Μπασκετοφατσες του rocking

εεεε

6 Likes

κλαίω

Εκλαψα με το παραγκαλοαστο.
Επίσης, για ολους τους συμφορουμιτες, θα διοργανωσω σεμιναριο αντιμπουμερ. Λεω για iris μεταφορα λεφτών και με κοιτάνε λες και τους αναλύω τεχνητή νοημοσύνη, ο άλλος μου λεει αγοράζω cd το έτος 2022 , σε λίγο ρε μάγκες θα μου ζητάτε στιλό να γυρίσετε καμμία κασσέτα, συνελθετε γτχμ και ελάτε στον 21 αιώνα.

8 Likes

7 Likes
  1. Εννοείται ότι αγοράζουμε και CDs και βινύλια.
  2. Εμείς οι άνθρωποι των σπηλαίων, την κασέτα την γυρνάμε με το μολύβι. Το στυλό το λάνσαραν οι νεότερες γενιές.
  3. Εσύ το iris ξέρεις να το δουλεύεις κι όταν χρωστάς, ή μόνο όταν σου χρωστάνε; :stuck_out_tongue:
6 Likes

Γελαω μονος μου με ολο το σχολιο :joy:, αλλα ρε Γιαννο, δεν μπορω, ποναει το κωλο-δαχτυλο (ο αντιχειρας ε, γι’ αυτο εβαλα παυλα) και δε βλεπω να περναει πολυ γρηγορα. Θελω πολυ να ερθω, αλλα πρεπει να κανω υπομονη, δυστυχως. Θα τα ψαλλω και στον Κομισαριο για τα καλα :stuck_out_tongue:, μπασκετακι και μπασκετακι, μας γαμησε το μπασκετακι :joy:

2 Likes

5 Likes

Ε καλά περίμενα να βγάλω άκρη με εσάς εδω μέσα. Κατεβάστε και ταινίες με limewire.
Κάθε Κυριακή λέω στον Θεό να προσέχεις τον Παντέλο μπας και σταματήσει να μας γαμάει ο Άγγελος. Μάλλον πρέπει να γίνω πιο συγκεκριμένος γιατί πρέπει να προσέχει τον Παντελίδη.

7 Likes

VIDEORAMA μόνο.

Σας ζηλεύω πάρα πολύ. Έπαθα θλάση στην γάμπα και έχω να πάω για μπασκετακι 1 μήνα

1 Like

23 λοιπον, ειναι το (original) νουμερο του Ενος και Μοναδικου που ηρθε στη Γη για να δειξει στον κοσμο πως να μπισταει σαν GOAT. 23η και η τρεχουσα αγωνιστικη.

Εσυ, μπιστη που διαβαζεις αυτο το κειμενο, θα εισαι παρων στη Μαχη?

Κυριακη 11 Δεκεμβριου, απο απογευματινες ωρες διαθεσιμο το 16.00-17.30 στο Eurohoops για μισο ή ολοκληρο- μπορουμε να αναζητησουμε και αλλο γηπεδο- πχ το sala- αν δεν βολευει η ωρα

Άμεσα διαθέσιμοι (Φορουμικοί) - 17

@Lupin ΝΑΙ ολες τις ωρες
RiderToUtopia ΝΑΙ ολες τις ωρες
@Ktn ΝΑΙ
@Kastroman ΝΑΙ
@apostolisza8 ΝΑΙ, προτιμηση πριν τις 7
@JoHNNyB
@MrBeast
@Moonchild92
@Pantelis79
@dude (από 1/2023)
@ChrisP
@The_Black_League
@Outshined
@Martian ΝΑΙ ολες τις ωρες
@kbil
@morgoth
@potofgold

Άμεσα διαθέσιμοι (Εξωσχολικοί) - 5

The X-Factor , Nick the Quick , Sadface , Hector the Hitman , Pargalatsos Mini

Εκτάκτως διαθέσιμοι ξενιτεμένοι κι “ετεροδημότες” φορουμικοί - 6

plex27 , samis , evil , Giasonas , osfp7 , QuintomScenario

Άλλοι φορουμικοί, αμπιστοι προς το παρον

@nnnkkk @bostonflesh @St_Anger

5 Likes

Μέσα με τα μπούνια, ότι ώρα ωρα νανε - ε δε θανε;
Michael Jordan Shrug GIFs | Tenor

2 Κυριακές έμειναν για το repo των 2 εβδομάδων, ας τις εκμεταλλευτούμε! :basketball:

5 Likes

Μέσα για κάθε ώρα και μέρος.

5 Likes

Ε ναι λοιπόν :tada: :tada:

5 Likes

[Για το gif και την αναταραχή μπήκα. Θα πω σε λίγο αν μπορώ την Κυριακή, γιατί δε μου έχει δώσει ακόμα το ΟΚ η κυρά.]

5 Likes

Μέσα κι εγώ.

Βάζω όμως έναν όρο στο συμβόλαιο: θα κάτσετε 5 λεπτά πριν ξεκινήσουμε, να σας εξηγήσουμε με το @Lupin γιατί ο σωστός όρος για το “μπειδεμπει” είναι το “υπεύθυνο” που λέγαμε όταν μαθαίναμε να μπιστάμε τη σπυριάρα στην Κρήτη - και είμαι βέβαιος ότι θα σας πείσουμε να το λέτε ετσι από τούδε

6 Likes

Αν και έχω μια γερή ενόχληση που αποκόμισα στο μπήστιγμα της Κυριακής στον αριστερό αχίλλειο, και η οποία επιδεινώθηκε στις χθεσινές απογευματινές αθλοπαιδιές το κέντρο της πόλης, δηλώνω παρών, χώνω κατάλληλο άσμα:

Και βάζω μικρή παράμετρο να παίξουμε πριν τις 7 μπας και πάμε και σε καμια συναυλία το βραδάκι, και ας είμαι πιθανά hangover-άτος από Σάββατο βράδυ, μπορεί με αυτά και με αυτά να καταφέρετε να με μαρκάρετε.

1 Like

Δε μου έφτανε η χονδροπάθεια, ο μηνίσκος, η πελματιαία απονευρωσίτιδα, ο ώμος κτλ, με έπιασε και η χειρότερη κρίση μέσης ever από τα 16 μου, για πρώτη φορά μου έβγαλε και νευρολογικά στο πόδι, έχει μουδιάσει και κάνει τα δικά του.
Δεν ξέρω ποιος ΜΠοΥΣΤΗΣ με γλωσσόφαγε, θα τονε βρω όμως, που θα πάει.
Με βλέπω στους και καλά άμεσα διαθέσιμους και πονάει όλο μου το είναι. Βγάλτε με, κι αν αναστηθώ ποτέ, τα ξαναλέμε.

5 Likes

Είπαμε. Αν μετά τα 40 ξυπνάς το πρωί και δεν πονάς πουθενά, μάλλον έχεις πεθάνει.

12 Likes

6 μέρες για τα 40 και πήγα να πω την εξυπνάδα μου αλλά μετά θυμήθηκα πως με πονάει ο ώμος τελευταία το πρωί

Περαστικά και στους δύο παιδιά και να εμπιστρέψετε γρήγορα εύχομαι!

6 Likes