Μπασκετοφατσες του rocking

Ναι (εισαγόμενου κρυώματος επιτρέποντος)

4 Likes

8αδα στο άψε σβήσε

2 Likes

Εντωμεταξυ είναι ακόμα διαθέσιμο και το διπλό (απροσδόκητο αυτό αν σκεφτούμε πως ήταν η ανάλογη εικόνα τις προηγούμενες βδομάδες), οπότε αν υπάρχουν και άλλοι μπιστες που ενδιαφέρονται (έστω και ένας, ο 10ος θα βρεθεί εύκολα από φίλους) ας το δηλώσουν να το προλάβουμε

Οχι όχι όχι😝

Το διπλό είναι και μονό, το μονό όμως δεν είναι και διπλό (dr. Pargalatsos, 2024)

2 Likes

Δεν ίσχυσε ποτέ και πουθενά ε, dr latso ντεφορμέ στις εκτιμήσεις του

Εννοείται διπλό.

1 Like

Διπλό γιοκ, δεν ειναι πια διαθεσιμο. Δεν πειραζει, παμε ενα δυνατο 4on4 εφοσον @kbil και @Lupin ειναι σε θεση να μπιστηξουν

1 Like

Μάγκες, λοιπόν, για Κυριακή Κηφισιά

παίζει το slot παραπάνω, 16.00 με 17.30 για διπλό (νωρίτερα εικάζω δεν ψήνει κανείς, αν και εγώ μάλλον είμαι οκ και με το 13.00 - 14.30, για το 14.30 με 16.00 στο ντεμί)

Αν ψήνετε για καμιά αλλαγή οι 8 σίγουροι + μπορούμε κάπως να εξασφαλίσουμε +2 άτομα (από εδώ ή φίλους) πριν τις 15.00 (μέχρι 17.00 έχουμε χρονικό όριο για αλλαγή δια τηλεφώνου) πείτε το εδώ υπεύθυνα ώστε να γίνουν κινήσεις αλλαγής.

Αν έστω κ ένας δεν ψήσει ή είναι στο ντεμί μην κωλώσει και ας το πει, κλαιν μαιν εντελώς - πάμε στο 4on4 μας κανονικά και όμορφα.
Απλά ποστάρω μια επειδή είδα 1-2 σχόλια για διπλό και να το εξετάσουμε εν πάσει περιπτώσει

8άδα σίγουρη, αμιγώς φορουμική

Lupin ok για αλλαγή
@martian ok για αλλαγή
@RiderToUtopia ok για αλλαγή
@kbil
@apostolisza8 ok για αλλαγή
@Evil ok για αλλαγή
@Ktn ok για αλλαγή
@ChrisP ok για αλλαγή

και οι υπόλοιποι αμπιστοι

@unfadom
@MegadethaS
@The_Black_League
@morgoth
@Moonchild92
@Kastroman
@Outshined
@JoHNNyB
@MrBeast
@Pantelis79
@dude
@potofgold
@nnnkkk

Άμεσα διαθέσιμοι (Εξωσχολικοί) - 11

The X-Factor , Nick the Quick , Sadface , Yofst, John the rock, Μήτσος UK , Omar-is-coming, Hector the Hitman, Pokerface Ισως G 30/40/50, Foo Fighter

Εκτάκτως διαθέσιμοι ξενιτεμένοι κι “ετεροδημότες” φορουμικοί - 5
Giasonas , plex27 , samis , osfp7 , QuintomScenario

Άλλοι φορουμικοί, αμπιστοι προς το παρον bostonflesh , St_Anger

Είμαι μέσα για κάθε ώρα, προσωπικά.

Μεσα - παμε διπλο (κ ας ειμαστε 8 ! )

Κι εγώ 100% διπλό.

πάμε και οι άλλοι τέσσερεις + ξεκινήστε να επεξεργάζεστε σενάρια φίλων για plus 2 (εκτός αν κάποιος μπίστης εδώ δώσει λύσεις)

Ναι για διπλό, Έκτορας οφφ για 16:00 δυστυχώς

Μέσα για διπλό 16.00 (διπλαρα ναι ρε), Μπιλ επειδή είμαι σε ταξίδι μπορείς να κανεις εσύ την αλλαγή αν χρειαστεί?

Αν ναι θα ρωτήσω και τους δικούς μου αν μπορεί κανείς

1 Like

no worries, θα το κανονίσω εγώ

πάμε και @kbil και @apostolisza8 και μετά αν είμαστε alligned όλοι, πάμε για τα +2 άτομα ώστε να κάνω τα απαραίτητα φιξαρίσματα

1 Like

Μεσα για αλλαγή παμε λίγο διπλαρος.

Σόρρυ που άργησα είχα σημαντικές δουλειές, release day βλέπετε:

Summary

@kbil ρίξε ψήφο κ εσύ να ολοκληρωθεί η διαδικασία, για να δούμε αν θα προβούμε σε περαιτέρω κινήσεις

Σε καμιά ωρίτσα μαξ πρέπει να έχω πάρει τηλ, αν τυχόν παίξει αλλαγή

Μπιστες μου, αν δεν κάνω κάπου λάθος λέει 36 ώρες από την έναρξη της κράτησης, τουτέστιν έχουμε όλη τη σημερινή μέρα (αν είναι διαθέσιμο ακόμα)

Εννοείται καλό είναι να βιαστούμε βέβαια για να μην το χάσουμε

άσε λίγο να δημιουργηθεί άγχος :stuck_out_tongue:
true, έχουμε ακόμα χρόνο - το γήπεδο αμφιβάλλω αν θα είναι διαθέσιμο όμως, αν αργήσουμε πολύ

1 Like