Μπασκετοφατσες του rocking

Όντως, ξέχασα να το αναφέρω αυτό.

Κάτι ήξερα που έφαγε proactive bullying πριν εκστομίσει την ιταμή επίθεσή του. Αφού γλίτωσε τον ομαδικό φατούρο, πάλι καλά να λέει.

3 Likes

κάτι ήξερα και εγώ, που του την έσκασα χτες στο τελευταίο μονό με όση δύναμη είχα εκείνη τη στιγμή (και του έριξα και ένα ψιθυριστό καντηλάκι)

3 Likes

βεβαίως

3 Likes

Ελπίζω όσοι δηλώνετε παρών να εμφανιστείτε και στο γήπεδο.

Μέσα.

2 Likes

Προσπαθήστε να μην παρεξηγήσετε αθώες προτάσεις και αθώες προθέσεις την επόμενη φορά, φίλοι μου, δεν φταίω εγώ αν βλέπετε γκρίζο στο μαλλί και κομπλάρετε.

Ρίχτε τάπες να ξεδώσετε, τόσες έχω φάει 2 χρόνια τώρα, συνήθισα.

3 Likes

Baldman Angry GIF - Baldman Angry - Discover & Share GIFs

3 Likes

Μπιστ Wars vol 82 Κυριακη 14/4 22.00 Μπιστηχτήρι Κηφισιάς εγινε η αλλαγή σε ΔΙΠΛΑΡΑ, είμαστε 8, θέλουμε άλλους 2 τουλάχιστον ή και 3-4

(Λέει 110 από λάθος του σύστηματος, σε συμπλήρωματικο email μου έγραψε πως είναι 80)

@Lupin ΝΑΙ
@martian ΝΑΙ
@MegadethaS
RiderToUtopia ΝΑΙ
@kbil ΝΑΙ
@apostolisza8 ΝΑΙ
@Evil
@Ktn ΝΑΙ
@unfadom
@ChrisP ΝΑΙ
@The_Black_League μαλλον ΝΑΙ
@morgoth
@Moonchild92
@Kastroman
@Outshined
@JoHNNyB
@MrBeast
@Pantelis79
@dude
@potofgold
@nnnkkk

Άμεσα διαθέσιμοι (Εξωσχολικοί) - 11

The X-Factor , Nick the Quick , Sadface , Yofst, John the rock, Μήτσος UK, Omar-is-coming, Hector the Hitman, Pokerface, G 30/40/50, Foo Fighter

Εκτάκτως διαθέσιμοι ξενιτεμένοι κι “ετεροδημότες” φορουμικοί - 5
Giasonas , plex27 , samis , osfp7 , QuintomScenario

Άλλοι φορουμικοί, αμπιστοι προς το παρον bostonflesh , St_Anger

2 Likes

Ah Shit Here We Go Again Cj GIF - Ah Shit Here We Go Again Ah Shit Cj - Discover & Share GIFs

3 Likes

Μπιστ Wars vol 82 Κυριακη 14/4 22.00 Μπιστηχτήρι Κηφισιάς εγινε η αλλαγή σε ΔΙΠΛΑΡΑ

@Lupin ΝΑΙ
@martian ΝΑΙ
@MegadethaS ΝΑΙ
RiderToUtopia ΝΑΙ
@kbil ΝΑΙ
@apostolisza8 ΝΑΙ
@Evil
@Ktn ΝΑΙ
@unfadom
@ChrisP ΝΑΙ
@The_Black_League μαλλον ΝΑΙ
@morgoth
@Moonchild92
@Kastroman ΝΑΙ
@Outshined
@JoHNNyB
@MrBeast
@Pantelis79
@dude
@potofgold
@nnnkkk

Άμεσα διαθέσιμοι (Εξωσχολικοί) - 11

The X-Factor , Nick the Quick , Sadface , Yofst, John the rock, Μήτσος UK, Omar-is-coming, Hector the Hitman, Pokerface, G 30/40/50, Foo Fighter

Εκτάκτως διαθέσιμοι ξενιτεμένοι κι “ετεροδημότες” φορουμικοί - 5
Giasonas , plex27 , samis , osfp7 , QuintomScenario

Άλλοι φορουμικοί, αμπιστοι προς το παρον bostonflesh , St_Anger

Φίλος @MegadethaS πού είναι για να φτιάσουμε τις άριστες συνεργασίες μας;

1 Like

Ah shit, κι εγώ μέσα στη θέση με το νο.9

6 Likes

Ε άμα είναι έτσι δεν θα στο χαλάσω… :wink: :wink:

5 Likes

Παιχταρά μου :exclamation:

3 Likes

Ωραία.

