Μπασκετοφατσες του rocking

Καλησπέρα.

4 Likes

Ναι.

2 Likes

Το έχω για Σάββατο.

18.00 έχω Νύχτες Πρεμιέρας Κυριακή, προσωπικά μόνο 14.30 με 16.00 θα μπορώ εκείνη τη μέρα.
Σάββατο μπορώ πιο άνετα και οποιαδήποτε ώρα (έχω πάλι προβολή αλλά αργά)

Ειδάλλως τα λέμε την μεθεπόμενη εβδομάδα λογικά

Θα είμαι εκτός το επόμενο ΠΣΚ οπότε θα μπορώ για Κυριακή μόνο και λογικά τύπου 18.00 και μετά.

Πιθανότατα θα είμαι εκτός και το μεθεπόμενο αλλά είναι νωρίς ακόμα.

Σάββατο νωρίς (τύπου μεσημέρι) μπορώ (θα με κάνει πατίνι αλλά δεν ξαναχάνω μπασκετάκι).

Κυριακή μπορώ όλη μέρα, το πολύ νωρίς που λέει ο Lupin με βολεύει και εμένα (υπάρχει 14.30-16.00 διαθέσιμο), εναλλακτικά ακούω και το 7/8.30 που βολεύει Κρισπ.

Νωρίς δεν έχει το Σάββατο:
Πατήσια
20.00 - 21.30
21.30 - 23.00
Κηφισιά
21.30 - 23.00

Κυριακή:
14.30 - 22.00 ελεύθερα όλα σε Κηφισιά
Πατήσια τίποτα

Σάββατο αν μαζευτούμε για αργά, θα κλάσω την βραδινή προβολή -έχω ούτως ή άλλως και πρόσκληση για ταινία νωρίς, οπότε no harm done, η Τέχνη θα κερδίσει :stuck_out_tongue:

Σάββατο έχει βαρδους, θα μπορούσα μόνο αν ήταν μεσημεροαπογευμα, αλλά αφού δεν έχει…

Κυριακή μπορώ οποιαδήποτε ώρα από 17.00 και μετά

Πάμε γερά μπίστες

Σάββατο είμαι εκτός, έχει Λόκοφεστ.

Κυριακή συζητήσιμο.

@plex27 σου πρότεινα και εναλλακτική, είδες :stuck_out_tongue:

Πάμε με τα δεδομένα ως τώρα, ακολουθεί και poll για να κάνει πιο εύκολη την επιλογή ώρας/μέρας

Άμεσα διαθέσιμοι φορουμικοί -20
@eviL
@RiderToUtopia ΝΑΙ για Κυριακή από 17.00 και μετά
@ChrisP ΝΑΙ για Κυριακή 18.00 και μετά
@apostolisza8 πιθανώς ναι για Κυριακή
@Martian ΝΑΙ για Κυριακή
@Ktn ΝΑΙ
@Lupin ναι για Σάββατο αργά ή Κυριακή 14.30-16.00
@Moonchild92
@Kastroman
@JoHNNyB
@MrBeast
@Pantelis79
@dude
@The_Black_League
@Outshined
@kbil
@morgoth
@potofgold
@MegadethaS
@nnnkkk

Άμεσα διαθέσιμοι (Εξωσχολικοί) - 7

Hector the Hitman NAI

The X-Factor , Nick the Quick , Sadface , Hector the Hitman, Pokerface, Yofst, John the rock

Εκτάκτως διαθέσιμοι ξενιτεμένοι κι “ετεροδημότες” φορουμικοί - 5
plex27 NAI για Σαββατο samis Giasonas osfp7 QuintomScenario

Άλλοι φορουμικοί, αμπιστοι προς το παρον
bostonflesh St_Anger

1 Like

Αυτή τη βδομάδα μπορώ να μπιστηξω:

(Βάλτε όλες τις επιλογές που μπορείτε, @ktn ρωτά και τον Έκτορα, @Lupin τον Μήτσο τον ποκερφεης και τον ποδηλάτη, @The_Black_League τον Άρη και το Γιάννο και γενικώς όλους τους συνήθεις υπόπτους εξωσχολικους)

  • Σάββατο 20.00 Πατήσια
  • Σάββατο 21.00 Κηφισιά
  • Σάββατο 21.30 Πατήσια
  • Κυριακή 14.30 Κηφισιά
  • Κυριακή 16.00 Κηφισιά
  • Κυριακή 17.30 Κηφισιά
  • Κυριακή 19.00 Κηφισιά
  • Κυριακή 20.30 Κηφισιά

0 voters

Ετεροδημότης εδώ, άρα, εκτός για οποιαδήποτε ημέρα.

