Μπασκετοφατσες του rocking

Mέσα εβδομάδας, καιρός για ψηστήρι και call to arms!

Προσθέτω και @potofgold στη λίστα των «Εκτάκτως διαθέσιμων ξενιτεμένων κι “ετεροδημοτών” μιας και έχει εκδηλώσει ισχυρή πρόθεση για μπίστιγμα σπυριάρας

Άμεσα διαθέσιμοι (Φορουμικοί) - 14

Lupin ΝAI
@ChrisP
@RiderToUtopia
@Kastroman
@Ktn
@apostolisza8
@The_Black_League
@JoHNNyB
@pantelis79
@MrBeast
@Moonchild92
@dude

Outshined από 15/11
Martian παραθερίζει

Άμεσα διαθέσιμοι (Εξωσχολικοί) - 3
The X-Factor, Nick the Quick, Sadface Hector the hitman (αναθεμα κι αν θυμαμαι τα παρατσουκλια τους)

Εκτάκτως διαθέσιμοι ξενιτεμένοι κι “ετεροδημότες” φορουμικοί - 7
plex27, samis, eviL, Giasonas, osfp7, QuintomScenario potofgold

Άλλοι φορουμικοί σε προετοιμασια ή “ψηστηρι” - 4
@nnnkkk , @kbil , @St_Anger , @bostonflesh

3 Likes

3 Likes

Εκτός και πάλι.

2 Likes

Μια από τα ίδια, κ με βλέπω να αργώ γιατί με έπιασε για τα καλά και η μέση και έχουν πάει όλα πίσω, την Παναχαϊκή μου μέσα…

2 Likes

Και εγώ εκτός, δεν βολεύει με τίποτα το πρόγραμμα γι αυτό το ΣΚ.

1 Like

Το αυτό.

2 Likes

Ρε μλκ εχει τοσο κοσμο που θελω να ερθω να δω, αλλα πραγματικα εχω να ακουμπησω μπαλα μπασκετ καμια δεκαετια, αν κανονιζετε για κανα καφε μετα το ματς μεσα :stuck_out_tongue:

6 Likes

Ρε γητευτη του δικυκλου, αστα σαπια για καφεδες και ελα να μπιστηξεις τη σπυριαρα :stuck_out_tongue:

Σε φυσικη κατασταση τουλαχιστον θα εισαι αντε γεια, το σκιλ το βρισκεις σιγα σιγα

6 Likes

Θα σας χαλασω το παιχνιδι ρε, για τετοια καταντια μιλαμε :stuck_out_tongue:

Τεσπα θα το σκεφτω και θα ενημερωσω. Για ποια μερα το κανονιζετε?

4 Likes

Λογικα για Κυριακη απογευμα 17.30 ή 19.00, διαχρονικα ειναι η ωρα που βολευει τους περισσοτερους!

2 Likes

ποιο παιχνίδι, τι χάλασμα, τι λες :stuck_out_tongue: !!??
Πάμε for the love of the game και τον χαβαλέ, δεν να χαλάσεις τίποτα - ίσα ίσα μάλιστα!!
Λοιπόν τα σάπια δεν περνάνε εδώ στους Μπήστες, φορτώνεις δίκυκλο και κατηφορίζεις Γούβα του Βάβ… εννοώ Eurohoops μεριά στην Κηφισιά και μπιστήζουμε!!

Πάμε και οι υπόλοιποι σιγά σιγά, πολλές οι απουσίες -και δη βασικών στελεχών- αλλά δεν μασάμε, εδώ βγάλαμε 7άδα το τριήμερο της περασμένης εβδομάδας!

κάνω ένα mini recap

Kυριακή 6/11 και 17.30 ή 19.00 (ότι προτιμάει ο λαός), Eurohoops Κηφισιά

Άμεσα διαθέσιμοι (Φορουμικοί) - 14

Lupin ΝAI
RiderToUtopia ΝΑΙ
Ktn ΝΑΙ

@Kastroman
@apostolisza8
@JoHNNyB
@pantelis79
@MrBeast
@Moonchild92

dude ΟΧΙ
ChrisP ΟΧΙ
The_Black_League ΟΧΙ
Outshined από 15/11
Martian παραθερίζει

Άμεσα διαθέσιμοι (Εξωσχολικοί) - 3
The X-Factor, Nick the Quick, Sadface Hector the hitman (αναθεμα κι αν θυμαμαι τα παρατσουκλια τους)

