Μπασκετοφατσες του rocking

Guys είμαστε 7, έχει κανένας παίκτη για 8ο?

Ή μήπως, λέω μήπως είναι μέσα κανένας από τους συνήθεις ή μη συνήθεις ύποπτους ?

Μήπως κάποιος τελικά μπορεί ή κάποιος έχει έρθει το πλήρωμα του χρόνου να ενώσει τις δυνάμεις του με το κοκκινομαυρο ασκέρι? :basketball:

Άμεσα διαθέσιμοι (Φορουμικοί) - 14

@apostolisza8 ναι
@Ktn ναι
@ChrisP ναι
@martian
@RiderToUtopia ναι
@Lupin
@The_Black_League
@JoHNNyB ναι
@pantelis79 ναι
@MrBeast ναι
@Moonchild92
@bostonflesh
Outshined (Διαθέσιμος από 15/10)
Dude (Διαθέσιμος από 15/10)

Άμεσα διαθέσιμοι (Εξωσχολικοί) - 2
The G-Force οχι, The X-Factor

Εκτάκτως διαθέσιμοι ξενιτεμένοι κι “ετεροδημότες” φορουμικοί - 6

plex27, samis, eviL, Giasonas, osfp7, QuintomScenario

Τιτανομαχητές φορουμικοί (που μας “οφείλουν” παρουσία και θα έρθουν, πιστεύω, αν τους πρήζουμε κάθε φορά) - 3

@nnnkkk , @kbil , @St_Anger

3 Likes

‘‘Τράκαρε’’ χτες ο τετρακέφαλός μου με το γόνατο ενός φίλου σε ένα μπάσιμο -πολύ δυνατό χτύπημα, τράνταξα ολόκληρος-, με αποτέλεσμα σήμερα να έχει πρηστεί και να έχει γίνει αφύσικα ‘‘σκληρή’’ όλη εκεί η περιοχή. Εννοείται πάγος από χτες κτλ…
Προφανώς λοιπόν τώρα, δεν μπορώ καλά καλά να περπατήσω, είμαι συνέχεια σε μια πολυθρόνα ή ξάπλα, ενώ ψάχνω πατερίτσα τώρα για να πάω σινεμά στις 21.30. Είχα σκοπό να έρθω νωρίτερα, φάση guest-έκπληξη στο ματς, μπάνιο εκεί και κατευθείαν Δαναό, τώρα όμως @@, ήταν που ήταν ο Οκτώβρης κακός μήνας, τώρα νομίζω και επισήμως είμαι off για όσο απέμεινε και τα λέμε πάλι από Νοέμβριο…

Θα κάνω ένα tag όμως πάλι τον φίλο G-Force AKA @Kastroman :stuck_out_tongue: που χτες ήταν σε δαιμονιώδη φόρμα + σήμερα θα χάσει το ματς -λόγω βάφτισης τελικά-, να ντραπεί λίγο και να αρχίσει να δηλώνει/βάζει προτεραιότητες από την επόμενη φορά :stuck_out_tongue:

2 Likes

Έχει!

2 Likes

@Lupin περαστικά ρε παιχταρα!

Αυτή η μάστιγα

1 Like

Είμαστε οκ από αριθμο?

ΤζόνιΜπι σε λατρεύω ρε μαν :heart:

1 Like

@JoHNNyB αφού θα φέρει ο σιγαστήρας aka @ktn ένα άτομο είμαστε μια χαρά (8)

Οπότε φέρε κι εσύ (@JoHNNyB ) 2-3 ακόμα για το διπλό.

Ωραία, γιατί έφαγα μια καλή στο μεγάλο δάχτυλο του ποδιού χτες και δεν είμαι για πολλά πάνω-κάτω (δηλαδή είμαι για ακόμα λιγότερα απ’ ό,τι συνήθως), ευτυχώς που θα είμαστε 8 και όχι 10.

Φύγε από 'δω ρε :stuck_out_tongue:

1 Like

Είναι μικρό το Eurohoops ούτε που θα το καταλάβεις, άλλωστε δεν είναι ότι παίζουμε και με αιφνιδιασμούς!

madclip-fyge

2 Likes

Παιδιά θα το χαλάσω δυστυχώς αλλά έχω έντονο συνάχι και δεν είμαι σε φάση να έρθω και να βήχω σαν το γαϊδούρι…

Guys εγώ γενικά είμαι off, όταν είναι θα σας πω.

Οπότε θέλουμε άλλο ένα άτομο

Χίτσκοκικο γκρανγκινιολικο

@MrBeast περαστικά μαν

1 Like

Μόνη λύση βλέπω τον @St_Anger

@RiderToUtopia πρέπει να φέρεις πάλι τον μικρό για δόλωμα

1 Like

Να ρωτήσω εγώ ?

1 Like

Δώσε τη λύση Τζόνι Λόρενς του Γιουροχουπς

2 Likes

Exw faei 2 akira, rotisa allous 2.

1 Like

Magkes distixos 3/4 akira kai den ew polles elpides gia ton telefteo.

Έστειλα κι εγώ στον αδερφό μου και ένα φίλο. Νταξει στην ανάγκη αν δεν βρούμε πάμε και 7, 3-3 με αλλαγή

1 Like