Μπασκετοφατσες του rocking

Να το κλεισουμε για Τεταρτη 5 η ωρα στο παμακ?

κλειστε εσεις κ εγω λογικα θα ερθω αλλα να ξερετε θα ερθω ως φιλαθλος.
επαθα ενα τραβιγμα στην μεση κ δεν ειμαι σε φορμα.:stuck_out_tongue:

__Γιατί εγώ που θα παίζω τι θα είμαι, φίλαθλος κι εγώ! Χαχα, έχω να παίξω μπάσκετ χρόοοοονια (βόλεϊ παίζω συχνά ακομα και τώρα), οπότε φαντάζεσαι τις επιδώσεις μου!! :stuck_out_tongue:

__Εγώ όποτε πείτε είμαι μέσα, και Τρίτη και Τετάρτη και όλη τη βδομάδα, οπότε κλείστε εσείς όποτε σας βολεύει και έρχομαι κι εγώ. 8)

__Καλαμαριά μένω, στον Αγ. Ιωάννη (είναι δίπλα στη FENA). Αυτό το ΠΑΜΑΚ πού είναι, ποιο λεωφορειάκι παίρνω;

το 2 η το 8 θα σε αφησουν σχεδων διπλα:wink:
αλλα κ το 7 αν παρεις κ κανεις το κυκλο που μεταει γυρναει αφηνει διπλα:wink:

ΠΛΗΓΜΑ!!!

Ο led_zeppelin ετραυματισθη! Κατα την διαρκεια πηδηματος καγκελων, πατησε σ’ενα πεζουλι που κρυβοταν απο χορτα και ηταν πολυ μικρο για να χωρεσει ολο το πελμα, με αποτελεσμα να πατησει το μισο και αουτς! Και ολα αυτα μετα απο αγωνα μπασκετ-ζεσταματος για αυριο.
Παγοι μαλακιες και διαφορα συναφη, αυριο λογικα θα ξερω 100% αν θα ερθω. Παντως αμα δεν παιξει ο Σακης να βρουμε κι εναν 4ο με μια επιφυλαξη και για μενα. Αν ποναει δεν θα ερθω. Αν δεν ποναει, θα το δεσω και θα παιζω σαν κοριτσακι του δημοτικου μη μου γυρισει χειροτερα κι εχω αλλα ντραβαλα. Θα δειξει, ειμαι και λιγο γκρινιαρης και υποχονδριος.

Αυριο 5 η ωρα στο ΠΑΜΑΚ. Κανουμε καμια προσυγκεντρωση μιας και μενουμε ολοι ανατολικα? 4:30 Μαρτιου με Εγνατια?

Ε παμε Τεταρτη,οπως λεγαμε και στην αρχη,για να σου εχει περασει σιγουρα ρε ευαισθητουλη…
Μπλουζλικ να πας για μασαζ σε κινεζες να σε φτιαξουν.Θα παιξεις! :stuck_out_tongue:

Κραμπσοντι και λασκι δεν μας διαβαζουν μαλλον…

εγω μαγκες λιγο δυσκολο να κατεβω κεντρο…:wink: :frowning:

!!!
Εχεις αμαξι καραγκιοζη! Ελα να ειμαστε μαζι, ομαδα ΜΠΑΟΚ εναντι ομαδας υπολοιπων, μικροτερων ομαδων. Οτι και να γινει θα τους σαπισουμε!

Χρηστο το τραυμα μπορει να ειναι δυο ειδων. Σ’οποιο απο τα δυο κι αν ανηκει, δεν υπαρχει λογος να παμε Τεταρτη γιατι ή δεν θα εχω τιποτα αυριο, ή θα ειμαι νοκ αουτ κανα 10ημερο. Σημερα βραδυ ή αυριο πρωι (φοιτητικο πρωι) σας λεω τι θα γινει ξερωγω.

