Μπασκετοφατσες του rocking

Μπιστηξατε ρε νυχτοκρωληδες :grey_question:

4 Likes

Την στάξαμε κ πάλι τη φανέλα σμρ

3 Likes

Που δηλώνουμε για την επόμενη αγωνιστική;

Summary

6 Likes

SUPER συμμετοχή Raccoon στο επόμενο <3

Xτες λίγα πράματα μόνο γιατί έχω δουλίτσα -αν θέλει κάποιος άλλος recap ας το ρίξει:

Κtn + Έκτορας όταν βρήκαν το χέρι τους άνοιξαν οι ουρανοί φωτιά, Γιάννης φίλος Evil παίκτης που απλά θέλω όπως και δήποτε να παίξω συμπαίκτης στο μέλλον, Evil με cheat κίνηση πλαγίου μπασίματος 10/10 και last but not least Martian τιμάει το βραβείο του Best Improved Player κάθε χρονιά -με τσάκισε στο ξύλο χτες + σκόραρε μερικά ΖαΜορανικά καλάθια, βγαλμένα απευθείας από NBA Jam + πλέον είναι και cheat σε mid range σουτάκια!

Σκορ και νίκες μηδενική αξία είχαν, την τιμήσαμε την φανέλα επάξια και χτες!

:love_you_gesture:

7 Likes

Να σημειώσω πως χθες σε τρίποντο του @Ktn άκουσα το πιο δυνατό χλάτσωμα που θυμάμαι σε παιχνίδι.

Από τα πιο ωραία 3v3 που θυμάμαι χθες, το απόλαυσα με την ψυχή μου. Φάνηκε πως όλοι το ευχαριστηθήκαμε και βγήκαν γαμάτα παιχνίδια. Μου έβγαλε την γλώσσα ο Lupin και έφαγα την σκόνη του στις περισσότερες μονομαχίες μας, όμως αν δεν πάθεις δεν θα μάθεις. Θα τον περιμένω και στο επόμενο :sunglasses:

7 Likes

Μιας και θα είναι και Ιάσωνας εδώ απότι φαίνεται -Jason δήλωσε ξανά και επίσημα, for the records- ας ξεκινήσω το κάλεσμα από τώρα, μην βρεθούμε προ εκπλήξεων την Κυριακή και τυχόν χωρίς γήπεδο ή ώρα που να βολεύει

Στόχος η 6άδα αρχικά για να κλείσει το γήπεδο και μετά βλέπουμε:

Μπιστ wars vol. 62

@Lupin ΝΑΙ

@Martian ΟΧΙ

Summary

Apocalypse Now GIFs | Tenor

@eviL
@Ktn
@RiderToUtopia
@ChrisP
@apostolisza8
@Kastroman
@MegadethaS
@Moonchild92
@JoHNNyB
@MrBeast
@Pantelis79
@dude
@The_Black_League
@Outshined
@kbil
@morgoth
@potofgold
@nnnkkk

Άμεσα διαθέσιμοι (Εξωσχολικοί) - 11

Hector the Hitman, Γιάννης φίλος Evil, The X-Factor , Nick the Quick , Sadface , Pokerface, Yofst, John the rock, Μήτσος UK, Omar-is-coming,

Εκτάκτως διαθέσιμοι ξενιτεμένοι κι “ετεροδημότες” φορουμικοί - 5

Giasonas, plex27 samis osfp7 QuintomScenario

Άλλοι φορουμικοί, αμπιστοι προς το παρον
bostonflesh St_Anger

1 Like

Mεσσα - θα φτιαξει καποιος το account του Τζων ? ειναι κανα 2βδομαδο

Ναι σε όλα για κυριακή.

SUPER

@Ktn ρώτα και Έκτορα
@evil ρώτα και εσύ Γιάννη και πες, μέχρι να φτιάξει κάποιος το account του

Φωτογραφία με ιδρωμένες φανέλες…(πείτε καμιά μαλακια, δεν είναι καλή μέρα σήμερα)

έχω πήξει και εγώ άσχημα σήμερα και όλως παραδόξως i am completely out of καλές μαλακίες :disappointed:

1 Like

Εκτός απροόπτου εκτός μπίστες μου, Κυριακή επιστρέφω και δύσκολο να καταφέρω να παρευρεθώ.

Υπάρχει μια πιθανότητα να έρθω αν είναι Κηφισιά, αλλά κανονίστε χωρίς να με υπολογίζετε.

Ελπίζω να είναι η τελευταία απουσία για φέτος!

2 Likes

μεσα και Τζων

1 Like

+ Έκτορας!

1 Like

5άδα κλεισμένη, ωραία

Λογικά 6άδα με Jason + όποιος άλλος μπορέσει μετά για 4on4

Πάμε λίγο!!

4v4 διπλο !

1 Like

Μέσα ρε, τι λέμε τωρα

1 Like

ωραία, 6άδα έκλεισε

Ρίχτε μια ώρα προτίμησης στα μπαμ μπαμ, να το κλείσω το απόγευμα αν είναι -ή όταν τεσπά συρθώ σπίτι
Βάζω Κηφισιά γιατί Πατήσια δεν έχει

Ολα τα νωρις μεχρι και το 19:00

Ότι βολεύει από ώρα