Μπασκετοφατσες του rocking

Μην ντρέπεστε, θα λείπει ο @RiderToUtopia και θα είναι αν όχι πιο εύκολο, τότε σίγουρα λίγοτερο επίπονο αυτή την φορά (να ανασάνει και λίγο ο Λούπιν).

2 Likes

Η εμπιστροφή στην κανονικότητα που είναι τα game recaps του κομισάριου @The_Black_League περιέχει πάντα αλήθειες, όπως αυτή εδώ που έγραψε για την πάρτη μου:

Από Τρίτη είχα μια ενόχληση στο δεξί χέρι στο ύψος του αγκώνα, φάση δεν μπορούσα να το τεντώσω εντελώς, το πάστωσα αλοιφές κλπ και βελτιωνόταν λιγάκι και λέω μυικό/τράβηγμα είναι πάμε, και τελικά η γυμνάστρια του σχολείου απεφάνθη πως έπαθα ζημιά στον τένοντα, γεγονός που επιβεβαιώθηκε.

Ευτυχώς το προλάβαμε πριν πάθω τα χειρότερα (όπως δηλαδή να ξαναπαίξω στα καπάκια - ήθελα και πρωινά drills ο μλκς πριν το game γιατί λέω που θα πάει) αλλά θα είμαι για κάποιες μέρες εκτός μέχρι να ξεπεραστεί η ενόχληση και βλέπουμε για φυσιοθεραπείες μετά.

Δηλαδή, καλή η νοοτροπία Detroit MPistons στην άμυνα, και μουσικά ρισπέκτ, αλλά κάπου ώπα ρε, να πείτε πως γλιτώνατε τουλάχιστον τα +1 :stuck_out_tongue:

Υ.Γ.: Βρεθείτε ένας 6ος να πάρει τη θέση μου μην κρεμαστεί η παρέα όπως το χέρι μου αυτή τη στιγμή (που κάνει και ωραία γωνία μέχρι εκεί που τεντώνει), και σκοπεύω να είμαι εκεί με ηχειάκι και μπύρες, ξέρετε εσείς.

Υ.Γ.2. Κοροϊδεύετε το sleeve αλλά με έσωσε από τα χειρότερα :smiling_face_with_tear:

8 Likes

@Ktn Ο Χιτμαν τι κάνει;

Χθες που μιλήσαμε ήταν 50-50, θα σπαμμάρω

Έδιτ: ΑΖ πες ότι ξέθαψες κιθάρα κι άρχισες τα πάουερ και άσε τα ψόφια (γρήγορα περαστικά μωρέ :heart:)

3 Likes

Νομίζω με μπερδεύεις για κάποιον άλλο που δεν τον ταγκάρω από σεβασμό και αξιοπρέπεια :stuck_out_tongue:

Άσε που αν το έκανα αυτό στην χειρότερη καμιά δυσανεξία λακτόζη να πάθαινα.

2 Likes

Μπορεί να εννοούσε πάουερ βάηολενς.

Μπορεί και όχι, εκεί που περνάνε αυτά :stuck_out_tongue:

@Ktn any news για
Bradpitt Hector GIF - Bradpitt Hector Achilles - Discover & Share GIFs

3 Likes

Άκυρος δυστυχώς :slightly_frowning_face:

1 Like

okok no worries, thanks!

Λοιπόν guys, one to go για 6άδα και 3οn3, πάμε λίγο γιατί το γήπεδο έχει κλείσει -και τον συγκεκριμένο δεν τον παίρνω για ακύρωση, έχουμε προϊστορία :stuck_out_tongue:

3 Likes

Καιρού επιτρέποντος, θα ορθώσω το ατσούμπαλο κορμί μου απέναντι στους οχτρούς!

7 Likes

Caterpillar saves the day :wine_glass: :wine_glass: :man_dancing: :man_dancing:

2 Likes

Μαθουσαλίξ
ΚΟΜΙΣΑΡΙΞ (ΤΩΝ ΜΠΙΣΤΙΞ) SPEAKING

10 Likes

We are the snowΜΠΙΣΤΣ

4 Likes

DIE BY THE SWORD λέμε :exclamation:

Summary

12 Likes

Mπήστ Γούρζ από τα λίγα σήμερα \m/

9 Likes

Μλκ οντως οι αλλοι εσκασαν ετσι; Βιντεο γυριζανε;;

Προπόνηση κάνανε κανονικότατα.

Έκαναν μάθημα κανονικά, απ’όσο κατάλαβα.

Με πηγατε πισω στα “Τρια Νιντζακια” με αυτες τις φωτογραφιες…

4 Likes