Μπασκετοφατσες του rocking

Εκτός λόγω ταξιδιού για αυτή την Κυριακή (και μάλλον και την επόμενη). Εμπιστρέφω εκτός απροόπτου στο πρώτο Μπιστ Wars του Νοεμβρίου

2 Likes

YARN | Oh, yes. Harro prease. We are Chinese people. | South Park (1997) - S12E08 Comedy | Video gifs by quotes | 44f8baa2 | 紗

2 Likes

θελει approval λεει ο Γιαννης το ποστ του (υπηρχε αυτο?) - αλλα ειναι μεσα.

2 Likes

Όλες οι άνωθι ώρες μου κάνουν, μέσα σε όλα!

Στα πρώτα ποστ θέλει approval, μετά σπαμαρεις κατά ριπάς :grey_exclamation:

Mods δικός μας είναι, Μπίστης

2 Likes

άρα 6άδα έχει κλείσει

Να μπουμπουνίσω το 19.00 το απόγευμα, που βολεύει τον @martian ο οποίος θέλει από 19.00 και μετά; Είστε οκ οι λοιποί;
Προσωπικά προτιμώ Πατήσια 18.30 λόγω απόστασης αλλά δεν έχω πρόβλημα και με Κηφισιά

Εγώ εκτός, θα είμαι πτώμα από το Σάββατο :smiling_face_with_tear:

Και για 18.30 είμαι κομπλέ πάντως.

1 Like

Ωραία, ίσως βολέψει και τους περισσότερους κάτι πιο κεντρικά - να σπάσει λίγο και η μονοτονία. Εκτός βέβαια αν προτιμάει κανείς indeed Κηφισιά λόγω ίσως καλύτερων συνθηκών (παρκέ, μπασκέτες κτλ)

update με συμμετοχές, πείτε και οι υπόλοιποι ποιο γήπεδο και ώρα προτιμάτε + πάμε και οι εναπομείναντες που ψήνουν μπίστηγμα την Κυριακή

2 Likes

(με σταυρωμένα δάχτυλα να μην κάνουμε πιρουέτες αν πάμε πατήσια)

boo

Μόνο κασέρι μπήστες, έκλεισε 19.00 - 20.30 6άδα σίγουρη για Κηφισιά (φοβήθηκα λίγο το γλιστερό παρκέ των Πατησίων κ σκέφτηκα να το κάνω κ πιο εύκολο σε Martian) και θέλουμε min 2 ακόμα για 4ον4 -πριν το πω σε δικούς μου.

Οπότε σπεύσατε οι λοιποί μπήστες κ δηλώστε

Μπιστ wars vol. 61

@Lupin ΝΑΙ
@eviL ΝΑΙ
@Martian ΝΑΙ
@Ktn ΝΑΙ

@RiderToUtopia ΟΧΙ
@ChrisP ΟΧΙ
@apostolisza8 ΟΧΙ

@Kastroman
@MegadethaS
@Moonchild92
@JoHNNyB
@MrBeast
@Pantelis79
@dude
@The_Black_League
@Outshined
@kbil
@morgoth
@potofgold
@nnnkkk

Άμεσα διαθέσιμοι (Εξωσχολικοί) - 11

Hector the Hitman ΝΑΙ
Γιάννης φίλος Evil ΝΑΙ

The X-Factor , Nick the Quick , Sadface , Hector the Hitman, Pokerface, Yofst, John the rock, Μήτσος UK, Omar-is-coming,

Εκτάκτως διαθέσιμοι ξενιτεμένοι κι “ετεροδημότες” φορουμικοί - 5
plex27 samis Giasonas osfp7 QuintomScenario

Άλλοι φορουμικοί, αμπιστοι προς το παρον
bostonflesh St_Anger

3 Likes

@Kastroman στο ίσως - με λίγο σπάσιμο @@ων νομίζω θα τον κάνω να πάει και στο ΝΑΙ

Πάμε λίγο και οι υπόλοιποι για γνήσιο 4on4

Είμαι κι εγώ στο ίσως.

3 Likes

David Stern Nba GIF by Sacramento Kings - Find & Share on GIPHY

4 Likes

Ελα να μαζευτουμε για διπλο - 8 γομαρια σε μονο δε χωραμε (καλα ουτε και στο mini διπλο της Κηφισιας χωραμε τεσπα :stuck_out_tongue: ).

Δυστυχώς, δεν θα τα καταφέρω τελικά.

2 Likes

Game day μπήστες

@martian
@eviL
@Ktn
Έκτορας
Γιάννης
Lupin

Θέλετε να ρίξω δίχτυα για +2 άτομα κ 4on4 ή πάμε 3οn3 αλανιάρικο; You name it, πείτε μου νωρίς μόνο για να έχω χρόνο να ρωτήσω Μήτσους κ σια

1 Like

Ρώτα, εγώ πάντα στηρίζω 4vs4

3ον3 μάγκες, δεν τα κατάφερα

Τα λέμε γήπεδο σε 4 ώρες

1 Like