Μπασκετοφατσες του rocking

^^Σε κάποια φάση, ήλπισα ότι θα ταγκάρατε κι εμένα!!

Στην καλαθοσφαίριση με αμαξίδιο σας έχω όλους σας… Όλοι σας vs. εγώ!!

7 Likes

Μέσα κι εγώ.

2 Likes

Εδώ έχουν ξεταγκάρει (άκου λέξη) εμένα, και με το δίκιο τους :smile:
Μόνο μια τιμητική αναφορά, μπας και το πάρουμε απόφαση μια μέρα εγώ και ο boston

2 Likes

Φιλτατε @St_Anger εξεταγκευθηκατε και εσύ και ο επίσης φιλτατος @bostonflesh γιατί αν θυμάμαι καλά επιτρέπει μέχρι 20 ταγκ ανά ποστ.

Δηλώστε όμως συμμετοχή για Κυριακή 19.00 και το επιτελείο της λίγκας θα βρει τρόπο να ταγκαριζοσαστε πάραυτα κάθε βδομάδα :grey_exclamation:

3 Likes

Υπεράνω οπαδικων λοιπόν και εις μνήμην του ξανθού ας μπιστηξουμε

Μπιστ wars vol. 59 Κυριακή στις 19.00 Κηφισιά

Η 6αδα @apostolisza8 @ChrisP @martian @Moonchild92 @Ktn συν το γράφοντα, ίσως και ο @Lupin (#ποσεσταινιεςπχια)

Υπάρχουν ακόμα θέσεις και διαθέσιμο και το διπλό, δηλώστε συμμετοχές και οι άλλοι μπιστες που επιθυμείτε να ξανάρθετε ή να κάνετε join στην παρέα

1 Like

Αγόρια συγγνώμη για το late notice, κατάφερα και τσίμπησα κρύωμα, οπότε θα προτιμήσω να μείνω εκτός αύριο :broken_heart:

2 Likes

Περαστικά!

3 Likes

Φτιάξε ένα τσάι και πάρε κάτι να φας.

Ξαναμιλάμε.

1 Like

Αυστηρός.

Περαστικά @Ktn!

2 Likes

@ktn περαστικά μαν! Ας ταγκαρουμε τους λοιπούς συνήθεις υποπτους μήπως κάποιος μπορεί να συμπληρώσει την εξάδα

@Kastroman
@JoHNNyB
@MrBeast
@Pantelis79
@dude
@The_Black_League
@Outshined
@kbil
@morgoth
@potofgold
@MegadethaS
@nnnkkk

Αταμάν σε συνέντευξη τύπου μετά την 20άρα.

3 Likes

Ρε δηλώστε ένας (τουλάχιστον) :exclamation:

2 Likes

Πολύ ωραίο μπιστηγμα και το σημερινό, ο @martian έκανε κίνηση μεγάλου παιχτου και διασφάλισε το 3on3 με μεταγραφή αεροδρομίου.

Οι ομάδες ήταν @apostolisza8 @Moonchild92 και ο γράφων vs @ChrisP , @martian και τον αέρινο μπίστη (και πολύ συμπαθητικό τύπο) φίλο του.

Παίξαμε 3 μόνα, χάσαμε και στα τρία με μικρή διαφορά γιατί έβρεχε τρίποντα και mid range μαχαιριές. Ειδικά στο τρίτο, μάλλον είχαν βάλει cheat κωδικό, και δεν άκουγες αλλο ήχο από το μπιστηγμα της μπάλας και το χλατς του διχτακιου!

Δώσαμε δυνατές μάχες, κάναμε ωραιες συνεργασίες, ευχαριστήθηκαμε μπάσκετ με λίγα λόγια

Και στα επόμενα μπιστη μποηζ!

10 Likes

Στο τρίτο το γυρίσαμε ρε; Κοίτα να δεις :stuck_out_tongue:

1 Like

Στο τρίτο μόνο πρέπει να μπήκαν 5-6 τρίποντα σε λιγότερο από πέντε λεπτά, 1-2 του φίλου σου και 4 (νομίζω) του Χρήστου. Nothing but net ολα. Προλάβατε και το γυρίσατε!

1 Like

Εδώ που τα λέμε, το τρίτο μονό είτε έληξε 15-4 είτε 15-16, δεν είμαι σίγουρος.

Για να πάει καλά η βδομάδα, νωρίς νωρίς επειδή υπάρχει μεγάλη κινητικότητα εξωφορομικών για κάλυψη κενών + το διπλό το θεωρώ δεδομένο, πάμε μια από τώρα την δήλωση για μπίστηγμα

The 'He's Heating Up' NBA Legends GIF Collection – Hooped Up

+

The 'He's Heating Up' NBA Legends GIF Collection – Hooped Up

=

Μπιστ wars γαμημένο vol. 60-και-δεν-είμαι-καλά

@eviL NAI
@RiderToUtopia NAI
@ChrisP NAI
@Martian NAI
@Ktn NAI
@Lupin NAI
@Kastroman NAI

@apostolisza8
@Moonchild92
@JoHNNyB
@MrBeast
@Pantelis79
@dude
@The_Black_League
@Outshined
@kbil
@morgoth
@potofgold
@MegadethaS
@nnnkkk

Άμεσα διαθέσιμοι (Εξωσχολικοί) - 10

ΦΙΛΟΣ EVIL ΝΑΙ

Hector the Hitman, The X-Factor , Nick the Quick , Sadface , Hector the Hitman, Pokerface, Yofst, John the rock, Μήτσος UK, Omar-is-coming

Εκτάκτως διαθέσιμοι ξενιτεμένοι κι “ετεροδημότες” φορουμικοί - 5
plex27 samis Giasonas osfp7 QuintomScenario

Άλλοι φορουμικοί, αμπιστοι προς το παρον
bostonflesh St_Anger

1 Like

Μεσα για Κυριακη, προτιμηση αν γινεται οχι πολυ αργα

1 Like

Μπίστες εγώ λογικά μέσα για Κυριακή, θα λείπω πάλι το επόμενο ΣΚ αλλά δε νομίζω να γυρίσω αργά (μετά το μεσημέρι δηλ).

2 Likes

Μέσα οποτεδήποτε και οπουδήποτε.

2 Likes