Μπασκετοφατσες του rocking

Μαν παρ’ τους τηλ και πες τους να τα μαζέψουν στη ρεσεψιόν και είτε πάω και τα παιρνω αυριο (μένω κοντά) είτε τους λες να τα κρατήσουν μέχρι την Κυριακή ότι θες. Το τηλ τους είναι 6971671114

3 Likes

Μην του δινεις ετοιμη δικαιολογια για να μπορει να ξεφυγει την επομενη Κυριακη!

1 Like

Έψαχνα να βρω το recap του παιχνιδιού,αλλά τέτοια τσόντα θέλει age verification για να περάσει.

2 Likes

Επαναληπτικός Κυριακή; Για πείτε.

3 Likes

Εννοείται μέσα

3 Likes

Είστε σίγουροι;

1 Like

Αναγκαστικά μέσα. Καλό ήταν το ζέσταμα της εμπιστροφής, τώρα ας παίξουμε σοβαρά.

1 Like

Από μένα είναι όχι, γιατί πήγα και πήρα τα παπούτσια μου, δεν είδα πουθενά περιγραφή μου που τα χλατσωνα από παντού και δεν ακούστηκε ούτε ένα ωωωωω για την ποδιά που έσκασα, με λίγα λόγια η παρουσία μου θα μνημονεύεται κάπως έτσι

1 Like

@nnnkkk δεν σε αδικω, με τον 3Τ πανω σου σε μεγαλο μερος του ματς, λογικο το βρισκω να λυγισεις. Περιμενα πιο (μ)πειστικη δικαιολογια παντως :basketball:

2 Likes

Veni vidi vici

1 Like

Μέσα και γω μετά από 3 εβδομάδες που ήμουν απών.

4 Likes

Ε όχι δα, ολόκληρο σαματά έκανα :exclamation:

2 Likes

Παμε να κανουμε ενα recap για Κυριακη 26 Μαρτιου μπιστ wars vol 37 . Ειμαστε ηδη 8-9 σίγουροι, ελπιδες για διπλαρα καθοτι ειναι νωρις.

Απο διαθεσιμες ωρες εχει Κηφισια 17.30 για μονο και απο 19.00 και μετα ολες τις ωρες για μονο ή διπλο. Πατησια εχει διαθεσιμες ωρες 20.00-21.30 και 21.30 για μονο ή διπλο.

Άμεσα διαθέσιμοι (Φορουμικοί) - 20

@Lupin ΝΑΙ
@RiderToUtopia NAI
@Ktn
@Kastroman
@apostolisza8 NAI
@JoHNNyB
@MrBeast
@Moonchild92 NAI
@Pantelis79
@dude
@ChrisP NAI
@The_Black_League ίσως
@Outshined
@Martian μάλλον
@kbil
@morgoth
@potofgold
@MegadethaS NAI
@eviL ΝΑΙ
@nnnkkk NAI, εδειξε χαρακτηρα ο μπιστης

Άμεσα διαθέσιμοι (Εξωσχολικοί) - 5
The X-Factor , Nick the Quick , Sadface , Hector the Hitman , Poker face

Εκτάκτως διαθέσιμοι ξενιτεμένοι κι “ετεροδημότες” φορουμικοί - 5
plex27 samis Giasonas osfp7 QuintomScenario

Άλλοι φορουμικοί, αμπιστοι προς το παρον
bostonflesh St_Anger

Λοιπόν έγινε ένα καλό ματς προχτές μέχρι το σημείο που οι μαύροι αντίπαλοι (αποστόλης, λουπέν, μάρσιαν, ήβολ, χέκτορ χίτμαν, μήτσος φίλος λουπέν) μπλέξανε τα μπούτια τους με τα μπες/βγες και τα μαρκαρίσματα, οπότε εμείς οι “όχι μαύροι” (λάτσος, μουντσάηλτν, κτν, τζόνιΜπι, νννκκκ και εγώ) ως άλλοι λαρεντζάκηδες (aka κόμπρες δηλητηριώδεις) εκμεταλλευτήκαμε αυτοί τη σύγχυση και πήγαμε τη διαφορά από τους 5-6 πόντους στους 18 και η σεμνή τελετή έλαβε τέλος.

Χαηλάητς:

  • @nnnkkk δυναμική πρώτη εμφάνιση, προφανώς μας κορόιδευε ότι δεν πολυασχολειται με το άθλημα, πολύ καλό release στο σουτ άρα και άριστος συμπαίκτης για το δολοφονικό split-out παιχνίδι μου.

  • Στοργή και προδέρμ σε 3Τ που γύρισε από τραυματισμό, δεν πρέπει να τον ακούμπησα καν.

  • Ισοπέδωση (κυριολεκτική) από μουντσάηλντ σε μάρσιαν, θύμισε καταπλάκωμα Τσατσένκο σε Γιαννάκη το '87.

9 Likes

Μέσα για Κυριακή

3 Likes

Σημειώστε απουσία για μένα, θα είμαι (για τσίπουρα στο) βόλο.

3 Likes

μαρκάρισμα με τα μάτια έπαιξε(ς) αρκετό, ομολογουμένως.

Έλα πάμε νταξ.
Προηγούμενο ήταν κακό ματς και πρέπει να επανορθώσουμε οι κατσαρίδες του Παγκρατίου.
Δε θα είμαι κ κομμάτια …!

3 Likes

Ούτε καν κατάλαβες πως μάρκαρα τον evil στο 90% του παιχνιδιού, λογικό να ζαλίστηκες μετά την ποδιά

Είπα πως μιλάω για μένα :stuck_out_tongue: ?

Δεν σε αδικώ που δεν άντεξες την πίεση πάντως και θα απουσιάζεις.

2 Likes