Εκτάκτως διαθέσιμοι ξενιτεμένοι κι “ετεροδημότες” φορουμικοί - 7
plex27, samis, eviL, Giasonas, osfp7, QuintomScenario potofgold

Άλλοι φορουμικοί σε προετοιμασια ή “ψηστηρι” - 4
@morgoth ΣΤΟ ΨΗΣΙΜΟ

@nnnkkk
@kbil
@St_Anger
@bostonflesh

υγ. αν τυχόν δεν έχουμε Παντελή -χτυπάω ξύλο-, ξεκινάω πρωινή προετοιμασία για τις επόμενες 3 μέρες αλα Rocky Balboa (αυγά σε ποτήρι, καλλιμάρμαρο τρέξιμο και υψωμένες γροθιές λόφο Αρδηττού, κυνήγι γατιών στα στενά του Παγκρατίου κτλ) για την μάχη με Παργαλάτσο. Την απέφυγα κομψά, διακριτικά και έντεχνα την προηγούμενη φορά, θα την βρω μπροστά μου μάλλον τώρα :sweat:

6 Likes

Μέσα για μπίστηγμα της πορτοκαλιάς και αυτή την Κυριακή

4 Likes

Πάμε λίγο μπήστες μου
image

3 Likes

Όταν έρθω (τώρα όχι ακόμα, αυτή τη βδομάδα το μενού έχει φροντίδα μισής οικογένειας που είναι με κόβιντ) και τολμήσω κάτι διαφορετικό από 3ποντο:

3 Likes

Ξεκινα, γιατι δε με βλεπω, ποναω ακομα :joy:

1 Like

Περαστικά σε οικογένειες και αντίχειρες μπήστες μου, 2 to go minimum για 3on3, πάμε λίγο

Άμεσα διαθέσιμοι (Φορουμικοί) - 14

Lupin ΝAI
RiderToUtopia ΝΑΙ
Ktn ΝΑΙ
Κastroman ΝΑΙ

@apostolisza8
@JoHNNyB
@MrBeast
@Moonchild92

Pantelis79 OXI
dude ΟΧΙ
ChrisP ΟΧΙ
The_Black_League ΟΧΙ
Outshined από 15/11
Martian παραθερίζει

Άμεσα διαθέσιμοι (Εξωσχολικοί) - 3
The X-Factor, Nick the Quick, Sadface Hector the hitman (αναθεμα κι αν θυμαμαι τα παρατσουκλια τους)

Εκτάκτως διαθέσιμοι ξενιτεμένοι κι “ετεροδημότες” φορουμικοί - 7
plex27, samis, eviL, Giasonas, osfp7, QuintomScenario potofgold

Άλλοι φορουμικοί σε προετοιμασια ή “ψηστηρι” - 4
@morgoth ΣΤΟ ΨΗΣΙΜΟ

@nnnkkk
@kbil
@bostonflesh

St_Anger OXI

1 Like

Εγώ θα λείπω το ερχόμενο ΣΚ παίδες. Εσείς να τη μπιστήξετε και για την επόμενη δηλώνω από τώρα παρουσία!

2 Likes

Είμαι σε αποθεραπεία γιατί η ατομική προπόνηση κοστίζει. Κωλόγερος γαρ. Το Σάββατο θα ξέρω με σιγουριά, αλλά με προβληματίζει και η επικείμενη κακοκαιρία. Οκ, σε κλειστό θα είμαστε, αλλά πιθανώς να επηρρεάσει τις μετακινήσεις μας.

2 Likes

Αμάξια παίζουν πάντως για πήγαινε-έλα, θα τα βρούμε στο κομμάτι μεταφοράς, don’t worry… για τα γηρατειά το ακούω, σε νιώθω :sweat:

έστειλα σε JohnnyB (που μόνο με ψάξιμο και μηνύματα τον βρίσκει κανείς :stuck_out_tongue: ) + να μου πει διαθεσιμότητα και φίλων του + MrBeast, να δούμε λίγο άμεσα αν βγούμε έστω 6άδα για να κλείσω, ώστε και οι αμφίβολοι να πάρουν τον χρόνο τους μέχρι το Σάββατο…

2 Likes

Magkes, distixos, eimai ektos kai aftin tin kiriaki, alla epomeni epistrefw drimiteros.

2 Likes