2 Likes

Κυριακη περα απο τη ψηφο εχω κ αλλα πλανα μεσα στην ημερα, και το βραδυ Νυχτες - οποτε για εμενα μονο το Σαββατο παιζει. Αλλα εννοειται οπως βολευει, δεν εχω προβλημα.
Αν παιχτει παντως Σαββατιατικο, απαιτω μετα σοβαρη εξοδο, οχι μονο αποσταγματα απο μπουκαλια νερου σε παγκακια.

Εγώ Κυριακή δεν μπορώ καθόλου. Έρχομαι Ελλάδα για οικογενειακό event της Κυριακής άρα είναι εκτός συζήτησης.

Μόνο Σάββατο θα μπορούσα αλλά δε με ψήνει τόσο αργά που είναι διαθέσιμα τα συγκεκριμένα γήπεδα γιατί έχω να δω κόσμο το βράδυ.

Άρα με αυτά τα τωρινά δεδομένα δεν είμαι διαθέσιμος… κρίμα γιατί σπάνια πια κατεβαίνω τέτοια εποχή.

Αν αλλάξει κάτι, με ξανά κάνετε mention (πριν την Παρασκευή πλιζ). Είμαι διαθέσιμος λογικά όλο το Σάββατο, μέχρι τις 7μμ.

1 Like

Ψηφίστε Σάββατο 21.00, να ακούσουμε μετά τι δικαιολογίες θα έχει ο @QuintomScenario για να μας κρεμάσει :stuck_out_tongue:

Δεν το βλέπω να συγχρονιζόμαστε anyway για αυτή τη βδομάδα, ψηφίστε λίγο άμεσα και οι λοιποί αναποφάσιστοι -εφόσον μπορείτε εννοείται να ξέρετε από τώρα- να δούμε τελικά αν θα βγει ή όχι. Ειδάλλως, τα λέγαμε από το άλλο σκ και δυστυχώς με Plex την επόμενη φορά που θα ξανακατέβει.

υγ. 18.00 έχω ταινία την Κυριακή, 80λεπτη. Θεωρητικά προλαβαίνω το 20.30 αλλά δεν δεσμεύομαι από τώρα, καθώς είναι λίγο φλου όλο αυτό. Ας βγει μια 6άδα για αρχή (ήμαστε σε καλό δρόμο) και το βλέπουμε

2 Likes

Whistling GIFs | Tenor

1 Like

@Ktn Ο Έκτορας είναι μέσα; Αν ναι, θα βρεθεί έκτος για Κυριακή, θαρρώ.

Τιμημένα Πατήσια, έρχομαι κι εγώ!!

1 Like

Άκυρος :slightly_frowning_face:

Άμεσα διαθέσιμοι φορουμικοί -20
@eviL
@RiderToUtopia ΝΑΙ
@ChrisP ΝΑΙ
@apostolisza8 ΝΑΙ
@Martian ΝΑΙ
@Ktn ΝΑΙ
@Lupin ΙΣΩΣ
@Moonchild92 NAI
@Kastroman
@JoHNNyB
@MrBeast
@Pantelis79
@dude
@The_Black_League
@Outshined
@kbil
@morgoth
@potofgold
@MegadethaS
@nnnkkk

Άμεσα διαθέσιμοι (Εξωσχολικοί) - 7

Hector the Hitman

The X-Factor , Nick the Quick , Sadface , Hector the Hitman, Pokerface, Yofst, John the rock

Εκτάκτως διαθέσιμοι ξενιτεμένοι κι “ετεροδημότες” φορουμικοί - 5
plex27 samis Giasonas osfp7 QuintomScenario

Άλλοι φορουμικοί, αμπιστοι προς το παρον
bostonflesh St_Anger