Μπασκετοφατσες του rocking

:frowning: Θα κανονισουμε σιγουρα ενα μπασκετ ή ενα ποδοσφαιρο ξανα. Το θεμα ειναι να βολευει απαντες. Παντως αν βολεψει καποιον αυριο ας περασει. Και μετα τις 6 αν εχετε δουλεια. Πολυ πιθανο να ειμαστε εκει.

Ε τρια ατομα δεν λεει ρε σεις.
Μπλουζλικ Τεταρτη μπορεις?
Αμα ειναι παμε τοτε και μετα τις 6 για να ερθει κ ο crabsody.

Παρτε το χαμπαρι!!!
ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΤΕ ΠΟΤΕ!!!:lol: :lol: :lol:

Ειμαστε 5 ατομα και φτασαμε πιο κοντα απο οτι οι 20+ που ειστε στην Αθηνα.
Εσεις ουτε καν αρχισατε να κανονιζετε.
Αρα σας φαγαμε.
Γιεα!

Ναι αλλα θα δει το τοπικ? Εγω και 6 παω, νο προμπλεμ. Περιμενω κι απαντηση απο τουριν και λασκι.

Παω να παγωσω το ποδι μου να ειναι φρεσκο αυριο να μην ποναει. Να μην επαναλαβω για 54η φορα, μιση ωρα πριν τον αγωνα Μαρτιου με Εγνατια να μην ψαχνομεθα.

ναι αλλα εχουμε παει 2 φορες για ποδοσφαιρο εμεις!!!
Αντε γεια!!!

Ραϊκχεντ εισαι βλακας, χαμερπης, θρασυδειλος και αταλαντος. Πολυ αταλαντος. Οι Θεσσαλονικεις θα παιξουν μπασκετ και θα τα τσακισουν ολα!! ! !!! !!! !! Και ειμαι σιγουρος οτι ζηλευετε, για μπαλα πατε και σας βγαινει καφες, ΧΑ! Και οι δυο φορες ποδοσφαιρο δεν λενε τιποτα. Αφου στο τελος που θα παιξουμε κοντρα Θεσσαλονικη-Αθηνα θα τον πιειτε πανηγυρικα. :stuck_out_tongue:

Τι λες ρε οργιο ???
Ελατε Αθηνα να παιξουμε να δειτε τι θα γινει!!!

LED ΠΡΟΣΚΥΝΑ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΑΘΗΝΑ!!!:stuck_out_tongue: :lol:

ΡΑΪΚΧΕΝΤ ΔΕΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΝΙΚΗ
ΜΠΑΟΥΓΚ ΚΑΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ!

Οι καθετες μπαλιες μου θα τρυπησουν την αδυναμη αμυνα σας και τα φοβερα μου σουτ θα σπασουν τα χερια σου. Το θεμα ειναι να μαζεψουμε μια 7αδα για 7χ7 με σας. Και να βολεψει καμια συναυλια να κατεβουμε ολοι ή ν’ανεβαιτε εσεις.

__Λοιπόν, όπως με ειδοποίησε πριν απο λίγο (!) στο κινητό ο Led, πάει για τις 6 το ραντεβού αύριο! 8)

__Οποιος θέλει περνά, έτσι για το γεια έστω! :smiley: Bluez, δε πειράζει, καλλιτέχνες είμεθα, σε κατανoούμε και είσαι δικαιολογημένος “και εσύ τέκνον Β”… luezlick… :stuck_out_tongue: :lol: :lol:

Τι λιγο ρε ψευτη, μιση ωρα εχει!

Επειδη θα παμε για υπνο τωρα, οποιος θελει ας ερθει. Θα δει 3 χαζοχαρουμενους να ριχνουν σουτακια και θα παιξει μαζι τους. Ειρηνη Σκληβα υμιν αδερφια. Οϊ!

μην βρίζεις τον rychehead θα σου πιώ το αίμα!:lightsabre:

__Xaxa, θεός! Και που να δείτε τι μου έλεγε στα P.M.! :stuck_out_tongue:

__Αντε πάμε να χαμουρευτούμε, εε, ονειρευτούμε την κυρία που ανέφερε ο Led τώρα, τα λέμε αύριο (μας βλέπω να παίζουμε μονό εγώ και Led τελικά ή κανα ρολόι γιατί θα έχει και το πόδι του…!). :lol:

Παμε αυριο καλυτερα να μαζευτουμε 4.
Αμα ηταν αλλη εποχη και 3 να πηγαιναμε στανταρ θα βρισκαμε αλλους εκει.Τωρα πιθανον να μην ειναι κανεις.

As you wish… Απ’το να παμε και να μην περασουμε οσο καλα θα θελαμε, καλυτερα να το αναβαλουμε. Αυριο 6 η ωρα ΠΑΜΑΚ, μηπως κι ερθει κανενας παραπανω. Βασιλη εσυ μπορεις?

Πλάκα πλάκα ένας τέτοιος αγώνας θα ήταν όλα τα λεφτά.
Πρέπει όταν θα έρθετε από πάνω το καλοκαίρι για το Rockwave να κανονίσουμε και για μπάλα.

Είστε ή κοτεύετε;;; 8)

__Ηθελα να πάω να δω μια παράσταση, αλλά οκ, θα το αναβάλω (ή μπορεί να πάρω μια αλλαξιά και πετσέτα μαζί και να πάω στα καπάκια). 8)

Οχι μωρε, γιατι ν’αναβαλλεις κατι? Παμε Πεμπτη αν δεν μπορεις. Κι εγω αλλωστε μπορει να εχω ιδιαιτερο την Τεταρτη.

Ποια παρασταση θες να δεις?

__To Δον Κάρλος στο Κρατικό. Ξανα-ανεβαίνει μετά απο διακοπή μερικών εβδομάδων και θα κρατήσει λίγο καιρό οπότε έλεγα να πάω τώρα την Τετάρτη που είναι η πρώτη μέρα που ξανα-ανεβαίνει, αλλά μπορώ να πάω και κάποια άλλη μέρα μέχρι και το Σάββατο /Κυριακή που θα είμαι εδώ.

__Οπότε cool. 8) Κανονήστε ΕΣΕΙΣ πότε σας βολεύει κι εγώ είμαι cool γιατί με βολεύουν όλες οι μέρες (κάτι που δε θα ισχύει για τις ερχόμενες βδομάδες) και προσαρμόζω άνετα το πρόγραμμά μου. :slight_smile:

αμα πατε πεμπτη ερχομε 100% !!