Μπασκετοφατσες του rocking

Μεσα και ειμαι με +1 μπιστη (θα μπει κ στο φορουμ συντομα).
Νωριςςςςς

2 Likes

6άδα ήδη, πάμε γερά και οι υπόλοιποι

Εφτά

2 Likes

Μας βλέπω διπλό με αλλαγές.

και @Kastroman να πάρει θέση άμεσα παρακαλώ :sunglasses:

Googles μπασκετ τι ειναι Αισθανομαι Τυχερος

Ειμαι μεσα για μπιστηγμα το ΣΚ, εγω και τα 7 κιλα που εχω παρει από την τελευταια φορα

(μικρη προτιμηση για Σαββατο)

3 Likes

Update

8άδα κομπλέ, δεδομένο θεωρώ το διπλό AΛΛΑ 19.00 - 20.300 έχει μόνο Κηφισιά - τοποθετηθείτε αν είστε οκ, να το μπουμπουνίσω άμεσα, αλλιώς Πατήσια 18.30 - 20.00 το μόνο διαθέσιμο για νωρίς

Μεσα και για τα δυο. Νομιζω το εχουμε το διπλο ευκολα

Δεδομένου πως ο Παργαλάτσος είχε πει ότι προτιμά νωρίς - και το 19.00 του κάνει, περιμένω καμιά ωρίτσα ακόμα και τον @evil που είχε αναφέρει ότι προτιμά νωρίς, αν είναι οκ με το 19.00 ή θέλει 18.30 πατήσια και μετά το μπουμπουνάω

Πατήσια 6μιση την Κυριακή μέσα εγώ.

Μέσα κ στα δυο - ότι βολευει

Τεεεεελειααααα :stuck_out_tongue:
Άρα Πατήσια μόνο @apostolisza8 ;

Θα προτιμούσα για πολλούς λόγους αν γίνεται, αν είμαι εμπόδιο οκ πάσο θα το δω.

Ωραία, κλείνω Πατήσια για να ήμαστε όλοι happy -και κυρίως, παρόντες

επανέρχομαι σε λίγο με το σχετικό screenshot

2 Likes

image

Mόνο κασέρι το ταμείο, πάμε λίγο να κλείσουμε 10άδα και μετά να περάσουμε στους extras αν χρειαστεί

4 Likes

επιστροφή.

8 Likes

Εμπιστροφη, μηπως ηθελες να πεις;

7 Likes

ΩΠΑ, γίναμε :love_you_gesture:

Παντελή, για πάρε σειρά σιγά σιγά

2 Likes

Mε πήραν από Eurohoops, Λεόντειος γιοκ λόγβ εκλογών αλλά Κηφισιά free να μας μεταφέρει, 14.30-16.00, 16.000-17.30, 17.30-19.00 και 19.00-20.30, όλα ανοικτά (το μεσημέρι είχαν κλειστές τις ώρες συστημικά)

Οδηγάω να πάω σπίτι, πείτε άμεσα τι ώρα προτιμάμε να τον πάρω να μας το κλείσει γτ περιμένει -εγώ κλάιν μαιν

Όβερ εν άουτ

1 Like

14.30 - 16.00, μετά τσίπουρα και μεζέδες μέχρι τις 19.00 και μετά βραδινό ματσάκι για σβήσιμο (κυριολεκτικά).

Στα σοβαρά, είμαι μέσα για κάθε ώρα και νωρίς και πιο αργά :stuck_out_tongue:

1 Like