Μπασκετοφατσες του rocking

Ευχαριστω πολυ για τις ευχες @OwlKitty !!

1 Like

Με το καλό να σας έρθει. Ο δικός μου στα 7 του πλέον κάθε Δευτέρα μαθαίνει τα fundamentals

4 Likes

Εσύ έχεις βαλθεί να γεμίσεις τον κόσμο… παργαλάτσους!

Πέρα από τους αστεϊσμούς, εύχομαι με το καλό να τον δεχτείτε τον καινούριο μπέμπη σας και να είστε όλοι πάντα καλά…
…και μακάρι μόνο τέτοια νέα να μαθαίνουμε!

3 Likes

Ευχαριστω πολυ @Ian_Metalhead και @samis !

Μπασκετικη, και εν γενει αθλητικη, οικογενεια, απο μικρος στα βασικα, κομισαριε σημειωσε τον νεαρο μπιστη για μελλοντικο Μπιστ Wars Draft !

6 Likes

Θα ρίξω πολύ απαλά στο τραπέζι πρόταση για μπίστηγμα κάπου ανοιχτά από Παρασκευή και μετά. Για όσους είναι εδώ και δεν έχουν πολλα κανονίσματα, προτείνω λοιπόν χαλαρό get together για να ρίξουμε κανά σουτάκι και να πιούμε καμιά μπυρίτσα. Εγώ γενικά δηλώνω διαθέσιμος, ειδικά για Παρασκευή/Σάββατο μεσημεροαπογευματάκι, αν και γενικά έχω χρόνο μπόλικο και το καρνέ μου είναι σχετικά ανοιχτό.

4 Likes

αν ήμουν Αθήνα θα έψηνα κάργα (οκ είμαι και κουτσός βέβαια) - το κάνω point out και για μελλοντικά κανονίσματα, τώρα που ανοίγει ο καιρός και θα είναι ωραία φάση καμιά παρασκευή ή σάββατο απογευματάκι σουτάκια/μονάκι και μπύρες στα πεζούλια

2 Likes

Μέσα για Παρασκευή απόγευμα.

1 Like

Μέσα για Τρίτη. :smiley:

2 Likes

Τρίτη θα μπορούσα ίσως και εγώ (αν γυρίσω με το πόδι μου σε καλή κατάσταση από το ταξίδι + εννοείται για πολύ συντηρητικά πράγματα, όπως την Κυριακή)

Mεσα για Μ.Παρασκευη μεσημερακι τυπου Φωκιανο?

1 Like

Ναιι (και για Τρίτη)

1 Like

Καλησπέρα φρενς, τι λέει;

Καλησπέρα νεαρε

1 Like

Πώς είμαστε;

Τυχαία tags @Ktn @martian @eviL :sunglasses:

Για πειτε τι σκεφτεστε :stuck_out_tongue: ποσοι ειμαστε για Φωκιανο, ποτε κλπ

Γω προσωπικά για σήμερα 4μιση-5 μέσα :stuck_out_tongue:
Μιλήστε.

Γύρω στις 5 θα ήταν ταμάμ.

1 Like

Ναι για πέντε

1 Like

Για πείτε και εσείς @eviL @kbil και όποιος άλλος ψήνει :upside_down_face:

5 μην τυχον και χάσετε επιτάφιο μετά;

3 Likes