Μπασκετοφατσες του rocking

Νομίζω θα με βόλευε το απογευματινό περισσότερο, αλλά αν η παρέα πει βράδυ, τότε βράδυ.

@evil αμφίβολος

Είμαστε
@ChrisP
@kbil
@martian
@Ktn
@samis
Lupin

και αναμένουμε @apostolisza8 και όποιον άλλον ψήσει

Πείτε και οι λοιποί για 21.30 Πατήσια, αλλιώς stick to the plan και ανοικτό το απόγευμα

Εγώ είμαι λίγο μεταξύ φθοράς και αφθαρσίας σήμερα (λογικό λόγω ταξιδιού) απλά έχω κ λιγο πράσινα δεκαρικα απο χτες το πρωί. Λογικά θα είμαι οκ αύριο. Είμαι μέσα για ότι θέλετε αρκεί να μην είναι πολύ μεσημέρι, το κλειστό με ψήνει πιο πολύ εμένα αλλα no problemo.

Έλα μλκες :stuck_out_tongue: πάρτε μια απόφαση κ οι άλλοι το που θα πάμε - αφήστε τα «μέσα παντού κ ότι ώρα ναναι», να το κλειδώσουμε/έχει και ωραία μέρα

6άδα
@martian
@ChrisP
@Ktn
@kbil
@samis
Εγώ

Εκτός για σήμερα τελικά εγώ.

1 Like

@eviL @kbil Σας βολεύει το 21.30 Πατήσια; Νομίζω όλοι οι υπόλοιποι είναι εντάξει με αυτό. Αν υπάρχει έστω ένα κατηγορηματικό όχι τότε τα λέμε 18.00 Ψυχικό, σημασία έχει να βρεθούμε όλοι όσοι δηλώσαμε και να μην μείνει κανείς στην απέξω.

Πείτε μέχρι μεσημεράκι για να κλείσω το γήπεδο αν είναι.

Λόγω ανωτέρας βίας δε μπορώ σήμερα όποτε κλείστε Πατησια αν σας βολεύει !

1 Like

Μέσα και για 9:30. Από θέμα ώρας προτιμώ το πιο νωρίς αλλά τι να γίνει. Είμαστε εξάδα; Να ψάξουμε για δυο ακόμα να το κάνουμε τετράδες;

Πατήσια 9μιση καλύτερα για μένα.

Πατήσια Λεόντειος 21.30 confirmed:

@kbil (αν έχεις +2 ατομα για 4v4, φέρτους, προσωπικά δεν έχω πρόβλημα είτε 6αδα είτε 8αδα είμαστε)
@samis
@Lupin
@ChrisP
@Ktn

Τα λέμε το βράδυ!

4 Likes

Οκ ψάχνω και ενημερωνω

Update. Έκλεισα έναν ακόμα, περιμένω τον δευτερο

1 Like

Οχτάδα με Έκτορα!

1 Like

Έχω +2 μέσα. Α αν έκλεισες Έκτορα να ακυρώσω τον δευτερο;

1 Like

^ Έκτορας επιβεβαιωσε, προσωπικά θα ήμουν οκ να υπάρχει και αλλαγή, αλλά ό,τι νομίζεις καλύτερο!

1 Like

παρκάρισμα εκει τι παιζει;

Μπαίνεις στο πάρκινγκ της Λεοντείου, ανοιχτά είναι.

1 Like

@samis σε μηχανάκι (με κράνος εννοείται, δωρεάν χορηγεία) ανεβαίνεις; :stuck_out_tongue:

Γιατί αμάξι δεν παίζει - ειδάλλως έχει ηλεκτρικό με στάση δίπλα σε γήπεδο

Ναι ρε ανεβαίνω.

2 Likes

Lupin σήμερα

3 Likes

ok, το Ride the Lightning tshirt το δέχομαι

1 Like