Μπασκετοφατσες του rocking

Σούπερ λέιτ του δε πάρτυ, αλλά βρίσκομαι σε χωροχρόνο βολάρας* τις τελευταίες μέρες, μπιστήχτε και για μένα :heart:

*

6 Likes

Έναν όγδοο ρε παιδιά, τι ζητάμε :interrobang:

1 Like

Ρε δεν μπορω εγω.

Ακτινογραφία έχεις βγάλει ρε σύ, πέρα από την πλάκα τώρα;

Όχι :upside_down_face:. Στην καθημερινότητα ΟΚ είμαι, για μπάσκετ δεν είμαι ΟΚ, στην έκταση είναι το πρόβλημα. Και η έκταση είναι βέβαιη στο μπάσκετ, όλοι το ξέρετε, ειδικά με Παργαλάτσο αντίπαλο :joy:. Θα το ξεκουράσω λίγο ακόμα και ευελπιστώ σε επιστροφή.

4 Likes

Τι έγραψες

Τι διάβασα

Περαστικά ρε θηρίο!

2 Likes

Καλές γιορτές μπίστες και μη, καλή χρονιά να έχουμε χωρίς τραυματισμούς, περισσότερες συμμετοχές και ανελέητο μπίστηγμα κάθε ΣΚ

image

Υγ. Δυστυχώς απουσιάζει ο Martian από τη φωτό, μιας και άργησε ελάχιστα να φτάσει και βιαστήκαμε να ξεκινήσουμε. Αντ’ αυτού όμως, τσιμπήστε φωτό με ότι έμεινε από τα δωράκια που μας έφερε για μετά το ματς

13 Likes

Ποιος έγλειψε την άχνη από τους κουραμπιέδες;;; :nauseated_face: :crazy_face:

Πολύ ωραίο μπασκετακι και το σημερινό, τα δύο πρώτα μόνα δηλαδή γιατί στο τελευταίο η ομάδα των @apostolisza8 @JoHNNyB @Lupin έγιναν και οι τρεις superμπιστ και τι να την πετανε ανάποδα τι no look τι με σπασίματα μέσης, όλα έμπαιναν.

Ας γυρίσουμε όμως στα πρώτα δύο μονά, που παίχτηκε ωραίο ανταγωνιστικό μπάσκετ και είχαν αμφίρροπη εξελίξη.

Στο πρώτο, η ομάδες ήταν @ChrisP @Kastroman και ο γράφων vs johnny, Αποστόλη και Lupin με αλλαγή τον @martian . Μετά από ένα δυνατό παιχνίδι πόντο πόντο κερδισαμε με νικητήριο καλάθι από τον kastro μετά από τριγωνική επίθεση και εναλλαγές μπάλας τόσο γρήγορες που σε 50fps βλέπεις μόνο τους πανηγυρισμούς.

Στο δεύτερο, λόγω ενοχλήσης του Kastrο στον ώμο (περαστικά μαν!) πηραμε μεταγραφή τον HHF Martian και πήγε πάλι πόντο πόντο, με το νικητήριο καλάθι να σημειώνει ο 3Τ Αποστολής, σε μια φάση που παίζει να του κάναμε και οι τρεις φάουλ, όλο το σώμα του ήταν έτοιμο να καταρρεύσει στο παρκέ, αλλά με τις άκρες των δαχτύλων, σαν άλλος Jon Lord έκανε ένα μαγικό και σκοραρισε, ένα καλάθι που μπαίνει στο hall of fame των πιο δύσκολων καλαθιών, πόσο μάλλον και game winner.

Στο τρίτο μόνο συνέβησαν όσα ήδη περιέγραψα στην πρώτη παράγραφο και μετά στο μπιστrot του sala sports αναπληρωσαμε γλυκογόνο με εξαιρετικά μελομακάρονα, κουραμπιέδες και μπισκότα με λευκή σοκολάτα από τον HHF, μα και τσιφτικο red velvet cake από τον air Lupin.

Και σε άλλα με υγεία μπιστηδες!!!

13 Likes

Αγαπητοί συμφορουμιτες, μια νεα μπασκετικη χρονια ξεκιναει. Η πρωτη αναμετρηση θα είναι την Κυριακη και δεχομαστε συμμετοχες απο επιδοξους μπιστες.

Κυριακη 8/1 Απόγευμα ή Βραδυ ( διαθεσιμο γαι την ωρα το 19.00-20.30 για μισο ή το 20.30-22.00 για μισο ή ολοκληρο στο Eurohoops)

Άμεσα διαθέσιμοι (Φορουμικοί) - 17

@Lupin NAI
@RiderToUtopia ΝΑΙ, απο τις 5 και μετα
@Ktn ΝΑΙ
@Kastroman OXI
@apostolisza8 ΝΑΙ
@JoHNNyB
@MrBeast
@Moonchild92
@Pantelis79
@dude
@ChrisP 50/50
@The_Black_League ΟΧΙ
@Outshined
@Martian μαλλον ΟΧΙ
@kbil
@morgoth
@potofgold

Άμεσα διαθέσιμοι (Εξωσχολικοί) - 5

The X-Factor , Nick the Quick , Sadface , Hector the Hitman , Pargalatsos Mini

Εκτάκτως διαθέσιμοι ξενιτεμένοι κι “ετεροδημότες” φορουμικοί - 6

plex27 , samis , @evil (ΙΣΩΣ, ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ ΝΩΡΙΣ) , Giasonas , osfp7 , QuintomScenario

Άλλοι φορουμικοί, αμπιστοι προς το παρον

nnnkkk bostonflesh St_Anger

5 Likes

Λυρική εμπιστροφή, ναι σε όλα. Για πάμε λίγο να δούμε τα αθλητικά new year’s resolutions να καταρρέουν στα παρκέ.

2 Likes

Πολύ δύσκολο, αν όχι απίθανο. Κανονίστε και αν είμαι εδώ, θα έρθω.

1 Like

Μέσα

2 Likes

Οσο νωριτερα τοσο καλυτερα για μενα γενικα - αλλα τη Κυριακη παιζει ενα Bowie σκηνικο στον Νιαρχο που παιζει να παω. Αν οχι, τοτε ερχομαι! Κανονιστε και θα ενημερωσω ασ σουν ασ.

2 Likes

Καλή μπιστοχρονιά μπίστες. Είμαι έξω για την Κυριακή, κάτι δεν πάει καλά με το δεξί μου ώμο και πρέπει να το ψάξω με τίποτα γιατρούς

8 Likes

Πάμε λίγο κ οι λοιποί ΜπίστΜάστερς

1 Like

Παρών!

2 Likes

4 σιγουροι μπιστες και 2 με ερωτηματικο. Το 19.00-20.30 ειναι ακομα διαθεσιμο, παμε δυνατα να συμπληρωσουμε το number of the ΜΠΙΣΤ 6(66) !

1 Like

Εγω ειμαι Κυπρο οποτε δυσκολευομαι λιγο :stuck_out_tongue:

1 Like

Πσιτ, ε, πάμε λίγο

2 Likes