:

1 Like

Μονιαστε κόκκινοι, ο εχθρός είναι προ των πυλών. Και ξέρετε ποιος είναι, ο Μακιαβελικος ο 3Τ που μας έχει βάλει να τρωγομαστε, είναι meta trash talking τεχνική .

3 Likes

Ή αλλιώς αριθμός υποπολλαπλάσιος των λαβάρων που κρέμονται στο ΣΕΦ (aka Εξοχικό), ως “Φιναλίστ Κυπέλλου/Πρωταθλήματος/You name it της Χ* χρονιάς”.

*Όπου Χ το τελευταίο 1/4 του αιώνα, ξέρω 'γω

Edit:

Θα σου ταίριαζε ο ρόλος του Μάνου Κατράκη στο υπερ-έπος του Β. Γεωργιάδη, με τον πλήρως ταιριαστό και συμβολικό τίτλο, “Το χώμα βάφτηκε κόκκινο”.

2 Likes

Αυτά λέμε έτσι για να μπούμε μπριζωμένοι αύριο, μην ανησυχείς αγαπητέ Rider.

Άλλωστε ο εξίσου αγαπητός tBL είναι πλέον ΚΟΚΚΙΝΟΣ for life.

3 Likes

ΡΕ
:stuck_out_tongue:

Τι έγινε, βρήκε κωδικούς rocking o 3Tαπό tBL/Chrisp και ποστάρει ανελέητα?

τελεία-παράγραφος (και βάλε)

1 Like