__Περαστικά! Κρίμα, μας οργανώνεις τόσο καιρό και βγήκες εκτός! Ατιμο πεζούλι! :stuck_out_tongue: Περαστικά! :slight_smile:

__Ερώτηση! Μπάλα ποιός θα φέρει?! #-o Μη πάθουμε κανα χαζό!! :lol:

__Ok, thanx bluez, εύκολο φαίνεται, μάλλον το 7 θα πάρω απο το τέρμα του (νεκροταφείο). Αν δε φέρει κανείς μπαλα, φέρε εσύ την κιθάρα σου να γράψουμε για ένα πρωϊνό που ο Led χτύπησε το πόδι του και δε μπόρεσε να παίξει μπάσκετ… :stuck_out_tongue: :lol: :smiley:

Σταδιαλα βλακεντιε. Θα ρθω για σπασιμο σε σενα, να σου ριξω 100 ποντους στη μουρη και ν’αποσυρθω μετα να κοψω το ποδι μου να ησυχασω. Λοιπον, μπαλα θα φερω εγω αν ερθω. Δε μου ειπατε ομως, να βρεθουμε Μαρτιου με Εγνατια να παμε ολοι μαζι παρεα?
Βασιλη το 7 περναει απο μπροστα σου και σ’αφηνει Δελφων αν κατεβεις για Μαρτιου ή στα πανεπιστημια αν το πας σερι. Βολευει μια χαρα.

περαστικα για το τραυμα ρε…:wink: δυστυχως μου ειναι πολυ δυσκολο να ρθω…πιστευω και μονος θα εισαι αξιος εκπροσωπος της ΜΠΑΟΚΑΡΑΣ…:lol: 8)

Ευχαριστω για τα περαστικα, τελικα μαλλον αποδεικνυεται κομματακι επιπολαιο. Βρειτε μου ατομα αυριο να τα σκισω με τα τριποντα μου !!! !!! !! !! !!! !!

:stuck_out_tongue:

__Τελικά είναι μάλλον επιπόλαιο ε? Φτου και έλεγα να σε μαρκάρω εγώ μιας και θα έπαιζες σα κοριτσάκι… Τέλος πάντων, θα κάνω επίκληση στο ταλέντο και τα παπούτσια του Jordan και θα σ’ αντιμετωπίσω! :smiley: (τώρα αυτά είναι πρόλογος γιατί η αλήθεια είναι πως σήμερα ακόμα και ο Pistol -Maravic- Pit θα είναι λιγότερο σκουριασμένος απο μένα! :lol: )

__Εγώ είμαι μέσα για το pre-meeting… να σε δωροδ, να μου δείξεις και πού είναι το γήπεδο, μη χαθώ… :roll: :smiley:

Λοιπον, αφου εχουν ετσι τα πραγματα, θα βρεθουμε νωριτερα ολοι. 4:30 εκει που ειπαμε για να ειμαστε 5 ΠΑΜΑΚ. Θα σου μαθω και τα βασικα του μπασκετ, λιγη ντριμπλα, καμια πασα, σουτακια κλπ αφου εισαι τοσο μαπας. Το προβλημα αμα δεν παιξει ο Σακης ειναι οτι ειμαστε μονο 3. :frowning: Ο Κραμπσοντης δεν διαβαζει επιτελους αυτο το τοπικ! Αν και εχω την εντυπωση οτι μενει εκτος πολης, δεν ειμαι και σιγουρος.

Ο Τουριν που ειναι και αρειανος και ολο και θα εχει ασχοληθει με το μπασκετ? Ειναι εδω ή ακομα Χανια ειναι? ΑΜΑΝ!

ΥΓ: Αν θετε Βασιλη και Χρηστο στειλτε με πμ τα τηλεφωνα σας μη γινει μαλακια συνεννοηση.

Η λυση ειναι τα πμς.
Στειλε σε crabsody,laski κ Turin γιατι απ’οτι φαινεται δεν διαβαζουν το τοπικ(εγω δεν προλαβαινω,τωρα φευγω).
Κ εγω μεσα ειμαι για να βρεθουμε πριν.
Σταρστρακ ελα ρε!Θα παιξουμε αρειανοι μπαουκτζηδες να σας σκισουμε :stuck_out_tongue:

ειναι αδυνατον δουλευω :-s

__Οκ, αύριο λοιπόν!! 8)

__Στέλνω P.M. με το τηλέφωνό μου. Bluez εσύ θα έρθεις?

αυριο τελικα πρεπει να παω να τελιωσω την ηχογραφηση στο studio…
μπορειτε να με βρυσετε αλλα …:frowning:

Άστα αυτά, κότεψες τελευταία στιγμή!!! :stuck_out_tongue: :lol:

Παιδιά και εγώ δουλεύω και είναι πολύ νωρίς για μένα. Και δεν είμαι και καλός καλαθοσφαιριστής. Μέσα είμαι πάντως γενικά αλλά από 18:00 και μετά. Αν κανονίσετε καμμιά μέρα κάτι από τέτοια ώρα (μπάσκετ ή καλύτερα ποδόσφαιρο είμαι μέσα).