Rockwave 2023 Deep Purple - Saxon

9 ονόματα; Και πως θα λειτουργήσουν τα fos εισιτήρια αφου λογικά θα δουλέψει και τις δυο σκηνές,

Ελπίζω να μην τυπώσει πάλι υπεράριθμα εισιτήρια για το χώρο μπουχαχαχαχαχαχαχα Λώρη γαμιεσαι μην ξεχνιώμαστε

7 Likes

Θεωρώ ότι, αν είχα κάποιες ευκαιρίες να παρακολουθήσω τους Deep Purple, αυτές εξαντλήθηκαν είκοσι χρόνια πριν. Το γεγονός ότι δεν το κυνήγησα, μάλλον σημαίνει ότι δεν “καιγόμουν”.
Καλή επιτυχία στον υπερήλικα κ. Gillan!

1 Like

Επιτέλους As I Lay αλλά δυστυχώς από Λώρη. Ελπίζω να μπήκε το νερό στο αυλάκι και να τους φέρουν και σε κλειστό μόνους τους

2 Likes

As I Lay και asking alexandria θελω πολυ να δω αλλα οχι ετσι…

Ποιος να μου το λεγε οτι “θα ερχονται metalcore μπαντες αλλα δεν θα μπορεις(θελεις) να πας…”

8 Likes

^ πήγαινα

3 Likes

Οι Asking Alexandria είναι μεγαλύτερη μπάντα από As I Lay Dying.

Άσχετο :joy:

Απο Επιτροπή Σωτηρίας Χατζημεταλλάδων

17 Likes

Χαχα, πήγα να τριγκάρω κάποιους αλλά δεν τα κατάφερα!

Η αλήθεια είναι ότι Asking Alexandria έχω προσπαθήσει να ακούσω (δηλαδή έχω κάνει φιλότιμες προσπάθειες) αλλά δεν τα έχω καταφέρει με τίποτα.

On the other hand (που γράφαμε στα φροντιστήρια αγγλικών στο composition) As I Lay Dying χωρίς να είμαι φαν μπορώ να βρω κομμάτια που μου αρέσουν.

Α οκκκκ

Asking Alexandria δεν μ αρέσανε ποτέ αλλά οκ σημαντικό για το εγχώριο κοινό του metalcore η 1η τους συναυλια καλώς να έρθουν. As i lay μ αρέσουν αρκετά.

Το θέμα είναι ότι δεν ξέρω αν έχει λογική τέτοια απόκλιση μουσικών ειδών σε τέτοιοι “φεστιβάλ”. Αλλιώς να είσαι hellfest κλπ με πολλές σκηνές και πολύ κόσμο και αλλιώς rockwave με 5-6 ονόματα και κόσμο που θα ρθει κυρίως για τον headliner. Τεσπα και μόνο για την κοροϊδία των FoS σε φεστιβάλ είναι σκιπ

2 Likes

κρίμα που θα κάψω συγκροτήματα που δεν έχω δει και θα ήθελα να δω έστω για την εμπειρία αλλά ο Λώρης είναι “Χ” για μένα

2 Likes

πφφφ, αχταρμας λαιναπ. κι αυτο με ροκ εν ρολ τσιλντρεν. καλα κρασα.

1 Like

Χμμ… ολοκαίνουριο και είναι καλό.

2 Likes

Γαμίδια !

Εντάξει δεν μπορούσαν να πάρουν έναν σεσιονά ντράμερ;

1 Like

Τώρα ο Λώρης θα τους αντικαταστήσει με rotting christ !

Αν δεν ήταν ο Λώρης, τώρα θα είμασταν συναυλιακά πρωτόγονοι. Ο Λώρης έβαλε την Ελλάδα στο συναυλιακό χάρτη.