Φήμες: Rockwave 2006 και AC/DC

Σπυράκο!!! Ένα φραπέ μέτριο με γάλα ρεεεεεε!!![/quote]

Εσύ μικρέ, εκτός από παραποίηση γραπτών και φραπέ, τι άλλο κάνεις; Άντε μην στείλω τα χημικά σε σένα! :twisted:

METALLICA FOR EVER THE LOUDER THE BETTER!!!

Σπυράκο!!! Ένα φραπέ μέτριο με γάλα ρεεεεεε!!![/quote]

Εσύ μικρέ, εκτός από παραποίηση γραπτών και φραπέ, τι άλλο κάνεις; Άντε μην στείλω τα χημικά σε σένα! :twisted:

METALLICA FOR EVER THE LOUDER THE BETTER!!![/quote]

Σε πήραν χαμπάρι άθλιο υποκείμενο slekkas!!! Χαχαχα!!!

Πλάκα κάνω…μην ψαρώνεις!
Εννοώ ότι δεν τους φτάνει ένα Rockwave :wink:

Είδες πόσο τρέντι μαγαζί γίναμε?? Γι’αυτό σταμάτησα… :wink:
Άθλιε βρωμοαρχισυντάκτη…θα σε πολεμήσω από άλλο πόστο!! :twisted:

Χα Χα Χα Χα Χα Χα Χα Χα :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Γαμάτος!!! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Δεν θέλω Metallica στο Rockwave…θα γίνει πανίκουλας!!
Οι Metallica είναι για την πάρτη τους σ’ένα γήπεδο να τους ευχαριστηθούμε… :wink:

Είδες πόσο τρέντι μαγαζί γίναμε?? Γι’αυτό σταμάτησα… :wink:
Άθλιε βρωμοαρχισυντάκτη…θα σε πολεμήσω από άλλο πόστο!! :twisted:

Trendy έγινες επειδή έρχομαι εγώ ρε σκουπίδι!!! Χαχαχα!!! Που θέλεις να με πολεμήσεις κιόλας… Κι επειδή είσαι αυθάδης, δεν θα σου πω τίποτα για τους METALLICA!!! Θα σου δείξω εγώ!!! Μπουχαχα!!!

Μάθε ρε νέο να κάνεις σωστά quote και μετά έλα να πουλήσεις μούρη!! :lol: :lol:
Ή μήπως είσαι τόσο αυτάρεσκος που κάνεις μόνο τα δικά σου ποστ quote!!! :stuck_out_tongue:

Αν ξέρεις κάτι για Metallica φτύστο τώρα…μην ξεχνάς ότι δεν έχω χάσει επαφές με τα παιδιά που δουλεύουν στο μαγαζί!!! :wink: :wink:
Σε βλέπω να περνάς όλο το Rockwave στις βιολογικές του Terravibe :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Προσπαθώ να μάθω το quote… Αν έχω νέο για τους METALLICA σιγά μην το γράψω για να το δεις εσύ ρε κεφάλα!!! Χαχαχα!!! Είναι δύσκολο να έρθουν πάντως. Πολύ δύσκολο… Το παλεύουν όμως…

To παλεύουν να έρθουν οι Metallica στην Ελλάδα, αλλά είναι δύσκολο. Πλέον δεν τους γουστάρει κανείς… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Ε, μα κι εσύ!! Είπαμε…μην υπερβάλεις τόσο!! Ακους εκεί κανείς!!!;;

…Τους γουστάρει ο Σπύρος…

ΟΥΧΑΧΑΧΑ!!! :lol: :stuck_out_tongue: :smiley:

Ε, μα κι εσύ!! Είπαμε…μην υπερβάλεις τόσο!! Ακους εκεί κανείς!!!;;

…Τους γουστάρει ο Σπύρος…

ΟΥΧΑΧΑΧΑ!!! :lol: :stuck_out_tongue: :D[/quote]

ΧΑΧΑΑΑΧΑΑΧΑ Μην είσαι πικρόχολος… Και η Έύα και ο St Anger

και γω, και γω!

telisvas είσαι στη μαύρη λίστα! Θα σε στείλω για κυνήγι με τον Dick Cheney!!! Καλή τύχη… :twisted:

Ε;iστε γραφικοί μανάβηδες λούστροι και όλα τα συναφή! ΠΑΝΕ ΟΙ METALLICA ΡΕ! Χαχαχαχαχααχααααχαχαχαχα! Σπύρο έλα Δευτέρα για σεμινάρια Edguy!

