Μπασκετοφατσες του rocking

Εκλεισε.

πεμπτη 6 παμακ?

θα σας διδαξω…:lol:

__Αντε, να έρθει και ο Crab που θα μπορεί λόγω ώρας και ΟΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ είναι απο Θεσ/νίκη!

__Να έχουμε μεγάλη ομάδα, μην είμαστε 4 και τρελαθούμε στο τρέξιμο!! :stuck_out_tongue:

σιγα μην παιξουμε διπλο ρε…:lol:

θες να πεθανουμε…:stuck_out_tongue: :lol:

ΟΚ,Πεμτη 6 η ωρα παμακ.
Το κλεισαμε.

__Ωραία! 8)

__Βέβαια, πριν απο λίγο έμαθα πως είμαι ο πιο κοντός (είστε θηρία ε? ωχ! :stuck_out_tongue: ), οπότε θα πρέπει να κάνω επίκληση στο ταλέντο του Larry Bird για να σας αντιμετωπίσω! :lol: Αλλά θα παίξω και λίγο σαν τον Alan Iverson, αλήτης κι έτσι με μπασίματα και επικίνδυνα σουτ (όσα δε μπλοκαριστούν απο Therion & Bluezlick -και οι δύο μαζί παίζει να είναι 4 μέτρα, χαχα! :lol: ).

__Δε μασάμε ρε! :stuck_out_tongue: (παιδιά με το μαλακό ε, και το 1.72 έχει ψυχή!! :stuck_out_tongue: ).

ειστε τυχερη που δεν βρηκα την φανελα του Shawn Kemp k τα αλλα Jabbar γυαλια μου…
αλλα παλιι θα σας σκισω!

ρε παιδια εγω 5 σχολαω απο κεντρο. που θα σας βρω?
ξερω που ειναι το παμακ παντως κ το γυμναστηριο

Ελα εκει μεσα. Οι υπολοιποι τα λεμε 5:30 εκει που ειπαμε.

!!!
Οι ξοφλημενοι παππουδες κ.κ. Bluezlick & Shadowcaster σοδομιστηκαν σε ματς διαφημιση για το αθλημα απο τα ατιθασα νιατα. (moi & Therion)
Πιο συγκεκριμενα: Μαζευτηκαμε ολοι στις 6 στο Παμακ και… Ολοι? Οχι, ενα χωριο ανυποταχτων μπασκεμπολιστων, με αρχιπολεμαρχους τον Θεριονιξ που επινε καφε και μας γκαστρωσε κανα 20λεπτο και τον Αταλαντιξ που ως βεντετα του θεατρο εμφανιστηκε τελευταιος ενω καταφερε (!!!) να χαθει με ταξι (!!!) στην ιδια του την πολη. Μπαινοντας στο ΠΑΜΑΚ φαγαμε τσουτσου αφου εκανε προπονηση ομαδα αναπηρων με καροτσακια. Αφου γυρισαμε ολη την πολη (καπου εδω θελω να πω ποσο καργιολης ειναι ο Rychehead που ελεγα οτι δεν θα παιξουμε ποτε το γκαντεμοσκυλο και ποσο κωλοφαρδος ειναι που γλυτωσε το ξυλο στο τελος), τελικα η Οδυσσεια των τεσσαρων αθλητων καταληξε στο θρυλικο σχολειο απο το οποιο αποφοιτησε ο γραφων. Η ωρα ειχε παει 8:30 και μετα απο λιγο παιζαμε στα τυφλα αφου οι προβολεις παρεμεναν κλειστοι. ΑΛΛΑ:
Αλλα οι φοβερες διεισδυσεις του Θεριον και τα αποστομοτικα τριποντα μου υπερισχυσαν των ραβερσων του Μπλουζλικ και των αερινων και χοροπηδιχτων μπασιματων του Σαντοουκαστερ. Το ματς δεν προσφερονταν για καρδιακους, αφου απο το +8 λιγο πριν τελειωσει το παιχνιδι (τα μετρουσαμε ενα-ενα και δυο τα τριποντα), η ομαδα των γεροντων εχασε τελικα με 41-38 χαρις σ’ενα ντεμαραζ ευστοχιας της ομαδας μου. Αντεξαμε μαλιστα την λεκτικη βια και τον ψυχολογικο πολεμο των αντιπαλων-χαρακτηριστικα ο Βασιλης μου ζητουσε να του βαλω χερι! (Οχι που θα την γλυτωνες κουφαλα…)
Η ποιοτητα της αναμετρησης ηταν τετοια δε, που αποκτησαμε κοινο, ενα γαμημενο κοριτσακι που δεν εβαλε γλωσσα μεσα και γελουσε καθε φορα που ειχε τη μπαλα ο Βασιλης (χιχι!) ή εγω (γαμιδι…) και επιανε την μπαλα μας μαλακιζομενο ασταματητα.
Φετιχ:
Το κινητο screen (πρωτο στην ιστορια που δεν καταλογιζεται ως παραβαση) του bluezlick.
Η τρεντυ κορδελα μου.
__Το σεξυ σορτσακι του Shadowcaster
Η Mercedes με την οποια μας γυρνουσε στη Θεσσαλονικη ο καπιταλας Therion.

