Μπασκετοφατσες του rocking

Πω ρε γμμν, θα με κάνεις να μείνω Αθήνα απλά και μόνο για να μπιστήξουμε σε grindcore ρυθμούς.

1 Like

Φεύγεις όταν έρχομαι ρε; Κι εγώ που προγραμμάτιζα σφηνάκια δίπλα στην κονσόλα… :smiling_face_with_tear:

Για μπάσκετ πάντως, φτάνω μεσάνυχτα Σαββάτου, Κυριακή μεσημέρι έχω οικογενειακό τραπέζι κι απογευματάκι κι έπειτα πιθανότατα θα μπορέσω να ξεκλέψω 2 ωριτσες για μπίστισμα.

3 Likes

Ώπα…

Με τέτοιες εξελίξεις και τόση “ηλιοφάνεια”, ξεκινώ κι εγώ διεργασίες για την επόμενη Κυριακή.

Η φάση άλλαξε απότομα.

7 Likes

Είχα σκοπό για καταδρομική μονοήμερη έξοδο την Κυριακή, πέταξα το πλάνο στον κάδο των αχρήστων φωνάζοντας Kobe για την παρτάρα σου.

Μεσάνυχτα Σαββάτου φτάνεις έρχεσαι απευθείας ΦΕΠΑ, και τα βρίσκουμε τα σφηνάκια τότε ή αργότερα, αφού ξέρεις…

Για πάμε λίγο.

3 Likes

Ωπ, SHIT GOT REAL!!

4 Likes

Άλλη μια τυπική Κυριακή στα Πατήσια
image

6 Likes


19 Likes

Ακραίο χέβυ μέταλ

9 Likes

Αναμένοντας την ανταπόκριση :stuck_out_tongue: θα πω μόνο ότι @eviL έχει εξελιχθεί σε μέγιστο μπουκαδόρο με eurostep και ανάλογο ball handling κατά το μπάσιμο με αλλαγή κατεύθυνσης, που θα ζήλευε κ ο Αντετοκούμπο -ο Θανάσης, άντε μην τα φουσκώνω.
Άντε και ο @martian, για να είμαι δίκαιος, είναι ένα χρόνο μετά ο νο1 παίκτης με την πιο τρομακτική βελτίωση -άλλος μπίστης πλέον, πραγματικά, έχει φτιάξει και σουτάκι και σκοράρει αβέρτα και από απόσταση όποτε του αφήσεις χώρο!

7 Likes

Δε βλέπω @RiderToUtopia στις φωτό, γι’ αυτό είστε όλοι χαμογελαστοί, αλήτες.

4 Likes

Βάλτε και το βίντεο απ’ τη χορογραφία, θέλω να δω το airbaby του Αποστόλη

1 Like

Εν αναμονή της ανταπόκρισης του προχθεσινού μπιστήγματος

Summary

σεφερλης μαρκοσσεφερλης GIF - ΣΕΦΕΡΛΗΣ ΜΑΡΚΟΣΣΕΦΕΡΛΗΣ ΑΧΑΚΑΛΟΕ - Discover & Share GIFs

πάμε λίγο call to arms για Κυριακή, με την ελπίδα να παίζει στο -10 aircondition σε Κηφισιά (Πατήσια το βλέπω χλωμό, still στηρίζω) + πιθανά εκλεκτά guests (μπήκαμε σε αυτή τη περίοδο, ναι των ετεροδημοτών) + την κρυφή ελπίδα για επιτέλους διπλό

BIST WARS VOL. 52 Κυριακή 16 Ιουλίου

So far όλα τα γήπεδα διαθέσιμα, από τις 13.30 έως τα μεσάνυκτα και στα δύο μέρη -Πατήσια και Κηφισιά
Δηλώστε και προτίμηση μέρους/ώρας

Lupin ΝΑΙ για 18.00 Κηφισιά - 17.30 Πατήσια, μπορώ και νωρίτερα όμως
eviL ΝΑΙ μέχρι 18.00
RiderToUtopia Μάλλον ΝΑΙ για 18.00 Κηφισιά - 17.30 Πατήσια
Martian ΝΑΙ
Ktn ΝΑΙ
apostolisza8 ΝΑΙ, προτίμηση Πατήσια
ChrisP ΝΑΙ για νωρίς, μέχρι 18.00 το αργότερο να τελειώνουμε

morgoth ΟΧΙ

@Kastroman
@JoHNNyB
@MrBeast
@Moonchild92
@Pantelis79
@dude
@The_Black_League
@Outshined
@kbil
@potofgold
@MegadethaS
@nnnkkk

Άμεσα διαθέσιμοι (Εξωσχολικοί) - 6
The X-Factor , Nick the Quick , Sadface , Hector the Hitman , Pokerface, Yofst

Εκτάκτως διαθέσιμοι ξενιτεμένοι κι “ετεροδημότες” φορουμικοί - 5
@plex27 plex samis Giasonas osfp7 QuintomScenario

Άλλοι φορουμικοί, αμπιστοι προς το παρον
bostonflesh St_Anger

Θα ειμαι εκτος Αθηνας μεχρι τις 17.00 περιπου την Κυριακη, απο εκεινη την ωρα και μετα μεσα σε ολα.

Κυριακη ο τελευταιος αγωνας της εαρινης σαιζον, αναβαση Αγιο Μερκουρη με 40 βαθμους. Αμα επιβιωσω απο εβδομαδα θα φροντισω να σας βρω, μου λειψατε.

3 Likes

Μεσα εγω για απο νωρις μεχρι τυπου 18:00 ξερω γω μαξ.

Κυριακή ναι, κατά προτίμηση μέχρι 19.00 να έχουμε αρχίσει. Αν πάει και πιο μετά, μπορεί να το ρυθμίσω πάντως.

Ναι σε όλα.

1 Like

Ας πούμε ίσως μια προτίμηση σε ένα 17.30 (Κηφισιά; μάλλον) να προλάβει και ο Λάτσος και το βλέπουμε

Ναι σε όλα.

Αν βγαίνει Πατήσια εκτιμητέο.

Πατήσια προτιμώ και εγώ λόγω του εύκολου πάνω κάτω, αλλά αν Λάτσος δεν προλαβαίνει/είναι οριακά, οκ πάμε και από εκεί για διευκόλυνση - no big deal