Χωρίζουμε ομάδες από τώρα, διαλέγουμε χρώμα εμφανίσεων, μαζευόμαστε για προπονήσεις (Νταξ, όχι απαραίτητα), δεν δείχνουμε έλεος στους αντιπάλους, ούτε τσιμπάμε στις προκλήσεις τους.

Σήμερον, την 12η Απριλίου του σωτηρίου έτους 2024 μ.X., ανακοινώνονται τα ακόλουθα, εις τους άμεσα ενδιαφερομένους, επί της καλαθοσφαιριστικής αθλοπαιδιάς, η οποία θα λάβει χώρα την προσεχή Κυριακή και ώρα 10η βραδινή, εις το Γυμνάσιον “Θόλος Ευρωδακτυλίων” (“Eurohoops Dome”, αγγλιστί), ευρισκόμενο εις την Κηφισία Ερεχθηίδας:

Α) Εντός των σάκων εις του οποίους θα μεταφερθούν τα απαραίτητα, για την επαρκή ανταπόκριση εις την αθλοπαιδιά, συμπράγκαλα, κρίνεται απαραίτητο να υπάρχουν φανέλαι δύο χρωματικών τόνων: μία σκουρόχρωμη και μία ανοικτόχρωμη, ούτως ώστε να διευκολύνεται ο εντοπισμός και η ακριβής μετάβαση της σφαίρας προς τους συμπαίκτες.

Β) Δια την εξοικονόμησιν χρόνου και την αποφυγή φαινομένων αυνανισμού (κοινώς: μαλάκυνσης) κατά τη διάρκεια της προθερμάνσεως, αι συνθέσεις των πενταμελών ομάδων έχουν προαποφασιστεί και ορίζονται ως ακολούθως:

Ομάς 1, αποτελούμενη εκ των:

@Lupin, @Martian, @Megadethas, @ChrisP, @Ktn

Ομάς 2, αποτελούμενη εκ των:

@RiderToUtopia, @kbil, @Kastroman, @apostolisza8, @The_Black_League

Καλούνται άπαντες οι προαναφερόμενοι όπως τηρήσουν πιστά την άνωθεν ανακοίνωση και όπως προσέλθουν εγκαίρως εις τας εγκαταστάσεις του “Θόλος Ευρωδακτυλίων”, με σημείο αρχικής συναντήσεως να ορίζεται -ως συνήθως- το αναψυκτήριον του χώρου.

Εκ του γραφείου Κομισαρίου

Adam Silver Does Not Look Terribly Excited To Watch Nets-Grizzlies – The Brooklyn Game

12 Likes

Και γιατί δεν αποφασίζεται στους σκοτεινούς διαδρόμους της μασονίας και το χρώμα της φανέλας να τελειώνουμε;

4 Likes

Δεν κατανοώ, κύριε, τι εννοείτε μ’ αυτό…

Whistling GIFs - Find & Share on GIPHY

Παρέχομεν και δημοκρατία, αγαπητέ. Πφ! Όλο διαμαρτυρίες μού είστε.

Μιας κ η Θεία Δίκη με χτύπησε στα 3 πρώτα λεπτά

Summary

(Πάγος είναι η γκουμούτσα, το σώσαμε το πόδι οκ)

Ρουφήχτε live ανταπόκριση από Eurohoops Rocking Μπίστηγμα και αφήστε τη πλεμπαρία να βλέπει τελευταία αγωνιστική NBA

(Οκ το γυρνάω κ εγώ σε playoffs τώρα από το κινητό :stuck_out_tongue: )

11 Likes

[Ρε! Ούτε ο Τσακ ο Τεηλορ δε θα έπαιζε μπάσκετ το 2024 με σταρακια! Περαστικά!]

3 Likes

Προφανώς είναι τα casual παπούτσια αυτά :stuck_out_tongue:

Στο παρκέ εμπιστεύμαι Infinity 8 Αδερφού, Σωτήρα κ Κυρίου Kyrie -2,5 χρόνια με έχουν βγάλει χωρίς διάστρεμμα, μέχρι σήμερα (που κι αν το κυνηγάω το διάστρεμμα έτσι όπως παίζω)

6 Likes