Πέραν της πλάκας… μακάρι να έρθουν!

Μόνο οι Metallica και οι Tool να ρθουνε.
Τίποτα άλλο. Τα υπόλοιπα θα ναι μηδαμινά.

MetallicA λέμε .

Στο forum των Pink Floyd άλλα λες…ΧΑΧΑΧΑΧΑ!! :smiley: :lol: :stuck_out_tongue:

STONES και WATERS ρεεεεε!!!
(καλά, όχι ότι δε θα πάμε Metallica ή Tool αν έρθουν… :smiley: )

Κοίτα αμα έρθουν TOTO, Journey και ΤΝΤ θα είναι το καλύτερο καλοκαίρι ever!

Στο forum των Pink Floyd άλλα λες…ΧΑΧΑΧΑΧΑ!! :smiley: :lol: :stuck_out_tongue:

STONES και WATERS ρεεεεε!!!
(καλά, όχι ότι δε θα πάμε Metallica ή Tool αν έρθουν… :smiley: )[/quote]

Για rockwave μιλάμε εδώ όμως!!! :stuck_out_tongue:
Για μεμονωμένη συναυλία δεν το συζητάμε.

ΧΑΧΑΧΑ!! Ωραίος!! 8) =D>

Κρίμα που έκλεισε το άλλο thread τελικά… Είχα αποκλειστικές πληροφορίες ότι στο Rockwave θα έρθουν οι CITIES, οι POLL, ο Peter Sellers, ο Νίκος Γκάλης, ο Χανς Κρίστιαν Άντερσεν για να απαγγείλει παραμύθια, ο Φιλέας Φογκ, Ο Τζέηκ Κάρτερ από το “Μυστήριο του Χρυσού Πιθήκου”, η Janis Joplin, οι LED ZEPPELIN με Bohnam παρακαλώ και πολλοί άλλοι!!! Έχει πολύ γέλιο το τί ακούει ο κόσμος καθημερινά… Ακόμα θυμάμαι πόσες φορές έχουν έρθει οι ΜΕΤΑLLICA στην Ελλάδα για Rockwave και η πλάκα είναι ότι δεν έχουν μία εβδομάδα που ανακοίνωσαν ημεροηνίες για Ευρώπη… Όλοι αυτοί το ήξεραν απευθείας από τους METALLICA, ε; Ρε τι τραβάμε… Το γεγονός ότι το rockwave θα γίνει μέσα Ιουλίου και οι METALLICA περιοδεύουν στην Ευρώπη αρχές Ιουνίου λέει κάτι; όχι απαραίτητα κακό, αλλά ότι ίσως είναι δύσκολο να έρθουν στο Rockwave ας πούμε; Λέω εγώ τώρα που είμαι και άσχετος…

Ante re asxete…

Oi Metallica ekleisan sto Rockwave reeeeeeeeeeeee…

Motorhead re mounia…

:lol:

Ante re asxete…

Oi Metallica ekleisan sto Rockwave reeeeeeeeeeeee…

Motorhead re mounia…

:lol:[/quote]

Χα! :lol: :lol: :lol:
Μη λέτε ρε τέτοια πράγματα στον κόσμο και τον αναστατώνετε… Άκου εκεί έκλεισαν οι METALLICA στο rockwave… Που τα ακούτε αυτά ρε παιδιά… Εδώ πέρα ο ατζέντης τους λείπει σε διακοπές αυτήν την εβδομάδα. Από Τετάρτη πάλι διαπραγματεύσεις… ΔΕΝ έχει κλείσει κάτι και είναι δύσκολο να κλείσει… ΥΠΟΜΟΝΗ & ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ!!! ΥΠΟΜΟΝΗ & ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ!!! Όλοι θέλουν να φέρουν τους METALLICA.