Rockwave Day 3: Metallica, Mastodon, Μy Dying Bride, Dirt Spawn Disease

Ακούστε το monolith από stonesour και προσκυνήστε ! Καλή μπάντα είναι κ δεν τους έχουμε ξαναδεί ! Ωραίο ονοματάκι, περιμένουμε τα υπόλοιπα…

Άλλωστε μην ξεχνάμε ότι και τα μέλη τους δεν είναι καινούργια στο χώρο, ο τραγουδιστής και ο κιθαρίστας είναι
μέλη των Slipknot(αυτό για κάποιύς βέβαια δεν είναι απαραίτητα καλό) και αν δεν κάνω λάθος ο drummer τους ήταν παλία στους Soulfly.Εγω προτείνω επίσης να ακούσετε τα:30-30/150 και Get inside.

Οι Stone Sour ΓΑΜΑΝΕ ΚΑΙ ΔΕΡΝΟΥΝΕ,ΟΠΟΙΟΣ ΔΕ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΑΣ ΕΡΘΕΙ ΜΟΝΟ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΔΥΟΜΙΣΑΩΡΟ ΝΑ ΔΕΙ ΜΟΝΟ ΤΟΥΣ METALLICA.ΑΜΑΝ ΠΙΑ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΓΚΡΙΝΙΑ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ ΜΟΥ,ΜΕΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΝΟΥΝ ΟΙ ΜΠΑΝΤΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΡΧΟΝΤΑΙ,ΤΟΣΟ ΜΑΛΑΚΕΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ.ΕΛΕΟΣ

Δηλαδη ποσες ευκαιριες εχουμε να δουμε συγκροτηματα πανω στην καβλα, οπως οι Stone Sour? Λες και πρεπει να φερνουν συγκροτηματα που σονει και καλα πρεπει να γουσταρουν ολοι. Να μου πεις, εδω στους Dream Theater ακουστηκαν παραπονα, στους Stone Sour δε θ’ ακουστουν? Οπως λεει και ο Ανακασα απο πανω, οποιος δε γουσταρει δεν παει και τελος.

ma sovaromilate edo mesa merikoi?

to rockwave ine F-E-S-T-I-V-A-L !!

an 8elete na isaste koroida ke na 8elete na pate na dite tous “sue them all” me support MIA (pros to paron) mpanta, taxa gamati ke anerxomeni pou den tin 3erei kaneis, na pate ke na plirosete 80evrakia… edo oi THE ANSWER pou ine GAMATI ANERXOMENI mpanta, i tokyo dragons, i akoma ke wolfmother ine ta teleftea onomata se ola ta festival (an ine kan sta festival)!

toulaxisto mpite ke se merika alla sites na dei ti pezei prin piastite mlkes:
http://www.downloadfestival.co.uk/lineup/
http://www.swedenrock.com/frameset.cfm?newLanguage=1
http://www.godsofmetal.it/

ne…den goustaroume me tis idies times na mas koroidevoun!

Kάποια στιγμή πρέπει επιτέλους να ξεφύγουμε από την μιζέρια που μας διακατέχει…Οι πιο πολλοί που λένε για τους Stone Sour δεν έχουν μπει καν στον κόπο να τους ακούσουν…Πρέπει επιτέλους να κοιτάξουμε στο μέλλον.Τοσες και τόσες μπάντες δεν έχουν έρθει στο παρελθόν λόγω της στενοκεφαλιάς μας.Η κατάσταση πρέπει να αλλάξει επιτέλους.8)

Σωστος.
Περα απο αυτο, η didi ειπε για 3 σαπορτ, αρα 3 θα ειναι. Επιτελους πια. Και ναι, δεν εχουμε το τελειο φεστιβαλ, αλλα αυτο εχουμε και σ’ αυτο θα παμε.

ontws poly grinia…kai mena den me trelane h idea twn stonesour alla edaksi den einai kai asxhma…apo to olotela…allwsste festival einai (leme twra…) kai as perimenoun kapoioi na doun kai ta ypoloipa ths hmeras…daksi oi stonesour einai moderno metal alla ok aytes einai oi nees taseis shmera ti na kanoume…

και οι Metallica μοντερνο “μεταλ” ειναι…

Εντάξει, σε όποιον αρέσουν groups τύπου Pantera, Machine Head, Slipknot και γενικότερα μοντέρνος ήχος, μια χαρά θα βρεί τους Stone Sour!
Οι υπόλοιποι που δεν γουστάρουμε (προσωπικά και τους έχω “ψάξει” και τους έχω δεί live!:yes:), θα περιμένουμε τα υπόλοιπα support και στην τελική θα πάμε για μια ακόμα φορά έστω και μόνο για τους Metallica! :wink:
Απλά τα πράγματα! :slight_smile:

tous eida persi to kalokairi sth mikrh skhnh tou download sto douvlino. ta spane xontra.

Κατι ακουστηκε και για Korn, ΕΛΕΟΣ δηλαδη!!!

Συμφωνω απολυτα!!!

Αυτο θα κανω!!!:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Οπως ειπαν πολλοι, ειναι θεμα γουστου και προσωπικα εμενα δεν μου αρεσουν… Οποτε οτι σχολια κανω ειναι τελειως υποκειμενικα…:slight_smile: :slight_smile:

Τίποτα δεν ακούστηκε για Korn. Κάποιος απλά είπε ότι θα ήθελε να τους δει.

Εστω…:stuck_out_tongue:

isxiei oti einai melh ton slipknot???

kaloi einai pou tous akousa!gousta einai ayta.alla perimenoume kai allous

Ο τραγουδιστης και ο κιθαριστας ειναι απο τους Slipknot.

ξερετε ποσα εισητηρια εχουν πωληθει ως τωρα?

ο corey tailor ειναι και στους korn?
δεν πιστευω να ισχυει αυτο.και ποιος κιθαριστας των slipknot ειναι στους korn?

Kai edw me kana 30ari tha paizoun… Ti ennoeis den einai ayto pou perimenes? Apo Testament ti akouses?? Kalo kouragio!8)