Μπασκετοφατσες του rocking

apostolisza8
Ktn
ChrisP
martian
RiderToUtopia
Moonchild92
Lupin (τα 50/50 τα ακούω βερεσέ)
Kastroman

Αναμένουμε pantelis79 και Τζόνι για διπλάρα (+ Hector και όποιον άλλο δηλαδή).

2 Likes

Τι χάος είναι αυτό μια ημέρα πριν το ματσάκι;

Παρακαλούνται οι λουφαδόροι να τοποθετηθούν να ξέρουμε αν θα φάμε καλό πρωινό αύριο.

2 Likes

Αν φας καλο πρωινο, θα παμε στην ιδια ομαδα. Αν δε φας καλο πρωινο, θα παμε σε αντιπαλες και θα σε κερασω 2-3 ταπιδια. Συμφωνοι;

1 Like

Η απάντησή μου στο γήπεδο αύριο :sunglasses:

Έλα και ο 10ς (και ο 11ος…)

Καλυτερα απαντα εδω μωρε. Ετσι κι αλλιως, εισαι καλυτερος στα λογια.

1 Like

Από εσένα πιστεύω ναι!

Μια μπάρα, έναν σκέτο, λίγο cake και θα αφήσω λίγη πείνα για το καλάθι σας.

Ο Αποστόλης θα μπορούσε να είναι ο Νίκος Παππάς του RFBL (Rocking Forum Basketball League).

Απολαύστε υπεύθυνα.

6 Likes

Guys δυστυχώς είμαι εκτός με γαστρεντερίτιδα (ίωση), ακόμα και να είμαι καλύτερα αύριο καλύτερα να μην έρθω και σας κολλήσω.

3 Likes

Περαστικά @RiderToUtopia, να περάσει γρήγορα εύχομαι.

Άντε κουνηθείτε οι υπόλοιποι.

3 Likes

Μέσα, άντε

Ήμαστε οκ με κόσμο; @pantelis79 ;

1 Like

Νομίζω πως θέλουμε έναν ακόμα για διπλό εφόσον ο Παργαλάτσος θα μείνει στα πιτς.

Τι διπλό ρε μλκς :stuck_out_tongue:

1 Like

Ψέμα, 8 είμαστε άρα πάμε για 4Χ4. Εκτός αν σκάσει κομήτης τελευταία στιγμή ο Τζόνι με την παρέα του και πάμε για 5Χ5.

Με εμενα αντι του Αγγελου, ειμαστε 8.

3 Likes

Τη μπιστηξατε τη σπυριαρα αλανιαρηδες? Θέλουμε περιγραφή!

Τη μπιστιξαμε, μια χαρα. Οι ομαδες ηταν Lupin, ChrisP, martian και Kastroman εναντιον apostolisza8, Ktn, Moonchild92 και εμου. Μας πηρανε το πρωτο ευκολα περιπου με double score, τους πηραμε το δευτερο ηρωικα με 22-20, μας πηρανε το τριτο με 15-12. Ιδρωσαμε χειροτερα απο το διπλο…

7 Likes

Ωραία ματσάκια σήμερα, χάρηκα και που είδα Lupin μετά από αιώνες και γνώρισα Kastroman. Εγω από ένα σημείο κι έπειτα τα είχα φτύσει και ολιγωρούσα φουλ, lesson learned. Μπράβο στα παιδιά που κέρδισαν, χαρείτε το όσο κρατήσει! :yum:

8 Likes

Σε μια φαση «μαρκαρα» Παντελή κάτω από τη ρακέτα, γυρνάει για ραβέρσα και κυριολεκτικά σχεδόν είδα/ένιωσα αυτό:
image

Χάρηκα κ εγώ που γύρισα μετά από καιρό στα παρκέ (αν κ δεν είμαι σε καθόλου καλή φυσική κατάσταση) + που ξαναείδα παικταρά μουντσαιλντ κ ελπίζω/πιστεύω ότι θα είναι θαμώνας πλέον σε σταθερή βάση + παίξαμε ωραίο μπασκετάκι both teams (αν κ την παπάριζα λίγο παραπάνω, σχωράτε με αλλά είμαι ακόμα στο hype αρχής σεζόν NBA και πρέπει να το βγάλω από μέσα μου)

7 Likes

Βάλαμε Παππά, ας βάλουμε κι αυτό.

2 Likes