Rockwave 2004

Χεχε, και ποιος θα βγει πρώτος; Οι Metallica ή οι Queensryche; Ή μήπως θα παίζουν παράλληλα; Άσε που αν γίνει κάτι τέτοιο (λέμε τώρα) όλος ο κόσμος θα πάει την μία μέρα.

Για τους Metallica το βλεπω καπως χλωμο να ερχονται, οσο για τους Queensryche, παρολο που το καλοκαιρι με απογοητευσαν (οντως πολυ απροσωποι, να φανταστειτε οι Whitesnake με 5 μισθοφορους και τον Coverdale να φαλτσαρει στα a capella σημεια, επαιξαν πολυ καλυτερα), θα παω να τους δω ξανα, γιατι ειναι ενα τεραστιο γκρουπ, που οπωσδηποτε εχει το δικαιωμα μιας “κακης” ημερας. Αλλωστε ακομα κι αν η ελλειψη του De Garmo ειναι εμφανεστατη, η φωνη του Tate live ειναι παραμυθενια, οσο και στα cd. Ελπιζω παντως να ερθουν κι αλλα καλα σχηματα, αν κι εγω ηδη ετοιμαζω βαλιτσες για SWEDEN ROCK FESTIVAL

Μα γιατί όλοι κατηγορείτε τους Queensryche για εκείνη τη βραδιά; :frowning:
Ίσα ίσα που εκτελεστικά ήταν άψογοι…
Όχι επειδή έχει φύγει ο DeGarmo δε μας αρέσει τίποτα…! :frowning:
Μου τους αδικείτε :frowning:

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ:

Μόλις πριν 10 λεπτά (περίπου 07:50) στην ραδιοφωνικη εκπομπή του ROCK FM, ο παραγωγός ονόματι Αποστόλου είπε ότι οι AC/DC κατά πάσα πιθανότητα είναι κλεισμένοι για την τελευταία μέρα του ROCKWAVE!!!

JUDAS PRIEST & AC/DC ΜΑΖΙ!!!

TO ΗΕAVY METAL ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΗΝ ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΤΟΥ Ή ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ?

Μιας και πολύς λόγος για Queensryche… Να ξέρετε ότι το ζήτησαν οι ίδιοι να παίξουν ξανά μετά από όσα έγιναν (ή δεν έγιναν) στην περσινή συναυλία. Αυτό τα λέει όλα.

Judas Priest/Queensryche/ACDC…;
Μπα, αν δεν ανακοινωθεί επίσημα, κάνω πως δεν το πιστεύω…
Όσο για τους Queensryche, πως να μην τους λατρεύεις μετά…; :smiley:

Αμαν αμαν αμαν… :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Πως θα την αντέξω τόση συγκίνηση??
Θα την αντέξω δε γαμ**ται … :lol: :lol: :lol: :lol:

For Those About To Rock… [size=6]FIRE[/size]… :twisted:

ΟΙ ΜΟΝΟΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΕΠΙΣΗΜΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ JUDAS PRIEST. OI QUEENSRYCHE ΣΤΙΣ 16/6 ΕΙΝΑΙ ΟΥΓΓΑΡΙΑ ΚΑΙ 25/6 ΓΕΡΜΑΝΙΑ.ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΝ ΝΑ ΤΟΥΣ ΦΕΡΟΥΝ (ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΕΝΟ 8-9 ΗΜΕΡΩΝ).ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟΥΣ AC/DC ΣΤΟ SITE ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΙΑ ΤΟ 2004.

Για τους Queensryche υπάρχει ανακοίνωση στο http://www.pollstar.com/tour/searchall.pl?By=Venue&Content=BGRATRW&PSKey=Y&Date=06/20/04 :smiley: :smiley:
…κάτι ειναι κι αυτο… :roll:

Οι Queensryche είναι σχεδόν κλεισμένοι (άτομο έχει μιλήσει με τον υπεύθυνο της didi). Αλλά άμα κάτσει και έρθουν και οι AC/DC θα κλείσω από τώρα εισιτήρια. Θα γίνει πανικός! The best rockwave ever 8)

Της πουτάνας (μετά συγχωρήσεως και ενθουσιασμού)

Για τους Queensryche το αναφέρει τώρα και στο site τους.
http://www.queensryche.com/tour/index.html

Απανωτοί οργασμοί… :smiley: :smiley: :smiley:

Αφου θα ερθουν οι QUEENSRYCHE, ας ερθουν και οι DREAM THEATER και FATES WARNING να ζησουμε την απολυτη progg ηδονη!!!

Γκουχ γκουχ… :roll:

NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI!!!

…μακάρι…

Tha einai apla yperoxa gmtttttttttttttt…Elpizw na erthoun queensryche kai judas an kai to kobw xlwmo gia ac/dc ;p Perimenoume kai trito headliner analogou dynamikou , kai ksekiname me ta podia gia athina… :lol:

Αντρέα, να σε περιμένω; Ξεκίνα από τώρα… :stuck_out_tongue:
Πάντως δε θα είναι ΚΑΙ οι Judas Priest ΚΑΙ οι Queensryche headliners!
Παίζουν την ίδια μέρα ρε :stuck_out_tongue:

Λάθος !!! Κεκτημένη ταχύτητα !!! :oops: Δεν πειράζει , περιμένουμε άλλους
δύο headliners τότε !!! Εγω θά μείνω σπιτι σου βλακά…

Αν οι πληροφορίες μου είναι σωστές τότε στις 20 Ιουνίου headliners θα είναι οι AC/DC, δεύτεροι οι Judas Priest και μάλλον τρίτοι οι Queensryche εκτός αν μπέι σφήνα κάποιο “μεγαλύτερο όνομα”. Πάμε μάλλον για “μέταλ” μέρα ή τουλάχιστον για “μέταλ” σκηνή στις 20/6