Μπασκετοφατσες του rocking

Καλησπέρα φρεν, did you hear the call? :sunglasses:

2 Likes

Sorry παιδιά, η δουλειά γαμηθηκε σήμερα. Η θέση μου είναι πάγια και αμετάβλητη. Το διπλό είναι παρωδία έτσι όπως παίζεται γενικως και μυρωδιάδες όσοι το προτιμούν (δηλαδή όλοι σας😝), αλλά δεν θα σας το χαλάσω εννοείται

3 Likes

ΕΚΛΕΙΣΕ ΕΠΙΣΗΜΑ 16.00 - 17.30 ΚΥΡΙΑΚΗ ΔΙΠΛΟ

Tην διαφορά 30€ την πληρώνουμε εκεί

8άδα ήδη, πάμε για +2 και γίναμε

@martian
@apostolisza8
@RiderToUtopia
@kbil
@eviL
@ChrisP
@Ktn
Lupin

4 Likes

Μλκς βρείτε +2 ε, δεν αλλάζει σε μονό ξανά ε :stuck_out_tongue:

2 Likes

@MegadethaS @unfadom sup μπιστες?

Let me know αν είναι να ψαξω

2 Likes

Με τίποτα αύριο δουλεύω.

1 Like

Κάνε καμιά κρούση αν μπορείς, μπας και βγει η δεκάδα. Έχω φάει και εγώ τα άκυρά μου, δεν μπορώ να βοηθήσω παραπάνω.

2 Likes

2 θελουμε;

Yep.

1 Like

Έφαγα δυο άκυρα, από τον τρίτο αναμένω απάντηση ως αύριο πρωί. Πολύ κακή ώρα το 4-5:30

Mήτσος Pokerface off

Μέσα ο Αντρέας (foo fighter), άλλον έναν θέλουμε

2 Likes

Για πάμε για τον δέκατο λίγο, κρίμα δεν είναι; :slight_smile:

Westbrick εδώ. Με φώναξε κανείς;
Ευκαιρία να δοκιμάσω το πόδι, χωρίς πολλά ζόρια όμως, να με προσέχετε.
Κ να κανονίσουμε μεταφορά ε…
Στου διαόλου τη μάνα κλείσατε.

11 Likes

Επιλογή.

3 Likes

Αν και απών, αποστέλλω ηλεκτρονικώς τις Κομισαριακές ευλογίες διά την παρθένον συμμετοχή του ευγενούς τέκνου Χρυσό Δοχείο, εις τας μπασκετικάς αθλοπαιδιάς που θα λάβουν χώρα ες αύριον, εις το Γυμνάσιον “Θόλος Ευρωδακτυλίων”.

Εύγε, αθλητή μου. Έσωσες την κατάσταση σε μία δύσκολη φάση κι αποτέλεσες με αυτήν σου την ενέργεια παράδειγμα προς μίμηση για έτερους ά(μ)πιστους χρήστες. Αυτό, να γνωρίζεις ότι η Ομοσπονδία το καταγράφει και το αξιολογεί δεόντως.

Κομισάριος, 27.04.2024

8 Likes
  1. Σήμερα κέρδισε το τσίπουρο.-
  2. Αργυρό το μέταλ (πλην αχάμπαρου @apostolisza8)
  3. Χάλκινο το μπάσκετ

Εν αναμονή ρηπόρτου - από όποιον νιώθει up to the task

image

14 Likes

Το χτεσινο Μπιστ Wars 84 μπαινει στο Πανθεον των μπιστηγματων μας σαν μια απο τις κορυφαιες στιγμες της λιγκ(δ)ας μας. Απουσια κομισαριου @The_Black_League θα προσπαθησω, παρα την ελλειψη ταλεντου στις γλαφυρες περιγραφες, να καλυψω το κενο του στο συνηθισμενο μας ραπορτο.

Για εμενα, οπως ξερουν μαλλον ολοι οσοι παρεστησαν στη σεμνη τελετη, ειναι το τελευταιο μου για καποιο διαστημα, ενοψει γεννησης δευτερου μικρου παργαλατσου τη βδομαδα μετα το Πασχα.

Στα αγωνιστικα, παιχτηκε δυνατο διπλο, σκληρο και γρηγορο σε ρυθμο, με τις δυο ομαδες να ειναι

Ο1: @Lupin, @kbil , @ktn , @eviL και @ChrisP
O2: @martian , @apostolisza8 , @potofgold , ο γραφων και ο Αντρεας “Foo Fighter”

Η διαφορα ηταν πολυ μικρη σχεδον σε ολο το ματς, με την ομαδα 2 να κερδιζει στο τελος με διαφορα 8-10 ποντων (νομιζω), που ομως δημιουργηθηκε στα τελευταια λεπτα και δεν αντικατοπτριζει την αμφιρροπη εξελιξη του αγωνα.

Στα ατομικα της ομαδας 1, ο Lupin με εντελως σβηστες τις μηχανες λογω του προσφατου τραυματισμου, πρεπει να εβαλε καμια 20αρια ή και παραπανω ποντακια χωρις να σηκωνεται ιδιαιτερα απο το εδαφος. Μεγαλος μπιστης. Ο kbil επαιξε πολυ δυνατη αμυνα και κατεβασε αφθονα “σκουπιδια”, Ο ktn μπουμπουνισε τα γνωστα του θανατερα τριποντα, ο evil εκανε καλο ματσακι (αλλα λιγο πιο κατω απο τα γνωστα του στανταρ) με την αποχη βεβαια να παιζει το ρολο της και ο chrisp οργανωσε σκοραρε και γενικως εκανε τα παντα μεσα στις γραμμες του γηπεδου (και εξω βεβαια)

Στην ομαδα 2 ο Martian εκανε πολυ καλο ματς και σκοραρε αρκετα, ο Αποστολης ηταν σε playoff mode, o rookie potofgold (ελπιζω να ερχεσαι μαν!) εδειξε μπασκετικη στοφα, αερινες κινησεις και ηταν ο εκτελεστης σε παμπολους αιφνιδιασμους και ο Αντρεας, που αν και με δυσκολια εβγαλε το ματς λογω αποχης, ηταν θετικος επιθετικα και κυνηγησε τον ktn στην αμυνα με αξιοζηλευτη θεληση.

Μετα τη ληξη του αγωνα καταναλωθηκε Αργολικο νεκταρ και μετα απο καμια ωρα αναλυσης των τεκταινομενων εντος του παρκε, αλλα και τις νεες και παλιοτερες μουσικες κυκλοφοριες και συναυλιες, ειπαμε το “δε γαμιεται” και οι 8 απο τους μπιστες μπηκαμε ξανα στο παρκε και παιξαμε αλλο ενα μισαωρο (που μεχρι να οργανωθουμε εγινε 20λεπτο) υπο την επηρεια του αγαπημενου ολων μας energy drink/ηλεκτρολυτη/post workout drink, του προαναφερθεντος υγρου πυρ. Μην με ρωτησετε ποιες ηταν οι ομαδες και ποιος κερδισε σε αυτο το δευτερο ματς, θυμαμαι μονο οτι γελασαμε πολυ και περασαμε ωραια.

Στα επομενα λοιπον μπιστες μου !

14 Likes

Με το καλό ο ερχομός του νέου μικρού σας!

2 Likes