Μπασκετοφατσες του rocking

Αν ειναι 17.30 Κηφισια ή 18.00 Πατησια, ωστε να βολευει και τον @eviL και τον @martian εκτος απροοπτου προλαβαινω

2 Likes

ok, το είχα ξεχάσει ότι έχει 18.00 στα Πατήσια (νόμιζα ότι οι ώρες ήταν κοινές με Κηφισιά και το 17.30 θα ήταν πολύ οριακό για να κατέβεις από τα Βόρεια μέχρι το κέντρο), οπότε κρατάμε και αυτό, μιας και μάλλον βολεύει εξίσου καλά όλους μας

Για νωρίς μόνο, θα πρέπει 6 να έχουμε τελειώσει.

Ειμαι λιγο πιο περα, Αστορια, αρα 1% μονο

ναι δν εχω προβλημα για πο(υ)ρνο-πο(υ)ρνο

Χαίρετε κι από μένα! Εγώ μπορώ Κυριακή μόνο αργά, τύπου 19.30 και μετά. Σάββατο πιο εύκολο.

Σάββατο εγώ προσωπικά θα πάω θάλασσα/εκδρόμα σε Χαλκίδα ή Αίγινα, οπότε αν βολεύεστε οι περισσότεροι και τότε, ας του έχουμε υπόψη και το Σάββατο

Ένα ματς στις 4 και ένα στις 8.

Λέμε και καμιά χαζομάρα να περάσει η ώρα.

1 Like

Από μένα είναι ναι.

Επίσης Σάββατο εκτός.

Αυτα θέλουν απόσταγμα ενδιάμεσα, δεν βγαίνουν αλλιώς :grey_exclamation:

1 Like

Ναι Σαββατο παμε για χορο - ας πουμε Κυριακη όποτε μπορουνε οι περισσοτεροι .
Εχουμε καποιους πρωινους, καποιους απογευματινους και κατι καμμενους που πανε παντου.
Ενα γερο διπλο σεσσιον το ακουω παντως - απλα φερτε αλλαξιες :disguised_face:

1 Like

Εγώ για χιούμορ το έγραψα, αν υπάρχουμε αρκετοί τρελοί που θέλουμε δύο παιχνίδια με ένα καλό διάλειμμα μεταξύ τους για ενυδάτωση (δηλαδή παγωμένες μπύρες) και ανάσες, ας το συζητήσουμε.

1 Like

Γενικά ας κάνουμε ένα πλάνο:

<17.00

Chrisp
Evil
Martian
Lupin
Apostolis
KTN

17.00<

Martian
RiderToUtopia
Lupin (?)
Moonchild
Apostolis
KTN

Συμπληρώστε το όνομά σας όσοι επιθυμείτε να παίξετε στο αντίστοιχο πινακάκι.

1 Like

Εγώ φτάνω αργά Σάββατο Αθήνα και Κυριακή θα έχω οικογενειακό τραπέζι μετά από 12 μήνες.

Επομένως, για να είμαι σίγουρος, θα ψηφίσω 17:00 <

<17.00

Chrisp
Evil
Martian
Lupin
Apostolis
KTN

17.00<

Martian
RiderToUtopia
Lupin (?)
Moonchild
Apostolis
KTN
plex27

3 Likes

Νομίζω αν κλείσετε το 18.00 πατήσια θα βολέψει όλους, εγώ δεν θα έρθω αλλά προχτές πραγματικά ψόφησα σωματικά και μάλλον θα ήταν καλό ένα διαλειμμα (το πιθανότερο μέχρι τις 30 του μήνα).

1 Like

Παίζω παντού - κλείστε κάποιος

Chrisp
Evil
Martian
Lupin
Apostolis
KTN

17.00<

Martian
RiderToUtopia
Lupin
Moonchild
Apostolis
KTN
plex27

Ok και με τα δύο εγώ

Πόσοι είμαστε; 8; Πάμε για διπλό τσακ μπαμ να τελειωνουμε;

Μετά οι τολμηροί πάμε και σε ανοιχτό αν είναι

1 Like

Πάμε λίγο και οι υπόλοιποι - ρωτήστε και φίλους, Έκτορας, ο φίλος Σλούκα$ από προχτές κτλ να βγούμε 10άδα

1 Like

Λέω να έρθω κι εγώ, ρε φίλοι μου, να δω και πώς έχετε καταντήσει μετά από τόσους μήνες. Σημειωτέον, βέβαια, ότι εγώ έχω να κουνηθώ από την τελευταία μας μπασκετομαχία…

Εγώ προτιμώ σαφώς Κηφισιά για να μην έχω πολλές καθυστερήσεις στα πήγαινε-έλα και προς βραδάκι για να μην ψοφήσουμε από τον καύσωνα. Σε κάθε περίπτωση, όμως, ας πούμε ότι δεν θα κρεμάσω (πλην απροόπτου στο σπίτι, ε;).

Μωρή κότα @ChrisP, τι δεν θα έρθω και μαλακίες τσαμπουνάς παραπάνω;

Επίσης, θα το εκτιμούσα αν κάποιος έχει/αισθάνεται τίποτα περίεργο της φάσης ίωσης/COVID κ.λπ. να ρίξει μία ενημέρωση, διότι σε τέτοια περίπτωση θα απέχω σίγουρα, για ευνόητους λόγους.

Τέλος πάντων, βάλτε με στο μάλλον ναι, μπας και καταφέρετε να παίξετε κάνα διπλό επιτέλους.

7 Likes