Το σιγουρο ειναι οτι θα επαναληφθει. Στο σημειο αυτο να ευχαριστησω τους χορηγους μας, γνωστα πρατηρια βενζινων, τα οποια χρηματοδοτησαν την τουρνε μας στην πολη μεχρι να βρουμε γηπεδο.
Shadowcaster & bluezlick, το προδερμ και η πουδρα ειναι οτι πρεπει για την περιπτωση σας. Θα περασει.

:lol:

τα ποιαααα;;;;;:lol:

ξεχασες τη βαζελινη…:lol: :lol: :lol:

EDIT:

ρε σκατοφλωροι, παμε για ενα μπασκετ. ολο παμε και παμε, και μονο οι σαλονικιοι παιζουν! ξεφτίλα!

σαββατο μεσημερι/απογευμα ψήνεστε;

με την σειρα μου κ εγω να πω οτι ο Rychehead ειναι γκαντεμοσκυλο…:lol:

τρομπα λεδ δεν λες για το φυστικι που εφαγες κ εψαχνες την μπαλα…:stuck_out_tongue:
ο σαντοου παντως ρε παιδια ετρεχε σαν κατσικι περα δωθε…:lol: μονο που τον εβλεπα κουραστικα…
εμενα παντως με προδοσαν τα χρονια μου αλλα κ επειδη ειχε να πιασω μπαλα γυρω στα 4 χρονια…
ο δε θεριον εκανε φοβερα μπασιματα ολοι μας ψαχναμε την μπαλα(επειδη ηταν νυχτα μην χαιρεσαι…:lol: )
γενικα ηταν γαματα ειδικα στο αμαξι! ειδαμε πολλες ενδιαφερουσες παρουσιες(καλοκαιρι ολα εξω:wink: )
κουτσομπολευσαμε σχολιασαμε κ γελασμαε πολυ!

συντομα να ξαναπαμε κ να ερθουν κ τα αλλα κοπροσκυλα! κραπσοντη λασκι κ σταρτρακ!

σε τρεχω οποτε θες μικρε…:lol:

ελα να σε ταισω καυτο χιππικο ατσαλι οποτε κατεβεις…κοτα λειράτη!:lol: :stuck_out_tongue:

βαλε οπισθεν κ ερχομαι! :lol:

σωρα μωρη λουκρητια! μη παρεις πολυ φορα μη σου μπει τιποτα πουθενα! αν γουσταρεις ταπωμα, γραψε στο τοπικ που χα ανοιξει για τη μαχη μας βλ. διαδυκτιακο ρινγκ:lol: :stuck_out_tongue:

Εδω ο χρηστης Shadowcaster απαρηγορητος μετα την ηττα.

Εδω ο, εμφανως γερασμενος, bluezlick με την αθλητικη του ενδυμασια.

