Μπασκετοφατσες του rocking

Ειναι (ευτυχως) ελαχιστοι οι τραυματισμοι για ενα χρονο που παιζουμε και τοσα πολλα παιχνιδια, συγκρινοντας παντα με εσκα/ανεξαρτητα πρωταθληματα που πεφτουν κορμια.

Μη μασατε, ελατε να μπιστηξουμε !

2 Likes

Πάμε λίγο και οι λοιποί γνωστοί-άγνωστοι για να καταλήξουμε σιγά σιγά και να κλείσουμε!

Βασικά, εδώ και ένα χρόνο οι τραυματισμοί εντός παρκέ πρέπει να μετριούνται στα δάχτυλα του ενός χεριού (και ίσως περισσεύουν). Οι περισσότερες αναποδιές οφείλονται είτε σε ευπάθειες που μπορεί να έχει κάποιος γενικά είτε σε ατσουμπαλιές στην καθημερινότητα που μπορεί να κρατήσουν κάποιον εκτός παιχνιδιού.

4 Likes

Ή και στο ένα δάχτυλο και των δύο χεριών :stuck_out_tongue: :joy:

2 Likes

Αν πάμε με ευπάθειες, με βλέπω με φορείο να φεύγω… προβληματικό γόνατο αγνώστης αιτιολογίας (από εποχή στρατού ή και νωρίτερα), ταλαιπωρημένη μέση, συν την έλλειψη σοβαρής άσκησης τα τελευταία χρόνια :grimacing:
Μόνο η θέληση υπάρχει, αλλά κι αυτή προβληματική…

Η στα κωλοδιχτυα …

@QuintomScenario πέρα από τους χαβαλέδες τώρα, αν ψήσεις την Κυριακή (και ψήσει και κανείς @pantelis79, @St_Anger, @kbil ή κάποιος άλλος, έτσι για το χαβαλέ και τη μάζωξη) να το κάνουμε Κηφισιά -ιδανικά νωρίς, να πιούμε και μια μπύρα μετά απέξω να πούμε και 5 μαλακίες.
Μιας και είναι once a year περίπτωση η δικιά σου δες το μια, κάνε τα κουμάντα σου και πες λίγο άμεσα και όσο το δυνατόν πιο σίγουρα αν το’ χεις -όσο άμεσα και όσο σίγουρα μπορείς anyway βάση του προγράμματός σου, καταλαβαίνεις, ειδάλλως να κλείσουμε τα Πατήσια (που και εκεί το βλέπουμε, ίσως η Κηφισιά να βολέψει καλύτερα Indeed)

1 Like

Κοίτα, θα ήθελα πάρα πολύ να σκάσω ακόμα κι αν είναι μόνο για παρακολούθηση της τελευταίας δραματικής περιόδου και μπύρες μετά το ματς, αλλά μιας και δεν μπορώ να υποσχεθώ απολύτως τίποτα , καλύτερα να κλείσετε Πατήσια που σας βολεύει όλους.

Θα είναι τρελή μαλακία να κλείσετε Κηφισιά και να μην τα καταφέρω καθόλου τελικά, όπως θα είναι και μαλακία να κλείσετε Κηφισιά και να πιέσω τον εαυτό μου να έρθω επειδή θα νιώθω τύψεις που κλείσατε Κηφισιά :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Δυστυχώς είμαι εκτός Αθηνών μέχρι Παρασκευή πολύ αργά, και πετάω Δευτέρα ξημερώματα για Νέο Κόσμο, οπότε δεν μπορώ να κάνω καμιά υπόσχεση για τίποτα. Κάθε καλοκαίρι οι τελευταίες μέρες είναι πολύ έντονες συναισθηματικα.

3 Likes

Πότε φτιάξανε αεροδρόμιο στο νέο κόσμο?!! :stuck_out_tongue:

9 Likes

Μπιστες προτιματε 16.30-18.00 ή 18.00-19.30 ? (Πατησια)

  • 16.30-18.00
  • 18.00-19.30
  • Δεν εχω προτιμηση
  • Μονο Slayer

0 voters

Sorry που πεταχτηκα ετσι, αλλα είδα το μόνο slayer και πατήθηκε μόνο του το κουμπί

5 Likes

Κι εγώ :stuck_out_tongue:

2 Likes

Βασικα κ εμενα δε με πολυνοιαζει - χρεπι θα ειμαι και στα δυο σλοτς :stuck_out_tongue: μετα απο τον τελευταιο μηνα κραιπαλεων.

Ειναι επισημο, 51ο Μπιστ Wars στα Πατησια την Κυριακη :basketball:

Untitled-1

4 Likes

Κάνα διπλό θα παίξουμε μπας και ξεκουραστούμε λίγο;

Μήτσος off, ρωτάω ξάδερφο Όμαρ από τις προάλλες για 9ο και βλέπουμε

Summary

image

2 Likes

Omar off, δεν μπορεί

Εγώ είμαι out of extras, 8άδα προς το παρόν και όποιος άλλος μπορεί να βρει +2 για 10άδα και πιθανό διπλό, ας το τολμήσει

1 Like

Καλησπέρα.

7 Likes

Τι κάνεις σε 3 ώρες;

2 Likes

Σε 3 ώρες και 7 μέρες ίσως. Απλά μαγειρεύω πριν πεινάσετε.

2 Likes