Μπασκετοφατσες του rocking

Ναι (λογικά μέσα κι ο Έκτορας)

1 Like

Μέσα.

1 Like

Μπιστες, με 7 σιγουρους (ή σχεδον) συν τον @Lupin σε ταχεια αναρρωση και προτιμηση απο @ChrisP απο 7 και μετα, προσπερνωντας τα 21.30-23.00 και 22.00-23.30 που μαλλον θα ειναι για τους περισσοτερους πολυ αργα, εχουμε δυο επιλογες (που εχουν και διπλο διαθεσιμο btw, αν γινουμε 10)

Αν μπορειτε βαλτε μια επιλογη ποιο απο τα δυο προτιματε για να το κλεισουμε

Προτιμω να μπιστηξω στις
  • 19.00-20.30
  • 20.30-22.00

0 voters

Άμεσα διαθέσιμοι φορουμικοί -20
@Moonchild92
@eviL ΝΑΙ*
@RiderToUtopia ΝΑΙ
@ChrisP NAI, ιδανικά από 7 και μετά
@apostolisza8 ΝΑΙ
@Martian ΝΑΙ
@Lupin ΙΣΩΣ
@Ktn NAI
@Kastroman
@JoHNNyB
@MrBeast
@Pantelis79
@dude
@The_Black_League
@Outshined
@kbil
@morgoth
@potofgold
@MegadethaS
@nnnkkk

Άμεσα διαθέσιμοι (Εξωσχολικοί) - 7
The X-Factor , Nick the Quick , Sadface , Hector the Hitman NAI, Pokerface, Yofst, John the rock

Εκτάκτως διαθέσιμοι ξενιτεμένοι κι “ετεροδημότες” φορουμικοί - 5
plex27 samis Giasonas osfp7 QuintomScenario

Άλλοι φορουμικοί, αμπιστοι προς το παρον
bostonflesh St_Anger

Έβαλα 7, αλλά και το αργότερο δεν με χαλάει καθόλου.

1 Like

Μέσα και εγώ. Για τις 7 για να χωνέψουμε και τη βρωμιά μετά που θα φάμε.

Ελάτε και άλλοι για διπλό να παιχτεί σκεπτόμενο μπάσκετ.

2 Likes

Eδώ ήμαστε

image

Basketball Fail GIFs | Tenor

3 Likes

Update - shoutout
ΜΠΙΣΤ WARS vol. 58 Κυριακή 24 Σεπτεμβρίου

Άμεσα διαθέσιμοι φορουμικοί -20
@eviL ΝΑΙ
@RiderToUtopia ΝΑΙ
@ChrisP NAI
@apostolisza8 ΝΑΙ
@Martian ΝΑΙ
@Ktn NAI

@Lupin ΙΣΩΣ

@Moonchild92
@Kastroman
@JoHNNyB
@MrBeast
@Pantelis79
@dude
@The_Black_League
@Outshined
@kbil
@morgoth
@potofgold
@MegadethaS
@nnnkkk

Άμεσα διαθέσιμοι (Εξωσχολικοί) - 7

Hector the Hitman NAI

The X-Factor , Nick the Quick , Sadface , Hector the Hitman NAI, Pokerface, Yofst, John the rock

Εκτάκτως διαθέσιμοι ξενιτεμένοι κι “ετεροδημότες” φορουμικοί - 5
plex27 samis Giasonas osfp7 QuintomScenario

Άλλοι φορουμικοί, αμπιστοι προς το παρον
bostonflesh St_Anger

Πάμε λίγο μπήστες, 7άδα σίγουρη, εγώ στα πιτς με αγώνα δρόμου να την παλέψω, πάμε μερικοί ακόμα μπας και προλάβουμε και το διπλό
Space Jam GIF - Spacejam Swish Basketball - Discover & Share GIFs

2 Likes

Με ύπουλες τακτικές, η νέα τάξη πραγμάτων του project επιστράτευσε τη Μουσάτη Μουχρίτσα/Μπίστικαλ Μπίστ (M&M/aka @ChrisP) ώστε να μου κάνει stalking σήμερα το πρωί (δήθεν τώρα ότι πήγαινε για προμήθειες στην Αγορά/καλά τώρα… σας μάθαμε καλά, κύριοι!), όταν και αμέριμνος βρισκόμουνα στον συρμό του Μετρό, πηγαίνοντας στην υποχρέωσή μου, κι έξαφνα εισήλθε μετά μανίας ο γενειοφόρος Μίσσας, ώστε να με πιάσει εξαπίνης και να ασκήσει πίεση επί της συμμετοχής μου στην αυριανή μάχη.

