Rockwave 7,10,11/7/2010

απογοητευση =/

πρωτο συναυλιακο καλοκαιρι που δεν εχει ενα ονομα που καιγομαι σα ρουφιανα να δω =/

οχι ρε, αυτος του ΠΑΟΚ ειναι - Βιερινια στα ντραμς

Αφου τα φασολια ειναι to συγκρότημα - φαινόμενο του πλανήτη, τους Black Eyed Peas!

Μαλακίες, κι εγώ που περίμενα Lady GaGa…

ΜΟΝΟ μάσιβ ατάκ και ντιτζεισάντοου με ψήνουν. Τα άλλα τα’χω δει. χμμμμ… για άλλη μια χρονιά εγώ και το χωράφι χώρια. τι καλά.

γκαρσιααααααααααααααααααα:bow2::bow2:

κάποιος στις φήμες ( βαριέμαι να ψάξω για το ποιος ήταν :stuck_out_tongue: ) είχε πει ότι το φετινό ροκγουειβ θα είναι λίγο διαφορετικό - πιο χορευτικό από ότι το είχαμε συνηθίσει…
πάντως σε αυτή την ανακοίνωση δεν ξεκαθαρίζει τους χεντλαινερς οπότε ίσως προστεθεί κάτι ακόμα…

κλαιω

ντι τζει Σκια θα παιξει πογκο το εγγυωμαι προσωπικα.:smiley:

Χαχαχα καλό! Τι να λέμε τώρα? Μάθε μπαλίτσα… κουταμάρες τώρα…

Ναι, cross your fingers and pray to the lord…

Μια μέρα με Faithless, Fatboy Slim, DJ Shadow, και Massive Attack, θα με έψηνε άπειρα.
Έτσι πανηλίθια που τα χώρισαν, μάλλον δεν είμαι για τίποτα. Αν και εννοείται ότι ο Γκαρσία με ψήνει άπειρα. Αλλά να δώσω ένα κάρο λεφτά (εννοείται ότι κάτω από 60 δεν είναι με τίποτα) για να δω 2 μπάντες, ούτε καν…

Αισιόδοξη πρόβλεψη 6000 κοσμος την καθε ημέρα…

και το 50% αυτών θα μπουν τσάμπα

[SIZE=5]NTITZEI SHADOW[/SIZE] :!::!::!:

Πραγματικά, με ποιά λογική έγινε ο χωρισμός; Μα Massive Attack μαζι με Gogol και Ska-P; Επίσης, αν είναι αυτοί οι headliners των 3 ημερών τότε μιλάμε για το χειρότερο από πλευράς μεγέθους ονομάτων Rockwave.

6000 μου φενονται πολλοι…

μονο black eyed peas, garcia και dj shadow. τα υπολοιπα αδιαφορα, η ταχουμε δει πολλες φορες, η χαλια. απογοητευση.

Θά ήθελα μόνο να πάω για το little tortia boy, Garcia! Αλλά κ αυτό με τοσα λεφτά που θα φύγουν σε Big4 , LOG και Bolt το βλέπω λίγο δύσκολο άν έχει κανένα 60-70αρι το εισιτήριο…αν μιλάμε για πιο νορμάλ ποσά τότε είμαι από τώρα εκεί! :smiley:

[CENTER]ΠΑΟΚ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΙΑ
ΤΙΜΗ ΚΑΙ ΔΟΞΑ ΣΤΟΝ
PABLO GARCIA
[/CENTER]

Γιατί δεν αλλάζουν όνομα στο festival? O,ΤΙ ΝΑ’ΝΑΙ-WAVE:thumbdown:
Mε αφήνει τελείως αδιάφορο[-X

Μόνο ο Fatboy Slim θα με έψηνε. Τους υπόλοιπους θα τους δω έτσι κι αλλιώς

(Fergie και τα μυαλά στα κάγκελαι!!! :p)