Rockwave 1η μερα 30 Ιουνιου Line

THE LOCOS
THE LAST DRIVE
NASHVILLE PUSSY
NIGHTSTALKER

Το εισιτήριο για το Σάββατο 30 Ιουνίου κοστίζει 15 ευρώ
Στο ΤΑΜΕΙΟ το εισιτήριο θα κοστίζει 20 ευρώ

αν ειχε και turbonegro και headliners motorhead χτυπαγε και τις αλλες 3 ημερες :stuck_out_tongue:

Αν είχε αυτά που λες, χτύπαγε τα περισσότερα Rockwave, αλλά που να νιώσουν οι άμπαλοι;

νταξ εξυπνες επιλογες οι ελληνικες μπαντες, και οι Locos θα κανουν κεφι. αλλα ποιος να ανεβει μεχρι Μαλακασα για αυτο και μονο?!

Πιστεύω ελάχιστοι πραγματικά. Αν ήταν μέσα στην Αθήνα κάτι θα γινόταν. Αλλά να ξεκινήσει κάποιος να πάει Μαλακάσα να δει αυτό το λαιναπ μου φαίνεται πολύ δύσκολο

Ανετοτατα θα παω. Θα ειναι μερα με σιγουρο κεφι , και μια καλη ευκαιρια για nashville pussy.

οι Locos κανα τραγουδι SkaP παιζουν;:roll:

Στην Καβάλα που είχαν παίξει πριν καμιά 5 χρόνια αν θυμάμαι καλά δεν έπαιξαν ούτε ένα

και εγώ θα πάω. θα έχει πολύ κέφι πιστεύω!

Το θέμα είναι ότι το line up αυτό σηκώνει πολλές μπύρες και η εξίσωση Μαλακάσα-αυτοκίνητο-ποτό, δυστυχώς δε βγαίνει.

ακριβως αυτο…

οι Locos τι παιζουν?

Ska μου φαίνεται, από αυτά που ακούνε οι αναρχοαπλυτοι.

Παντως την Παρασκευη πηρα το νουμερο 005!!! Αρα μαλλον πιο πολλοι θα ειναι αυτοι που θα πουλαν τις μπυρες παρα εμεις που θα τις πινουμε!

Τραγουδιάρης τους είναι ο Pipi από Ska-P, αυτός που κάνει όλες τις μεταμφιέσεις τα δεύτερα φωνητικά και τα ρέστα. Τα ίδια παίζουν πάνω κατω και οι Locos αν θυμάμαι καλά!

μακρια δηλαδη

Για εδω ξερουμε τιποτα για το αναλυτικο προγραμμα με τις ωρες που θα βγουν τα συγκροτηματα?Στο σαητ του ροκγουεηβ δε βρηκα τιποτα

Σάββατο 30 Ιουνίου

22:30 The Locos (w. Pipi of Ska-P)

20:40 - 22:10 The Last Drive

19:20 - 20:20 Nashville Pussy

18:00 - 19:00 Nightstalker

17:00 - 17:45 Mamma Kin

Θεεεενξ

Οι Nashville Pussy εσπειραν!!! Και μονο για αυτους αξιζε η βολτα χθες.