Rockwave 7,10,11/7/2010

Black Eyed Peas νομιζετε δε θα μαζεψουν κοσμο; Μπορει να μη παει ροκ κοσμος, αλλα κοσμο θαχει.

Κοσμο μαλιστα αψυλλιαστο, που δε ξερει τι εστι τερραβαημπ κλπ. Κοσμο τουλαχιστον κει θαχει.

Οπως και μερα με σκα-πε. αμα κανουν το ιδιο κολπακι με μανου/σμιθ, και εχει χαμηλο εισιτηριο, τιγκα θαναι.

βασικά όμως… ΧΕΖΩ το συναυλιακό προγραμματισμό μου για φέτος για ένα μπακστέητζ παςς με Φέργκι άνετα λέμενσ

αν έχει 25? θα είναι τίγκα και οι ska p

Πάντως τη μέρα των Ska-P να τη φοβάστε για ηλεκτρική καταιγίδα… :lol:

0:42. 1 .gif παρακαλώ… :oops:

0:55 πολυ καλυτερο…:lol:

ντιλιτ παρακαλω

+00 γενικα

αλλα δεν χρειαζεται να πηγαινεις τοσο μακρυα … ανταλασσω βινυλια Antaeus με το πασο του μπλιντιν … :lol:

και συ φαν ?:smiley:

και γω μονο για φατμποη το ψηνα (αντε και faithless) αλλα μενω εκτος αθηνων και δεν το βλεπω

εκτος αν για καποιον πολυ περιεργο λογο θα ειμαι αθηνα εκεινο τον καιρο και το εισητηριο ειναι σχετικα φτηνο

Eσύ που τους ειρωνεύτηκες, παρακαλώ να μη μιλάς. Δε δικαιούσαι. Η Φέργκι έχει την καλύτερη μπασοκωλάρα και δε δέχομαι αντιρρήσεις! :x

Εντιτ"Fatboy slim, τεράστια μορφή. To halfway είναι δίσκος σταθμός! Το να ζήσω DJ set δικό του, θα με έψηνε πάρα πολύ. Βέβαια το ότι θα είναι στην Ελλάδα είναι ένα μείον. Tο τέρα βάιμπ για DJ set δεν ξέρω πόσο θα με έψηνε.

Εντιτ2: Ξέρετε ποιοι Daft Punk θα μπορούσαν να απογειώσουν τη μέρα του Fatboy Slim?

Την εχει.Σοβαρα τωρα.:smiley:

Φέρτε Γκαρσία μόνο του ρε. :frowning:

μαλλον φετος δε θελουν τον κοσμο που γεμιζε τη μαλακασα

Κι αν δεν έρθει σ’εμάς το πολυπόθητο πάσο, ας φτάσει τουλάχιστον στον Σειρηνάκη (όχι το δικό μας τον χλεχλέ, τον άλλον το γατόνι) να ξηγηθεί ντιβιντάκι σένιο. 8)

Ακριβώς αυτό 8)

Παιδιά, μπορεί εμάς να μην μας τρελαίνει το Lineup αλλά ο Λώρης θα κάνει γερή κονόμα απ’αυτό το RW… Αλλά καλύτερα να το ονόμαζε Popwave…

Aπίστευτα αδιάφορο. Θα σταυρωνα τα δάχτυλα μου μπας και την ημέρα του Γκαρσία προστεθούν Faith No More και Alice In Chains όπως είχε ακουστεί αλλά δεν το κόβω γιατί μαζεύονται πολλά πολλά ονόματα για μια μέρα. Ασε που στις 11 του μηνα (που θα μπορούσε με λιιιιιιιιγο “δεν γαμιέται” να πάω) έχει και τελικό Μουντιάλ, σιγά μην τρέχω στην Μαλακάσα.

Πλην dj σκια,φεηθλες,φατμποη,μασιβ ατακ και κωλαρας Φεργκυ,μπουλος…λολ,τα παραδιπλα τα εχωνα ανετα σε μια μερα eject festival…αμα σκασει καμια μπομπα σαν αυτη που λεει ο μανσον,παω με τα ποδια κιολας…αλλα κατα τα αλλα,μπααα,με καμια προσκλησουλα μονο και αν…

με αυτα που ειδα απλα γεια σας και απο μενα…
τουλαχιστον γλυτωνω λεφτα και δεν χρειαζεται να τρεχω μονο για 1 group…
δεν ασχολουμαι λογικα ξανα με το φετινο rockwave…

που’ναι οι headliners βρε???

Η DIDI music με περηφανια παρουσιαζει το χειροτερο rock(???)wave ολων των εποχων …
απο την αλλη καλυτερα γιατι εχουμε να παμε σε πολλες φετος…

[SIZE=“6”]ΠΟΥ’ΝΑΙ ΟΙ HEADLINERS ΒΡΕ???[/SIZE]