Μπασκετοφατσες του rocking

Εγώ πάλι βλέπω ότι το αυτοματοποιημένο μήνυμα κάνει επάρατο κοκοκό στο θεμελιώδες και υπαρξιακό θα έλεγα ερώτημα “ΟΡΘΟΠΕΔΙΚΟΣ ή ΟΡΘΟΠΑΙΔΙΚΟΣ” γράφοντάς το και με τις δύο εκδοχές :exclamation:

@kbil περαστικά και σιδερένιος μαν

9 Likes

@kbil σε αναμένουμε μόλις στρώσεις με το καλό και είσαι έτοιμος για μπίστηγμα υψηλών οκτανίων \m/

Λοιπόν

@The_Black_League
@RiderToUtopia
@ChrisP
@Ktn
lupin

5άδα έτοιμη, με ελαφρά κλίση στο 20.30-22.00 Κηφισιά τη Κυριακή και το 20.00-21.30 στα Πατήσια την πιθανή εναλλακτική

@martian @eviL @MegadethaS ρίχτε σήμα όταν το δείτε, για να προλάβουμε αν είναι γήπεδο μόλις κλείσει 6άδα σε πρώτη φάση (και εννοείται όποιος άλλος ψηθεί από τους συνήθεις και μη υπόπτους)

2 Likes

Μας έφαγε η μπάλα από τα Χριστούγεννα, θλάση β βαθμού, πάμε για δεύτερη δεκάδα φυσικοθεραπειών. Αδημονώ για Νίκο Μπίστη και τιτανομαχία

1 Like

Σάββατο δε μπορώ - Κυριακή προτιμότερο για εμένα τα Πατησια (ώρα κ απόσταση) .

1 Like

Μέσα για όλα εκτός από Σάββατο μεσημέρι.

1 Like

Πρώτη επιλογή Πατήσια.

1 Like

Κλείνω Πατήσια μπίστες γιατί βλέπω μια ελαφρά προτίμηση εκεί και ενημερώνω

Εδιτ, άνοιξε και το 18.00-19.30 Πατήσια απότι βλέπω, δεν ξέρω αν αυτό βόλευε καλύτερα

ΛΟΙΠΟΝ
Έκλεισε γήπεδο Πατήσια Λεόντειο, 20.00 - 21.30 Κυριακή 12/2 (γιατί έπρεπε να κλείσω κάτι άμεσα, μην τυχόν το χάσουμε, αφού τουλάχιστον ήμασταν στο 20.00 - 21.30 σχεδόν όλοι ήδη)

image

το πλήρωσα εγώ οπότε τα βρίσκουμε από κοντά - το ταμείο δέχεται μόνο κασέρι, κατά τα γνωστά
Τώρα, επειδή το 18.00 - 19.30 μου βγήκε ανοικτό στη Λεόντειο πριν λίγο, αν θέλουμε αλλαγή ομαδικώς, ρίχτε σήμερα όλοι ώστε να τους πάρω τηλ, αν το προλάβω ώστε να αλλάξει

@The_Black_League (αν είναι οκ με την ώρα)
@MegadethaS
@RiderToUtopia
@eviL
@martian
@Ktn
@ChrisP
lupin

η μαγική 8άδα

3 Likes

ναιιιι !

1 Like

Μπορω και 18.00-19.30 και 20.00-21.30. Προτιμαω ελαφρως το πρωτο, αλλα οτι θελετε.

2 Likes

+1 στο αποπάνω!

2 Likes

Νωρίς.

Κι εγώ ό,τι είπαν τα παιδιά παραπάνω. Αν γίνεται 18:00 καλύτερα, αλλά δεν θα κρεμάσω.

Ακόμα καλύτερα το 6 πατήσα.

Όλοι θα κρεμάσουμε κάποια στιγμή, παίξτε μπασκετακι και μπαλιτσα όσο μπορείτε!

Είμαι σειρά του Lebron εγώ. Δεν κρεμάω εύκολα.

Την παρέα, σίγουρα όχι πάντως.

6 Likes

Μίλησα με τον φίλο, θα κάνει την αλλαγή και μόλις με ενημερώσει, σας το λέω και εδώ οριστικά για 18.00 - 19.30 σε Λεόντειο Πατησίων, τη Κυριακή

5 Likes

Λοιπόν μπίστες, attention attention

image

Kυριακή 12/2 ώρα 18.00 - 19.30 Λεόντειος στα Πατήσια, Μπίστηγμα υπ’ αριθμόν 29

8άδα Ολέθρου

@The_Black_League
@RiderToUtopia
@ChrisP
@martian
@MegadethaS
@evil
@Ktn
Lupin

james harden gifs | WiffleGif

cu all in court !!!

8 Likes

Αγόρια τσίμπησα μία ενόχληση στο λαιμό, προς το παρόν αρνητικά τεστ και τίποτα πιο σοβαρό σε σύμπτωμα, αλλά για να μη πάρω κανένα στο λαιμό μου (pun not originally intended) θα μείνω εκτός αύριο, συγγνώμη για την τελευταία στιγμή του πράγματος :slightly_frowning_face:

7 Likes

@Ktn περαστικά.

Για πάμε οι υπόλοιποι, @Moonchild92 ο @martian τις προάλλες μου έλεγε πόσο απολαμβάνει τις μονομαχίες σας :exclamation:

3 Likes

Δυστυχώς είμαι με ίωση που με έχει ταλαιπωρήσει αυτές τις μέρες. Ήλπιζα να έχω συνέλθει αρκετά αλλά φευ. Νεξτ τάιμ λοιπόν!

2 Likes