Ως γνωστόν, κανείς δεν δύναται να πει όχι στον περί ου ο λόγος, επομένως, βάλτε κι ένα ναι και από εμένα για αύριο και πείτε μου αν χρειάζεται να ρωτήσω κανέναν άλλον εξω-φορουμικό για διπλό.

6 Likes

Πάμε για διπλό ρε αν αντέχει και το χέρι του @Lupin, όχι σαν αυτό στο Μπράιτον, αλλά και αυτό καλό είναι.

Για πάμε!

1 Like

Για δείτε αν βγαίνουν τα κουκιά για 10άδα, να προλάβω να το κλείσω ολόκληρο

1 Like

New time (20.30), double fun :exclamation:

_hoops

Ευπρόσδεκτοι όλοι όσοι ακόμα το σκέφτονται.

Ελάτε από νωρίτερα να τραμπουκίσουμε το μάνατζμεντ του χώρου, γιατί τους χρειάζεται λίγη τρομοκρατία.

3 Likes

Ισχύει και το 19.00 ε, ο Κομισάριος τρελάθηκε :crazy_face:

Οι πιο (μ)πιστοί ας έρθουν από 19.00 να τους κάνω ένα μικρό masterclass πριν το ματς των 20.30

2 Likes

Pick a side:

1 Like

3 Likes

Διπλό σεσσιον για σκληρούς μπιστες!

1 Like

Επειδή τη βλέπω τη μαλακία να γίνεται κι επειδή είναι ολίγον νεφελώδες το τοπίο για αύριο, ξεκαθαρίζεται ότι:

Το επίσημο μπίστηγμα είναι αυτό των 20:30, το διπλάκι, το σένιο.

Το 19:00-20:30 ξέμεινε λόγω τυπολατρείας και γυφτιάς των υπευθύνων του χώρου (να μην τους είχαμε δώσει και μία περιουσία/φανταστείτε πώς θα μας φέρονταν σε διαφορετική περίπτωση), καθότι δεν επέτρεψαν την ακύρωση αυτής της κράτησης, και αφορά σε μισό γήπεδο, όπου ο καθένας μπορεί να έρθει ό,τι ώρα γουστάρει και να κάνει ζέσταμα, σουτάκια ή να αρχίζει να ουρλιάζει “Yippee-Ki-Yay, Motherfucker!”, χτυπώντας βροντερά τα στήθια του, έτσι για να την σπάσει στους μ@λ@κες που τρέχουν τον χώρο. Αν μαζευτούν αρκετοί, παίζει να υπάρξει και κάνα ανεπίσημο μονάκι.

Καλό, βέβαια, θα είναι να εκμεταλλευτούμε την ύπαρξη της κράτησης των 19:00, ώστε να μαζευτούμε λίγο νωρίτερα για ζέσταμα και να ξεκινήσουμε το διπλό ακριβώς στις 20:30.

Αυτά.

7 Likes

Έβαλε τα πράγματα στη θέση τους ο κομισάριος. Το ματς είναι στις 20.30, ελάτε λίγο νωρίτερα όμως.

1 Like

Αν φέρουμε (μπορώ να το αναλάβω αυτό) και το υγρό πυρ για το σβήσιμο μετά, μπορούμε επισημως να μιλάμε για τον πρώτο ( ή τρίτο όπως το πάρει κανείς) μπιστηγμαραθωνιο

Χρωστάμε και μια πρόποση από τα γενέθλια του @lupin ε

5 Likes

Ξαναλέω και εγώ με τη σειρά μου, όποιος μπίστης θέλει 1,5 ώρα σκληρό masterclass σε άμυνα man to man/drive/fade away mid range shot/παίξιμο με πλάτη και κυρίως αδυσώπητα handles σε πολύ περιορισμένους χώρους, ας έρθει από 19.00

Αλλιώς τα λέμε 20.30 που ξεκινά το επίσημο διπλό μπίστες μου -επιβάλλεται βαρβάτο φωτογραφικό υλικό αύριο και όχι μόνο η κλασσική πόζα πριν το ματς (ειδικά αν παίξει υγρό πυρ :metal: )

image

4 Likes

Ποσο φλωροι, δεν διαννοουνται καν να προτεινουν ματσαρα διαρκειας 3 ωρων.

(προσωπικα μετα απο 20 λεπτα μπασκετ θα ημουν ψοφιος πλεον)

1 Like