Μπασκετοφατσες του rocking

Εγώ, ρε;

Όταν χλατσώθηκε το τριποντάκι και πήγα στη γραμμή για τη βολή, δεν ήρθες δίπλα μου κι έκανες κάτι θεατρικά για το πώς παίρνω την μπάλα, ανέκφραστος κι εκτελώ, με σκοπό, βέβαια, α) να με αποσυντονίσεις, και β) να ξαναθυμηθείς τις παιδικές σου παραστάσεις και να μεταφερθείς νοερά σ’ εκείνα τα χρόνια;

2 Likes

αααα ναι

Να το διευκρινίσω λοιπόν και εδώ:
Λίγο πριν ο Κομισάριος κάνει κάτι-σαν-step-aside και παστελώσει ένα δύσκολο τρίποντο + φάουλ, παρατήρησα πως αρχικά έψαξε τη πάσα. Κανένας δεν είχε καλή θέση για πάσα, οπότε τον είδα ανεπαίσθητα να ψιθυρίζει κάτι γαλλικά μόνος του -τύπου “γρρρμπφτοκερατόμουτμστγκρρρρρρρ”- και να ρίχνει ένα τρελό σουτ-γκολ-φάουλ.
Οπότε μετά στη βολή, απλά επισήμανα την παρατήρησή μου -λάθος μου προφανώς, μιας και ήταν τελικά “καύσιμο” στην Κομισάρια καλαθομηχανή

(εντελώς Αλμανάκο mid90s εντωμεταξύ, “Κομισάρια καλαθομηχανή”, “γρρρμπφτοκερατόμουτμστγκρρρρρρρ”)

3 Likes

Να σημειωθει πως η βολη χαθηκε, αλλα πηραμε το ριμπαουντ και σκοραραμε παραυτα, παιρνοντας ενα 5ποντο που ηταν καθοριστικο στη Γεροhoops ανατροπη μας.

Δυνατο I’M BACK μπιστιζ απο τον κομισαριο χτες, ζεστη που οριακα την παλευες, γλιστραγαμε ολοι σαν χελια σαν τον Κωνσταντινου που τον κυνηγαγε η Φρυνη στο γνωστο αριστουργημα, αν και τελικα μονο εναν κυνηγαγε, που περασε στην αντεπιθεση το χελι και χαρισε ατακες που θα μεινουν, σαν να ηθελε να αναπληρωσει καποιο απο τον χαμενο χρονο, το χελι.

Παντα τετοια ρε

5 Likes
6 Likes

ΜΠΙΣΤ WARS vol. 53 δηλώστε συμμετοχες μπιστες

@Lupin ΝΑΙ για Σαββατο η Κυριακη νωρις - να εχουμε τελειωσει δλδ 18:00 (προτιμηση Σαββατο)
@eviL ΝΑΙ για Σαββατο η Κυριακη νωρις - να εχουμε τελειωσει δλδ 18:00 ιδανικα. (προτιμηση Σαββατο)
@RiderToUtopia ΝΑΙ για Κυριακή, προτίμηση απογευμα. Για Σαββατο μαλλον ναι, προτιμηση μετα τις 15.00
@Martian ΝΑΙ για Σαββατο απο 15.00-16.00 και μετα, Κυριακη all day
@ChrisP NAI Σάββατο ή Κυριακή αν τελειώσουμε max 17.00.
@Ktn ΝΑΙ
@apostolisza8 ΝΑΙ για Κυριακη το αργοτερο 17.30 να εχουμε τελειωσει
@Kastroman
@JoHNNyB
@MrBeast
@Moonchild92
@Pantelis79
@dude
@The_Black_League ΝΑΙ
@Outshined
@kbil
@morgoth
@potofgold
@MegadethaS NAI για Σαββατο ή Κυριακή νωρις
@nnnkkk

Άμεσα διαθέσιμοι (Εξωσχολικοί) - 7
The X-Factor , Nick the Quick , Sadface , Hector the Hitman , Pokerface, Yofst, John the rock

Εκτάκτως διαθέσιμοι ξενιτεμένοι κι “ετεροδημότες” φορουμικοί - 5
plex27 samis ΝΑΙ σε όλα Giasonas osfp7 QuintomScenario

Άλλοι φορουμικοί, αμπιστοι προς το παρον
bostonflesh St_Anger

Ναι για Σαββατο η Κυριακη νωρις - να εχουμε τελειωσει δλδ 18:00 ιδανικα.
Κυριακη αν κατσει παμε ολοι μαζι μετα καπακια Τεθ Τισκο.

1 Like

Ναι για Σαββατο η Κυριακη νωρις - να εχουμε τελειωσει δλδ 18:00 ιδανικα/προτιμώ Σάββατο μεταξύ των 2 ημερών αλλά και Κυριακή will do

double post η εικόνα τώρα για Kηφισιά Κυριακή


και Σάββατο

1 Like

Άλλες εικόνες περιμέναμε, αλλά μάλλον θα τις περιμένουμε για πάντα…

Σάββατο από 16.00 (άντε 15.00 αν το αποφασίσετε όλοι, κάπως θα το μοντάρω) και μετά, Κυριακή όποτε θέλετε.

1 Like

Αμοιβαίο!

1 Like

Προτιμω Σαββατο τελικα, μιας και το Bigfoot Fest ειναι ενα τεταρτακι απο Κηφισια.
Το Σαββατο 17:00+ με βολευει δλδ, αλλιως Κυριακη 16:00.

Μέσα για Σάββατο και νωρίς.

1 Like

Πάμε Σάββατο 12.30 ή 14.00 ρε φλώροι

Εγώ μπορώ μόνο Κυριακή και αρκετά νωρίς, φάση 5μιση να έχουμε τελειωσει.

1 Like

Αν και τις θεωρώ εντελώς τραβηγμένες τις προτεινόμενες ώρες, δεδομένων των συνθηκών που θα επικρατήσουν, κατανοώ τις υποχρεώσεις της πλειοψηφίας και δηλώνω ότι μάλλον δεν θα “κρεμάσω” την παρέα, είτε μιλάμε για Σάββατο, είτε για Κυριακή.

Πάντα, εκτός απροόπτου.

1 Like

Hello!

4 Likes

Pίξε προτιμήσεις Σταμ

Κανονίστε εσείς κι εγώ έρχομαι. Είμαι οκ με όλα, η μάλλον θαφροντισω να είμαι οκ με ολα

4 Likes

Είμαστε 8 για Σάββατο μεσημέρι και 8 και για Κυριακή μεσημέρι. @apostolisza8 μήπως μπορείς και Σάββατο - @MegadethaS μήπως μπορείς και Κυριακή - για να είμαστε 9 ?

Διπλαρα έρχεται μάλλον ε