Μπασκετοφατσες του rocking

Εγώ για Κυριακή μέσα.

1 Like

Με κάποιο τρόπο στο Eurohoops στην Κηφισια πλέον έχει διαθεσιμότητες! Θέλετε να κλείσω μισό για Κυριακή 19.00-20.30 (που απ’ ότι καταλαβαίνω μας ψιλοβολευει τους περισσότερους) και αν προκύψει πως είμαστε 10 να ρωτήσουμε για upgrade? Το 3on3 το έχουμε βέβαιο νομίζω, πιθανό και το 4on4 ή παραπάνω

Άμεσα διαθέσιμοι (Φορουμικοί) - 14

@apostolisza8 ναι (επειδή είναι μπασκετοκαβλος και δε θα μασήσει από κούραση)

@Ktn υπάρχει μικρή πιθανότητα για ναι

@ChrisP ναι

@martian ναι (με ένα μικρό ερωτηματικό)

@RiderToUtopia ναι

@Lupin οχι

@The_Black_League οχι

@JoHNNyB

@pantelis79 ναι

@MrBeast ναι

@Moonchild92 μάλλον όχι

@bostonflesh

Outshined (Διαθέσιμος από 15/10)

Dude (Διαθέσιμος από 15/10)

Άμεσα διαθέσιμοι (Εξωσχολικοί) - 2

The G-Force, The X-Factor

Εκτάκτως διαθέσιμοι ξενιτεμένοι κι “ετεροδημότες” φορουμικοί - 6

plex27, samis, eviL, Giasonas, osfp7, QuintomScenario

Τιτανομαχητές φορουμικοί (που μας “οφείλουν” παρουσία και θα έρθουν, πιστεύω, αν τους πρήζουμε κάθε φορά) - 3

@nnnkkk , @kbil , @St_Anger

3 Likes

Κλείστο Άγγελε!

2 Likes

It’s official, Κυριακή 19.00-20.30 Eurohoops Κηφισιά η επόμενη αγωνιστική!

Αν γίνεται γράψτε αν μπορείτε όλοι, ώστε να ξέρουμε πόσοι είμαστε (και αν είναι και διαθέσιμο να κάνουμε upgrade σε ολόκληρο αν μαζευόμαστε, αλλιώς απλά να φροντίσουμε να είμαστε ζυγος αριθμός!)

3 Likes

G-Force και The X-Factor οff, παιδικό πάρτι ο ένας (δ ε ν_ε χ ε ι_κ α ν_π α ι δ ι), ορειβασίες ο άλλος (…)

Εγώ σίγουρα off, σινεμά - αν αλλάξει κάτι, θα ενημερώσω

(Σάββατο btw όποιος ψήσει street basketball σε Γουδί (απέναντι από Πολυτεχνείο ψηλά, στο πάρκο δίπλα σε ένα κλειστό και μια πισίνα) κατά 6+, θα είμαι λογικά με κάτι γνωστούς/άγνωστους, οπότε ας ρίξει σήμα/pm και τα βρίσκουμε…)

4 Likes

Εγώ είμαι στο 100% όχι.

Δεν ξέρω τι έχει πιο ενδιαφέρον. Φανταστικό σετλιστ future past περιοδείας ή φανταστικό line-up του φάμιλυ, για λόγους σχετικότητας με το τόπικ επιλέγω το δεύτερο.

Αν κρίνω βέβαια από τους δίσκους που αναφέρθηκαν θα είναι ομάδα που θα παίζει ένα βασικό pick ‘n’ roll SG - C, και στα άλλα σποραδικές εκλάμψεις των άλλων, αλλά θα έρθει και η ώρα σας, αν φιλοτιμηθείτε να κατέβετε!!

Κλαίω, αλλά καλά κατάλαβες, έτσι και αλλιώς υπέρ σας είναι η κούραση για λόγους ισορροπίας :upside_down_face:

1 Like

Κατι μυριστηκα εδώ, θα έχουμε νεοεισελθοντες φορουμικους? Γράψτε αν είστε μέσα για την Κυριακή (19.00-20.30 Eurohoops Κηφισιά), εννοείται καλοδεχούμενοι και οι δύο!

Edit: Πληροφορηθηκα από τον φιλτατο HHF πως εννοείτε θέαση μπάσκετ και όχι άθληση, παρόλαυτα παραμένει το καλοδεχούμενοι!

5 Likes

Έλα κομμένα τα ψέματα. Τραγική εμφάνιση την περασμένη Κυριακή. Δηλώνω έτοιμος να πάρω ρεβάνς από τον κακό μου εαυτό. Μέσα.

5 Likes

α εγώ για να δούμε την ΑΕΚ εννοούσα! :rofl: :rofl:

3 Likes

Αυτο μπορουσα κι εγω να σας το εχω πει, αφου ειχατε πει συγκεκριμενα οτι τις δυο προηγουμενες Κυριακες ειχαν παιδικα παρτι, αλλα με το που μπει ο Οκτωβριος κομμενα αυτα, τα κεφαλια μεσα για τα μικρα ανθρωπακια, καλο χειμωνα, στον αγωνα παλι κτλ

Εισαι του “μετα το Metal Up Your Ass ξεπουληθηκαν” εσυ ε?

Του Lulu είναι.

4 Likes

…όπως λέμε “Ρίχτο Ηλία”;;;

(Συγγνώμη για την παρεμβολή, συνεχίστε!)

7 Likes

Kai egw mesa, posous theloume gia diplo ?

1 Like

@apostolisza8 ναι (επειδή είναι μπασκετοκαβλος και δε θα μασήσει από κούραση)
@ChrisP ναι
@martian ναι (με ένα μικρό ερωτηματικό)
@RiderToUtopia ναι
@JoHNNyB ναι
@pantelis79 ναι
@MrBeast ναι

Άρα με σένα είμαστε 7, άρα θέλουμε 3.

Εκτός αν φιλοτιμηθεί κάνας κόκκινος που μας έχουν ξεχάσει… :frowning:

5 Likes

Για την ώρα έχει ακόμα διαθέσιμοτητα για διπλό στο Eurohoops αν είμαστε +3, αλλιώς θέλουμε ένα άτομο ακόμα για τίμιο 4on4

1 Like

Θέλετε 4 τελικά για διπλό, σόρρυ παίδες αλλά δεν θα μπορέσω μεθαύριο. Αν σας ανατρέπω πολύ τα σχέδια, μπορώ να το παλέψω να έρθω.

Άρα αυτή τη στιγμή είμαστε 3-3. Ψάχνουμε ζυγό αριθμό.

Σημειώστε κι εμένα (με μικρό ερωτηματικό)

1 Like

Πάμε για χιτσκοκικό φινάλε

3 Likes