Μπασκετοφατσες του rocking

eurohoops κηφισιά
(φωκιανό λέει ο πληβείος :face_with_monocle:
εννοείται βάζω αμάξια, τα πάντα όλα)

γεια σας μπιστες μου,
Παρασκευες εγω βασταω το κοπελι (Δημητρης Ραζελος entered the chat), οποτε ειμαι εκτος

τωρα το ΣΚ επειδη θα ειμαι απο εδω κι απο κει με εκδρομες (a wild Ευτυχης Μπλετσας appeared), guess what, ειμαι παλι εκτος

1 Like

Φυτιλιασες όντως! Πες το ρε συ πιο νωρίς, κάτσε να κανω καμία διερευνητική κρούση σε εξωσχολικους. Για τι ώρα συζητατε

2 Likes

@kbil ειτε σημερα 20.30 - 22.00 ή 22.00 - 23.30 (Κηφισια) ειτε Κυριακη 20.30 ή 22.00 (Κηφισια) ή 21.30 (Πατησια)

Ναι βρε, για Κυριακή το είδα, για σήμερα λέω. Ισχύει ανεξαρτήτως Κυριακής; Να ενεργοποιήθω για αναζητηση παικτών;

Τυχαίο ταγκ, αληταράς @pantelis79

1 Like

Θα ήμουν χειρότερος και από τον κανονικό Αληταρά αν ερχόμουν…

Για Κυριακη ειμαστε 4 σιγουροι και ο @evil στο ισως. Για σημερα μονο 2 σιγουροι (συν εσενα 3). Σε οποιο βγει 6αδα το κλεινουμε, μακαρι να βγει και για τα δυο (δεν το βλεπω) και να εχουμε δυνατο μπιστοτριημερο

1 Like

Ναι κομπλιτ.

σήμερα μου το έσκασε, εδώ στη δουλειά, ότι θα πάρω τα βουνά ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΧΑΣΩ ΜΠΑΣΚΕΤΑΚΙ -οπότε για αυτό το late notice (βασικά, να είμαι ειλικρινής, θα πήγαινα σινεμά το βράδυ - έφαγε άκυρο αυτό οπότε είπα “τι διάολο, ας φυτιλιάσω το κρου της σπυριάρας”

Σημερα 20.30 - 22.00 ή 22.00 - 23.30 (Κηφισια) είμαστε εν δυνάμει
Lupin
Λάτσος
@kbil (?)
@martian (?)

και άλλοι 2 έστω για 3ον3

έφαγα άκυρο από Μήτσο Pokerface, Κάστρο τα ίδια - οπότε αν ψήνετε σήμερα, ρωτήστε κ κάνα φίλο να το μοντάρουμε άμεσα

(btw και με το πιο αργούτσικο 22.00 - 23.30 μέσα είμαι προφανώς, αν είναι να κερδίσουμε Martian έτσι)

1 Like

Ναι, κι εγω μεσα και 22.00 να ειναι

1 Like

Τα @@ μας θα πάρουμε και το ξέρετε καλά, είναι αξιοθαύμαστη η προσπάθειά μας ωστόσο :stuck_out_tongue:

μην γίνεσαι party-pooper τώρα Κωστή, πίστεψε στον σκοπό και θα τα καταφέρουμε
(θα βαστάω και μια εξάδα μπύρες για μετά, αντέστε!!)

2 Likes

Έχω κάνει τρεις κρούσεις, έχω φάει ένα άκυρο και αναμένω. Ψήνομαι πάντως για 10

2 Likes

έχει βγει 4άδα νίκης ήδη, άλλοι 2 μένουν
@martian ο φίλος Χρήστος από προχτές;
spam και σε @Ktn/Έκτορα μέχρι να σβήσει ο ήλιος :stuck_out_tongue:

1 Like

Ο φίλος Χρήστος θα είναι εκτός Αθηνών.

1 Like

3/3 ακυρα

1 Like

Ρωτησα και Αντρεα μηπως μπορει. @martian ο Θανασης ισως? @ktn και Εκτορας?

1 Like

έστειλα τώρα και σε Μήτσο UK που ήτο USA αλλά παίζει να έχει γυρίσει και ίσως ψήνει- ενημερώνω σε λίγο

1 Like

Αντρέας εκτός

1 Like

Mήτσος UK μέσα!!

lupin
@martian
@RiderToUtopia
@kbil
Μήτσος UK

5άδα

ΑΛΛΟΣ ΕΝΑΣ ΚΑΙ ΚΛΕΙΣΑΜΕ 22.00 - 23.30 ΚΗΦΙΣΙΑ

1 Like