Rockwave 08: Judas Priest, Within Temptation, Cavalera Conspiracy, Opeth κά - 9/7/08

Η στιγμή για την ανακοίνωση του Rockwave Festival 2008 έφτασε. Τη Δευτέρα, 3 Μαρτίου, θα ξέρουμε ποια θα είναι τα συγκροτήματα που θα φιλοξενηθούν αυτό το καλοκαίρι στο Terra Vibe!

Από rockpages.gr.

Άντε να δούμε :roll:

Το έχει και στην αρχική σελίδα. Η αναφορά στους Metallica λέτε να σημαίνει τίποτα?

Drifter ριξε τα φωτα σου δεν μπορουμε να περιμενουμε μεχρη την Δευτερα

Για RW εχουν ηδη βγει τα “κυρια” ονοματα οποτε μην σκατε.

δεν ανακοινωσαν οι Metallica στην σελιδα τους κατι…λετε να μας το κρατανε εκπληξη?8) 8) 8)
εγω παντως εχω υποψη και προς Σοφια 25 Ιουλιου…
θελω Iced Fuckin’ Eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarth…

τα οποια ειναι ??εκτοσ απο μεταλ γκοντς κ οπεθ…???

Αυτα ειναι. Τι περιμενεις, να παιξουν την ιδια μερα απο αυτοι και απο πανω τους και οι Μεταλλικα?? Μαλλον οχι.

Ηδη εχουμε ακουσει απο δυο-τρεις πηγες για τους Καβαλερες… λογικα κι αυτοι μεσα θα ναι…

Επισης, τα dates βολευουν τρελα και για Ministry. Αν ερθουν μη ξαφνιαστειτε.

Αυτοι ναι. Αλλα οτι μεγαλο ηταν να ακουσουμε το ακουσαμε και αυτο ηταν οι Judas. Βεβαια αυτο ειναι και λιγο υποκειμενικο αλλα 'νταξ…

Γτ να μν παιχτει κατι κ παλι πολυ δυνατο…το 2005 νομιζω ηταν ozzy,slayer,manson διαφορετικες μερες.

Ροκγουειβ θα πα να δείτε, ειλικρινά περιμένετε παραπάνω από 3-4 ονόματα;

Ισως. Γιου νεβερ νοου.

3 μερες δεν ειναι παντοτε?
εχουμε Judas Priest , Opeth
εκτος απο τους Καβαλερες που λετε , θεωρειται βεβαιος κανεις αλλος?

Φέτος οι “γνωστές άγνωστες” πηγές λένε για μία μόνο μέρα Rockwave… Βλέπουμε αύριο… 8)

Εγω δεν ξέρω γιατί αλλά έχω ενα προαίσθημα ότι θα παίξει ενα ονομα απο τα IN FLAMES,MACHINE HEAD,CAVALERA CONSPIRANCY.

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Oι Opeth ας μην γελιομαστε δεν κολλανε σε φεστιβάλ και δη καλοκαιρι κιολας…Priest τους εχω ξαναδεί οποτε δεν τρελλαινομαι κιολας…(καλα ας βγει και το Nostradamus και βλεπουμε…)…Mαλλον αποχη για φετος κυρία Didi…:lol:

¶στα ροκγουέηβ. Eσύ πρέπει να πας Αυστρία. Nova Rock

AIRBOURNE
ALTER BRIDGE
ANTI FLAG
BAD RELIGION
BEATSTEAKS
BULLET FOR MY VALENTINE
CAVALERA CONSPIRACY
DIE ÄRZTE
DIE MANNEQUIN
DISTURBED
DONOTS
ENTER SHIKARI
FIRE IN THE ATTIC
GUADALAJARA
IN FLAMES
INCUBUS
JAGUAR LOVE
JUDAS PRIEST
KID ROCK
MAD CADDIES
NOFX
PUDDLE OF MUDD
RISE AGAINST
SKINDRED
SONIC SYNDICATE
SUBWAY TO SALLY
SUNSHINE
THE SORROW
VOLBEAT

#-o 8O 8O

Τι ειπες τωρα ορέ?:!: :!: :!:

Y.Γ http://www.novarock.at/ Απιστευτο line-up…Μαλλον εκλεισε για φετος…:lol: Mανο,you rule…

φαινεται δυσκολο να ανακοινωσουν ξαφνικα ονοματα για 3 μερες…αν ειναι μια μερα (Judas Priest , Opeth) τοτε λυπαμαι που δεν θα δωσω το παρων, θα δω τους 2ους στην περιοδεια για το καινουργιο αλμπουμ
οποτε θα ειμαι στο Terravibe με το καλο στις 2 Αυγουστου…

Παντως αν ημουν στη θεση της Ντι Ντι θα ειχα κανει τ’ αλλο. Περισσοτερα ονοματα σε μια μερα και καπως ακριβοτερο εισιτηριο.

Ο κοσμος εχει βαρεθει να τρεχει καθε τρεις και λιγο στη Μαλακασα. Ε, αντι να ‘‘σπασουν’’ το κοινο σε μερες, πιστευω προτιμοτερο ειναι να το συσπειρωσουν. Καντε το ξερω γω μια μερα και βαλτε πραμα στο billing.