Μπασκετοφατσες του rocking

Σιγά τον λόγο. Κάποιος τρόπος θα υπάρχει, άσε τα σάπια.

1 Like

Κάτι πήρε το αυτί μου ότι δεν θα ξαναπαίξει αν δεν έρθεις να τον μαρκάρεις :exclamation:

5 Likes

Ξεκινησα να ψαχνω οδηγιες πως μπορω να ταξιδεψω με αστρικη προβολη ωστε να μπιστηξω μαζι σας, αλλα επειδη ειμαι καγκουρας τελικα κατεληξα να ακουω αυτο

@pantelis79 λειπεις ρε ψηλε, ελπιζω να εισαι ετοιμος συντομα !

2 Likes

Παίδες, Sala στο Ίλιον, έχει Κυριακή νωρίς μόνο στις 14.15-15.30.
ΟΑΚΑ δεν βρήκα ακόμη κάποιον

Πείτε αν βολεύει η ώρα του Sala ώστε να το κλείσουμε αν είναι, να γυρίσουμε και νωρίς στα σπίτια μας και να πάνε στα τεθμεταλς όσοι θέλουνε μετά :stuck_out_tongue:

Μέσα.

1 Like

Παίζει να σκάσω με ταπεράκι και να τσιμπάω στις παύσεις (είναι ακριβώς η ώρα μου) αλλά μέσα.

1 Like

πάμε λίγο και οι @apostolis , @evil, @ChrisP για να κλείσει η 6αδα -ώστε με σιγουριά να κλείσω και το γήπεδο- και μετά πάμε και οι υπόλοιποι να βγει ένα ωραίο 4ον4 (και με καμιά αλλαγούλα εννοείται)

Μέσα εννοείται.

1 Like

Τρως;;

2 Likes

^^^^
Body unclear ?

1 Like

3 Likes

Δεν ξέρω αν πάει σε μένα αυτό από το thread της γυμναστικής που είχαμε σχετική συζήτηση αλλά δυστυχώς στο μπάσκετ είμαι μέγας άσχετος.

Από την άλλη το thread της τιτανομαχίας σε έταιρο και ακόμα πιο λαοφιλές σπορ είναι σιωπηλό εδώ και κάτι μήνες…

Λαοφιλές σίγουρα, φορουμοφιλές αμφίβολλο. Όλα θα γίνουν πάντως. Soon…

ΥΓ. Ειλικρινά το πιστεύω πως δεν θα είσαι τόσο άμπαλος όσο νομίζεις. Και δεν το λέω για να σε πείσω απαραίτητα.

1 Like

Σε @anhydriis και @nnnkkk πήγαινε που δήλωσαν ότι τρέχουν δεκάρια και παίζουν ώμους με στόχο να έρθουν στις μπασκετομαχίες (όπου στα 10 λεπτά πάνω κατω το γήπεδο βλέπουμε αστράκια, αλλά ΟΚ).

Και για μπάλα μέσα είμαι εφόσον κανονιστεί πάντως, ήταν να μην πάρω μπρος (αν και πλέον δε μπορώ να στρίψω και προκειμένου να μην πάθω κάνα διάστρεμμα προτιμώ να ξαπλώνω στο χορτάρι -οι γνώστες ξέρουν :sunglasses: ).

8 Likes

Δικαιολογιες ειναι τα 10αρια, απλα περιμενω να μεστωσει ο καιρος και το ξιφος του @nnnkkk να κοψει τους ζυγους :rofl:

ΕΚΛΕΙΣΕ μπήστες, Κυριακή 5 Φεβρουαρίου 14.15 - 15.30 Sala Sport Ίλιον Μπιστ Wars vol. 28

6αδα so far
@ChrisP
@apostolisza8
@eviL
@martian
@Ktn
Lupin

Και αναμένουμε και τους υπόλοιπους γνωστούς-αγνώστους για 4ον4 με αλλαγές ιδανικά!

3 Likes

Του είπες ότι δεν ακυρώνουμε για κανένα πούστη λόγο, ακόμα κι ο θεός ο ίδιος να πάρει τηλ;

3 Likes

Παρτον και πες του ένα τετραψήφιο κωδικό λουπενοεπιβεβαιωσης. Αν ο σαμποτέρ που πάρει για να το ακυρώσει δεν τον γνωρίζει, busted!

2 Likes

Δυστυχώς λόγω κορασίδων εκτός.

6 Likes

Ψιτ, μόρτες, πάμε λίγο +2 για 4ο4 (και μετά ότι αλλαγές προκύψουν)

1 Like