Φήμες: Rockwave 2006 και AC/DC

Με το ζόρι ε;; Μπα, εγώ σου λέω ότι ούτε 3000 δεν έκοψε. Θα μας τρελάνεις ρε φίλε;; Από τη στιγμή που δεν πήγες στη συναυλία πως ξέρεις πόσοι ήταν; Γιατί αν είχες πάει προφανώς και θα ήξερες ότι είχε γύρω στους 15.000! Και μη μου πεις πως μπήκαν μέσα 8000 χωρίς εισιτήριο!!

vasika exei dikio …Phil collins ginotan psilo xamos …eos kai xondro xamos…kai itan arketa sfixta apo apopsi asfaleias …pandos oso gia to kirio thema tou topic nomizw oti sto www.rockwave.gr exei new update gia sinaulies

Δεν είναι www.rockwave.gr αλλά www.rockwavefestival.gr.

Το πρώτο έχει ringotnes, ενώ το δεύτερο δεν έχει ακόμα updates για τα φετινά ονόματα.

μάλλον το www.didimusic.gr εννοεί.

olo lete kai lete …pios tha erthei sto rockwave 2006 den lete omos. mono gia ac/dc kai ama…
kanenas den kserei tpt pia?

DEN EXEI KELISEI KAPOIOS ! APLA. MOLIS DEIS ALLA FESTIVAL - KANE ENA BEST OF - kai auta tha deis (me ligh epanalhpsh pithana)

Ναι ναι και εγω ακουσα οτι θα ερθουν.Βασικα το ακουω απο το 1995
ΣΩΒΑΡΕΥΤΗΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ :evil:

oi teleytees plirofories lene 8a anasti8ei o bon scott gia na er8ei ellada

Pleon den einai mono plirofories,EXEI EPALITHEYTEI!!! :twisted: 8O :twisted:

Και θα δωσει συνεντευξη στον χαρδαβελλα…

σε εκπομπη με θεμα τις αυλες μαζες που κυκλοφορουν σε συναυλίες…
:lol: :lol:

…telika oi depeche mode 8a ine sto rockwave??

Πάντως οι Metallica το καλοκαιράκι θα είναι Ευρώπη… :roll:

…opas! 8a pe3oune sto download, ara poli pi8ano… 8)

Τέτοια πες μου να αρχίσω να βλέπω όνειρα όταν κοιμάμαι…

Τέτοια πες μου να αρχίσω να βλέπω όνειρα όταν κοιμάμαι…[/quote]

:smiley:
It’s true! Ορίστε και το σχετικό link με τις ήδη προγραμματισμένες συναυλίες για Ευρώπη καλοκαίρι 2006 http://www.metallica.com/index.asp?item=14683!

Λέτε να γίνει κανα κουλό και να τους δούμε από κοντά???

Τέτοια πες μου να αρχίσω να βλέπω όνειρα όταν κοιμάμαι…[/quote]

:smiley:
It’s true! Ορίστε και το σχετικό link με τις ήδη προγραμματισμένες συναυλίες για Ευρώπη καλοκαίρι 2006 http://www.metallica.com/index.asp?item=14683!

Λέτε να γίνει κανα κουλό και να τους δούμε από κοντά???[/quote]

Σίγουρα όχι πάντως στο Rockwave…άρα είσαστε off topic!!! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

:oops:
Με κόμπλαρες και δε θα ξαναποστάρω! :-#

Anyway, έχεις δίκιο σορι για το οφ τοπικ…δε θα ξανασυμβεί!! O:)

Αν και πιστεύω ότι οι Metallica θέλουν ξεχωριστή συναυλία σε κανένα ΟΑΚΑ, ένα πουλάκι μου είπε ότι κανονίστηκαν για το Rockwave. Ελπίζω να αληθεύει, κι ας είναι και στο χωράφι του tera vibe. :roll:

stekkas μην τρομοκρατείς τον κόσμο, γιατί θα σου στείλω χημικά αέρια μαζικής καταστροφής :stuck_out_tongue:

Σπυράκο!!! Ένα φραπέ μέτριο με γάλα ρεεεεεε!!!