Μπασκετοφατσες του rocking

Διαταξτε

Οι πρώτοι κερδίσανε 15-21 λέει, και οι δεύτεροι κερδίσανε 21-19, σου φαίνονται όλα εντάξει δηλαδή;; Εμένα απλά ΟΧΙ :joy:

Μας τρολαρει ρε

1 Like

Η δευτερη ομαδα αναγραφεται πρωτη στο σκορ ρε πονηροι και βγαζει νοημα :grey_exclamation:

1 Like

It’s an NBA thing

Don’t ask…

1 Like

τι θέλετε ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ, έτσι ρηπορτάρουμε εμείς οι Αμερικανοθρεμμένοι ξενυχτισμένοι κάθε ΠΣΚ στο league pass μας
image

2 Likes

Εντωμεταξυ προσφατα συνειδητοποιησα οτι το να γραφουν τον γηπεδουχο δευτερο ειναι απο τα λιγα πραγματα που κανουν οι Αμερικανοι διαφορετικα και βγαζει νοημα. Ειναι επειδη αντι για “-” μεταξυ των ομαδων βαζουν “@”, οποτε το Boston@Milwuakee διαβαζεται ως “Η Βοστωνη στο Μιλγοωκι”, οποτε δηλωνει με ποιον παιζει και που γινεται το ματς.

Ασχετο, αλλα ηθελα να το βγαλω απο μεσα μου.

8 Likes

Θα έρθεις εσύ ποτέ για κάνα μπάσκετ ή θα σε πετύχω ποδηλατάδα στο δρόμο -εγώ με το αμάξι- και θα έχεις κακά ξέτελα;

Γαμησε με εχασα και τον τελευταιο αγωνα της σαιζον γιατι αρρωστησα, φυσικα…

Το επομενο ΣΚ αν δεν πεθανω θα ερθω ρε που θα παει…

1 Like

7 Likes

Προφανως ο Λουπιν θεωρησε οτι η δικη του ομαδα παιζει εντος εδρας, οποτε λογικο το να κανει report για τα σκορ με αυτον τον τροπο. Εν προκειμενω δεν εχει σχεση με το αν γραφει καποιος τα σκορ οπως στο ΝΒΑ, μονο η εδρα θα αλλαζε τοτε :stuck_out_tongue: Αλλιως πολυ καλα εκανε και τα εγραψε με αυτην την σειρα, για να ειναι προφανες οτι το ενα ματς ηταν ηττα και το αλλο νικη. Αν τα ειχε γραψει 21-15 και 19-21 θα ησουν οκ?

Και ποιος δε θα ήταν :stuck_out_tongue:

Ακριβως το ιδιο πραγμα ειναι :sweat_smile:

Ας οργανωθουμε μπιστες για το

Μπιστ Wars Vol 65 Σαββατο ή Κυριακη 18-19 Νοεμβριου

Οι διαθεσιμοτητες αυτη τη στιγμη είναι:

Σαββατο: 17.00, 18.30, 20.00, 21.30 (Κηφισια), 20.00, 21.30 (Πατησια)
Κυριακη: 20.30, 22.00 (Κηφισια, το πρωτο δεν εχει διπλο), 21.30 (Πατησια)

Άμεσα διαθέσιμοι φορουμικοί - 20

@Lupin ΝΑΙ για Κυριακη (προτιμ. 21.30 Πατησια ή 20.30 Κηφισια) , ισως για Σαββατο
@RiderToUtopia ΝΑΙ ΣΕ ΟΛΑ, προτιμηση νωρις
@ChrisP ΝΑΙ για Κυριακή
@Ktn
@MegadethaS
@Moonchild92
@eviL Εκτός για το ΣΚ
@Kastroman
@Martian ΝΑΙ για Κυριακή
@Outshined
@apostolisza8 ΝΑΙ για Κυριακή
@JoHNNyB
@MrBeast
@Pantelis79
@dude
@The_Black_League
@kbil
@morgoth
@potofgold
@nnnkkk

Άμεσα διαθέσιμοι (Εξωσχολικοί) - 10

The X-Factor , Nick the Quick , Sadface , Pokerface, Yofst, John the rock, Μήτσος UK, Omar-is-coming, Hector the Hitman, Γιαννης φίλος Evil

Εκτάκτως διαθέσιμοι ξενιτεμένοι κι “ετεροδημότες” φορουμικοί - 5
Giasonas plex27 samis osfp7 QuintomScenario

Άλλοι φορουμικοί, αμπιστοι προς το παρον bostonflesh St_Anger

Κυριακή προτιμώ σε 20.30 Κηφισιά, ακόμα καλύτερα 21.30 Πατήσια - Σάββατο υπάρχει μια πιθανότητα να είμαι μονοήμερο εκτός Αθήνας, αλλά θα ξέρω αύριο-μεθαύριο σίγουρα

1 Like

Λειπω εκτος αυτη την εβδομαδα, μεχρι Δευτερα, οποτε οφφ.

Ναι

Ιδανικά.

Διπλό ή τίποτα.

Για να δούμε πόσο βελτιωθήκατε κατά την απουσία μου.

1 Like

Μέσα για Κυριακή και εγώ, οτιδήποτε σε διπλό αν γίνεται (aka ΔΗΛΩΣΤΕ).

1 Like

Θα στέλνω σκέψεις από παγασητικό (αφήνω ένα μικρό ενδεχόμενο σε περίπτωση που κλείσει κυριακή αργά)

1 Like

Καλησπέρα.

4 Likes