αχαχαχαχχα. το ωραιο ειναι οτι του μοιαζει οντως στο πιο παχουλο και γερικο…αχαχαχαχα:lol: :lol3:

:lol: :lol:

Μεγαλο ματς,εσπασαν καρδιες με τη θρυλικη ανατροπη των πιτσιρικαδων στο τελος.
Παντως Ραιχχεντ αμα απο τις 6.30 μεχρι τις 8 ενιωθες ενα ξυσιμο μην απορεις.Σε καταριομασταν 4 ατομα :lol:

Εχε χαρη που ειχαμε παθος για μπασκετ και δεν υποκυψαμε στη σκεψη να παμε για καφε.Τελικα τα καταφεραμε και παιξαμε και,παρα τις αντιξοοτητες(απο ενα σημειο και μετα δεν βλεπαμε ουτε την μπαλα ουτε που ειναι η μπασκετα) πανηγυρισαμε τη νικη.
Το κακο ηταν οτι δεν ειχαμε φωτογραφικη και δεν αποθανατισαμε τις ενδοξες και αξιομνημονευτες στιγμες που ζησαμε.

Παντως και στο αμαξι καλα περασαμε.Μπλεξαμε στα στενα,ο Μπλουζλικ με πηγαινε οπου να’ναι :stuck_out_tongue: ,γυρισαμε ολη την πολη,κουτσομπολεψαμε τους συμφορουμιτες μας και βιωσαμε την γκαντεμια σε ολο της το μεγαλειο…

Λιγα λογια για την εμφανιση του καθενος:

Λεντ Ζεπελιν :
Καυτοχερης,με τα θανατηφορα του τριποντα αποτελειωσε τους ψοφιους,εεεε,τους αξιοτιμους αντιπαλους θελω να πω.Δυνατος στην αμυνα,μεχρι τη στιγμη που νυχτωσε και δισταζε να μαρκαρει δυνατα τον Σαντοουκαστερ,απο τη μια για να μην του χωσει καμια αδεσποτη και απο την αλλη γιατι φοβοταν μην αρχισει το θεατρο για να παιρνει φαουλ(το’χει κ στο αιμα του εξαλλου… :roll:)

Μπλουζλικ :
Παρα τις υπερανθρωπες προσπαθειες του γραφοντος να τον περιορισει,κυριαρχησε κατω απο την μπασκετα μαζευοντας ριμπαουντ και πετυχαινοντας αρκετα καλαθια(και χανοντας αλλα τοσα :stuck_out_tongue: :lol: ) και σε μια φαση εκλεισε τα φωτα στον Λεντ,που ακομα ψαχνει την μπαλα.
Αλλα ηταν ντεφορμε και δεν του εβγαινε η αλα-Καριμ Aμπντουλ Τζαμπαρ ραβερσα…

Σαντοουκαστερ
Δαιμονιος,εκμεταλλευτηκε την ταχυτητα του και μας φορτωσε με αρκετα καλαθια,εκμεταλλευομενος το σκοταδι και την γκαβομαρα του Λεντ…:lol:
Ευτυχως δεν του βγηκαν τα τριποντα…

(Τελευταιος και καλυτερος)
ΕΓΩ
Ο σκατοχερης.1 στα 10 περιπου τριποντα,κανα 2 ερμπολ(δεν εβλεπα την μπασκετα νταξει :stuck_out_tongue: ) και αρκετα χαμενα σουτ απο μεση αποσταση.
Δεν επιχειρησα να παιξω πλατη τον Μπλουζλικ,γιατι δεν ηθελα να φαω ταπες στην μαπα.
Χρησιμοποιησα τα βγαλμενα απο το ΝΒΑ μπασιματα μου και οδηγησα την ομαδα μου στον θριαμβο! :roll:

Υ.Γ. Το κοριτσακι ειχε πολυ γελιο.Επρεπε να το αφησουμε να παιξει και μαζι μας.
Παντως καποιος Λεντ το συμπαθησε πολυ και μετα το ματς του εκανε και μαθημα μπασκετ… :lol2:

Γαματα ηταν.Την επομενη φορα να’μαστε περισσοτεροι να παιξουμε 3x3.Και να παμε μερα…:lol: