Μπασκετοφατσες του rocking

μεταγραφή αεροδρομίου σα να λέμε, βάζω τη μεταφορά Ελ. Βενιζέλος - γήπεδο

5 Likes

2 Likes

Best Jugando Baloncesto GIFs | Gfycat

Sala Sport Club - Ίλιον, Τρίτη 27/12 20.30-22.00 αποχαιρετάμε τη σεζόν με κουραμπιέδες, μελομακάρονα και μπίστιγμα.-

5άδα φωτιά ήδη
Lupin
@RiderToUtopia
@apostolisza8
@ChrisP
@Martian

Στο περίμενε/ψήσιμο οι
@Ktn
@Kastroman

και όποιος από τους συνήθεις και μη υπόπτους προσέλθει

@JoHNNyB
@MrBeast
@Moonchild92
@Pantelis79
@dude (από 1/2023)
@The_Black_League
@Outshined
@kbil
@morgoth
@potofgold

Άμεσα διαθέσιμοι (Εξωσχολικοί) - 5

The X-Factor , Nick the Quick , Sadface , Hector the Hitman , Pargalatsos Mini

Εκτάκτως διαθέσιμοι ξενιτεμένοι κι “ετεροδημότες” φορουμικοί - 6

plex27 , samis , @eviL , Giasonas , osfp7 , QuintomScenario

Άλλοι φορουμικοί, αμπιστοι προς το παρον

@nnnkkk @bostonflesh @St_Anger

υγ. extra tag σε Evil γιατί φημολογείται ότι ‘‘ζει ανάμεσά μας’’ :stuck_out_tongue:

10 Likes

Θα δείξει αν θα αποχαιρετήσουμε την σεζόν, ικανούς μας έχω για όλα πλέον :stuck_out_tongue:

3 Likes

Δηλωνω συμμετοχη απο τη νεα χρονια μιας και θα λειπω τις γιορτες!
Συζητηθηκε και εξτρα αλητεια στα γηπεδα του Παγκρατιου με @apostolisza8 :fire:

4 Likes

27 του μήνα καλώς εχόντων των πραγμάτων θα βρίσκομαι στο αεροπλάνο για Λονδίνο, οπότε δεν θα μπορέσω να έρθω. Να περάσετε καλά και να τραγουδήσετε και Χριστούγεννα μπιστούγεννα!

9 Likes

Ποιο Λονδίνο ρε μλκ, έλα για μπάσκετ.

10 Likes

Mesa gia triti magkes

5 Likes

Εγκρίνω

1 Like

Λοιπόν έχω 1 ποσιμπολ 2 παίκτες να φέρω . Να τους πω?

4 Likes

Από εμένα είναι ναι, 4οn4 μια χαρά

3 Likes

Φυσικά Τζον, ακόμα καλύτερα 4vs4.

3 Likes

Ελα τι γίνεται, @Ktn , @morgoth , @pantelis79 και λοιποί κινητοποιηθείτε, πώς θα κάψετε θερμίδες :question:

Διπλο εχετε κλεισει?

Προεκυψε ενα επειγον οδοντριατρικο πακετο και η γιατρος μου μου ειπε οτι θα μου πει αυριο αν θα με πιασει για αυριο η μεθαυριο, οποτε ειναι πιθανον το υπερεκτακτο ραντεβου να πεσει την ωρα που εχετε κλεισει. Οταν μαθω, αμα ειναι σε αλλη ωρα θα ενημερωσω!

Kastro μέσα.-

ΠΑΜΕ ΛΙΓΟ, 9αδα με 2 φίλους @JoHNNyB

2 Likes

Για πάμε λίγο και ο δέκατος παρακαλώ για επικό 5vs5.

Μιλάμε για season finale.

edit: Ατυχήσατε. Ελάτε όμως για κερκίδα.

1 Like

Σύμφωνα με πληροφορίες εκ των έσω, μπιστηχτες της πορτοκάλι θεάς, το διπλό δεν είναι διαθέσιμο αύριο. Πάμε για μονό λοιπόν.

Όσοι συνφορουμιτες θέλετε, προσέλθετε και για εξέδρα/χούλιγκανισμους/πορτοκαλαδιτσα χωρίς ανθρακικό στο καφέ του sala sports, ακόμα και αν δεν έχετε διάθεση/δεν είστε σε θέση για μπιστηγμα.

3 Likes

Πράγματι, σπω τα δεσμά της μητριαρχίας, βγάζω τον λευκό άντρα από το στόχαστρο και τον μετατοπίζω στο sala sports με στολή (μετρίως) bad Santa

[ Θα κάτσω αλλαγή στην αρχή, γιατί καταλαβαίνω ότι μπήκα στη λίστα παρακάμπτοντας τον ΑΣΕΠ και το νόμο Πεπονή 1556/1993 § 21.4 ]

4 Likes

Δυστυχως μάγκες οι δικοί μου δεν θα μπορέσουν να έρθουν :confused: τώρα με ενημέρωσαν μολις

τέλειαααααα :stuck_out_tongue:

ΛΟΙΠΟΝ

θέλουμε +1 τουλάχιστον για 4ον4, είμαστε 7άδα
@Ktn
@morgoth
@pantelis79

ρίχτε αν σας είναι εύκολο ένα προγνωστικό παρουσίας το βράδυ, αλλιώς να το δούμε εξωφορουμικά -και στη “χειρότερη” πάμε 3ον3 με μια αλλαγή, το έχουμε ξανακάνει και ήταν μια χαρά η φάση

1 Like