Rockstorm FM

Λοιπόν, μια παρέα φίλων είμαστε που κάνουν εκπομπή και μπορείτε να μας ακούσετε από εδώ
http://www.live365.com/stations/rockstormfm

Το σκηνικό το ξεκίνησαν οι mushroom freaks και με το μπάσιμο σιγά σιγά του Αντώνη στα κόλπα, του Νίκου και το δικό μου, είπαμε ο καθένας να πάρει από μια μέρα της εβδομάδας και να κάνει κέφι. Θα δούμε πως θα καθιερωθεί πιο στανταρ το πρόγραμμα και θα ενημερώσω για όλες τις ώρες όταν καθιερωθούν, προς το παρόν:

Δευτέρα: 19:00 - 21:00 παίζει ο Στηβ, κυρίως stoner και doom πράγματα

Τρίτη: 19:00 - 21:00 παίζει ο Αντώνης, ψυχεδελικά πράγματα κυρίως, από 60’s μέχρι μοντέρνα, stoner rock και kraut, κι ότι λάχει.

Τετάρτη 18:00 - 20:00 παίζω εγώ, οι μισές Τετάρτες μάλλον θα αφορούν μπλακμέταλ πράγματα (σε όλο το εύρος του) αλλά θα παίξουν και πάρα πολλά αφιερώματα σε άλλα είδη, θα ρίχνω εδώ ειδοποίηση.

Πέμπτη 21:00 - 00:00 παίζει ο Νίκος, οτι να 'ναι πράγματα, μπορεί τη μία να παίξει trip hop και την άλλη καμενο sludge οποτε έχετε το νου σας γιατί ο τύπος είναι επικίνδυνος.

Λεπτομέρειες όσο περνάει ο καιρός (ή και όχι), αν έχετε όρεξη ακούστε γιατί θα παίζουν μπόλικα πράγματα και άγνωστα σχετικά, ελπίζουμε να σας έχουμε μαζί μας. :wink:

Σήμερα όπως είναι προγραμματισμένο, θα παίξω δυνατό μπλακμέταλ, όσοι γουστάρετε ακούστε τίποτα και πείτε καμιά γνώμη πως σας φάνηκε, θα μ’ ευχαριστούσε πολύ =)

εκεί θα είμαστε…

Ξεκίνησα με προβλήματα, w8 :stuck_out_tongue:

Δοκίμασε να συνδεθεί κανείς; Γιατί σε αρκετά άτομα λέει
This station is currently unavailable…
Για πειτε…

εγώ ακούω καμπάνα…

Και γω με λιγες διακοπες ανα 5 λεπτο.

Χαχαχ, θενκς ρε σεις, τα 'χει παίξει λίγο η μαλακία.
Και είναι κι αυτό το πρόβλημα με το μικρόφωνο που πρέπει να διορθώσω (όταν μιλάω πρέπει να το αφήνω λιγο παραπανω στο τελειωμα γιατι αν το κοψω κατευθειαν χανονται λογια, δεν ερχονται ολα σε σας).

Και πάλι ευχαριστώ ε 8)

σε μενα γιατι δε δουλευει το μαραφετι; και ηθελα να καμνω εργασια ακουγοντας καταπληκτικες μπιεμ επιλογες του φιλου μπαν.

suicide depressive παιζουν οι farsot?

Ε suicide όχι, depressive αισθητική έχει σε αρκετά σημεία και σε συνδυασμό με τα φωνητικά του τραγουδιάρη βγαίνει κάτι τέτοιο.
Λοιπόν τι γκαντεμιά ειν’ αυτή, εγώ πίστευα ότι θα παίζω για 3-4 άτομα κι έχω 10 ν’ ακούνε και άλλους τοσους να μην μπορουν να συνδεθούν γαμώ την πουτάνα :stuck_out_tongue:

θέλω Tortured By Solitude από ColdWorld…ακόμα??..:stuck_out_tongue:

Μαλάκα το 'χω στη λίστα, wtf πως το ηξερες.

χαχ,αγαπημένο κομμάτι…8)

Σαμποτάζ ρε, μόλις το έβαλα.
Τα 'χει παίξει το προγραμματάκι μιλάμε, 4 φορές σήμερα, για τον πούτσο, καλά πήγε η πρώτη φορά :stuck_out_tongue:
Σε λίγο τελειώνω, άντε ελπίζω να γουστάρατε

Τέλος γι’ απόψε, ευχαριστώ όσους άκουσαν (έστω και για 2 λεπτά αν μπήκαν), και όσους προσπάθησαν έστω αλλά λόγω προβλημάτων δεν τα κατάφεραν.
Παρθενική ήταν η σημερινή, ελπίζω οι επόμενες να 'χουν λιγότερα προβλήματα :stuck_out_tongue:

Γουστάρατε τίποτα συγκεκριμένο όσοι ακούσατε; (ή δεν υπάρχετε τέτοιοι; )

τελεια εμπειρια!!1
δεν ακουσα τις αφιερωσεις ομως =(

Εδώ κάναμε κρα για να μην αποσυνδεθούμε και για να μην τον παίρνει η μαλακία εκεί κολλάς εσύ; =p
Next time που όλα θα πάνε καλά.

Γιατομπουτζο τελειως.

Ουστ. Αγαπάμε και υποστηρίζουμε rockstorm fm. Καλά κάνετε παιδιά, γιατί ράδιο από μηχανηματάκια και τέτοια πράματα δεν ακούμε πια :smiley: