Rockwave Day 3: Metallica, Mastodon, Μy Dying Bride, Dirt Spawn Disease

χαιρετω μάγκες!!!see ya there!!!

Θα το θυμουνται ουτως η αλλος… Σημαιες ελληνικες μονο στο εξωτερικο αξιζουν… Εγω θα φωναζω να παντρευτω την Cali να με εχει γαμπρο!!!:smiley: :smiley: :smiley: :smiley: #-o :lol: :lol:

Eγω ρε φιλ θα ειμαι σταμο Λαρισης στης 4:30.
Τι να κανω τοσο νωρις μεσα στο λιοπυρι…

Δεν εχω ρε γαμωτο αλλα ετσι μου’ρχεται να παω να ξηλωσω τη σημαια που εχει ι γιαγια μου στην ταράτσα και να της πω οτι την πηρε ο αερας… :stuck_out_tongue:

Καλα εσυ παιζει να μην προλαβεις ουτε τους Mastodon!
Χωρις πλακα με τον 5.30 την κυριακη εφτανες εκει στους Iced Earth στα τελευταια κομματια!

Μαγκες, την κανω… Τα λεμε κατω η αν βρω κανενα στο Σταθμο Λαρισης!!!

Eγώ!!!

ακόμα δεν ξέρουμε τι ώρες θα βγούν ε?

Την κανω κι εγω παιδες. Θα τα πουμε στο πεδιο της μαχης :drunk: :yahoo: :yahoo: :metal: :band: :twisted:
[SIZE=“7”]METALLICA ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!![/SIZE]

Φεύγω και εγώ. Αντέ εύχομαι να ναι τόσο απίστευτα που να μην μείνει τίποτα όρθιο!!!Τα λέμε στο Pit:D

ΦΕΥΓΩ Κ ΕΓΩ , ΣΕ 7 ΩΡΕΣ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟΥΣ [SIZE=“7”]ΜΕΤΑLLICAAAAAAAAAAAAA[/SIZE]

κουνιστές βαρκαρόλες της κολυμπίθρας του Σιλωάμ, …στριλίνοι του κερατά …ΑΠΟΨΕ ΤΕΛΕΙΩΣΑΤΕ…
To creaping death αρχινά , με τη μεγάλη κραυγή
SLAVES Για όλες τις σκουλικαντέρες και τα λοιπά ερπετά…, που σούρνουν τις μάπες τους και τα κουφάρια τους στο πλανήτη 3000 χρόνια μετά τον Τουτανχαμών , χτίζοντας ακόμη πυραμίδες, μέχρι με τη ΤΑΦΟΠΕΤΡΑ τους να κάνουν μετωπική ,ένα ωραίο πρωί ξαφνικά, χωρίς να προλάβουν να
take a look at the sky, just before the die…xa.a…xa.ax.xa…xa.xa.x.a.xa.ax.xa.
Σκύψτε όλοι να δείτε και να γευτείτε τη ΝΑΥ-ΑΡΧΙΔΑ που κατέπλευσε, μερικά χιλ. απο τη καμμένη Πάρνηθα, όταν οι εκπροσώποι μας , θα είναι σε κάποιο κοκτέιλ πάρτυ στη Πολιτεία, χωρις να ξέρουν ούτε τους στίχους του Master of Puppets, αφού νομίζουν ,δε τους αφορά…όποως οι αναδασώσεις και τα οικολογικά…
Οι χλωρίδες καήκαν …οι τετράποδες πανίδες είναι εκεί ,προς Σύνταγμα μεριά,μαζεμένες , παριστάνοντας τον ΦΑΣΙΣΜΟ της ΠΛΕΙΟΨΗΦΙΑΣ, μεταμφιεσμένο στη λαική εντολή, ,…Ο λαουτζίκος που είναι δε ξέρω…χα…αχ.αχ.χα.χα.χα.χα.χα.λιάζεται στην εξοχή…χα…α.αχ.χ.α.χ.
ΘΑΝΑΤΟΣ By my hand…

H TEΛEYTAIA MΕΡΑ που είδες τη ΡΩΣΙΑ 1991 Αεροδρόμειο ΜΟΣΧΑΣ
Αφιερωμενο στους Τουρκόσπορους ,που επιβάλαν τη μπουζουκολαγνεία εν Ελλας, 500 χρόνια μετά και βαφτήσανε ελληνικό ροκ και τα ρεμπέτικα, του κάθε εξαρτημένου στη καναβουριά…Κρυφτε’ιτε με το παππου και τη γιαγιά ,αγκαλιάρεμάλια του κερατά, και πηγαίντε με γραβατούλα στ βαφτήσια , να προστατευεθεί η παράδοση του Κιουτσούκ Καναρτζή , του Καπουδάν Πασά και του Ομέρ Βρυώνη…Ναι βρίζω και καταγωγές 25 πίσω γενέες, μπας και κανένας έντεχνος παρεξηγηθεί και μας πει ,ιστοριούλες για τις χαμένες πατρίδες ,του μπαγλαμά και του μπακλαβά,στη σημερινή εποχή που ευδοκιμεί μόνο η ΓΥΦΤΙΑ…απάκρη σ άκρη στην Ελλάς…συχτιρ…

Γιατι κάποιοι άσχετοι και γελίοι νομίζουν ότι το ΜΕΤΑΛ είναι απλά μια ΜΟΥΣΙΚΗ…σα τη δική τους τη ΚΟΥΝΙΣΤΗ…χα…α.χα.χα…χα.

Οσοι ενδιαφερονται να παρουν μια γευση απο το σημερινο γεγονος,ας μεταφερθουν εδω: (ξερω οτι πρεπει να μπει σε αλλο σημειο του forum αλλα νομιζω οτι λογω επικαιροτητας του αρμοζει εδω) http://www.mininova.org/tor/775432

Τι ειπε ρε παλι ο ανθρωπος
:bow: :bow: :bow: :bow: :bow:

Αντε παιδες καλα να περασετε σημερα οσοι πατε και να τα σπασετε ολα!!!

:frowning: :frowning: :frowning: :cry: :cry:

Την κάνω κι εγώ, acting like a maniac!
8 χρόνια περίμενα, 5 ωρίτσες έμειναν!

14 χρόνια αναμονής σε λίγες ώρες θα λάβουν τέλος…:smiley:

[SIZE=“7”]ΜΕTALLICAAAAAAAA [/SIZE]

Υ.Γ Οσοι/ες δεν θα έρθετε χάνετε ένα σημαντικό ραντεβού με την ιστορία…

Ρε ουστ απο δω…:frowning: :frowning: :frowning: :stuck_out_tongue:

Τωρα φευγω κι εγω. See you in the gig dudes! :smiley:

22 χρόνια και 5 μήνες διαρκούς ψυχικής και ακουστικής κατάνυξης!!!

Καλά δεν γυρισε κανείς ακόμη?
Εγώ δεν πήγα αλλά με πήρε ο αδερφός μου τηλέφωνο την ώρα που παίζαν nothing else matters αλλά και μετά το τέλος της συναυλίας και μου είπε τα καλύτερα. Αν και δεν είμαι φαν, ένιωσα πολυ χάλια που δεν ήμουν στο λαιβ και έβλεπα μπούρδες στην tv. Ντροπή μου, δεν θα το ξανακάνω. Πότε είπαμε ότι ξανάρχονται? Η μήπως θα ανοίξει νέο τόπικ με τίτλο Μετάλικα λάιβ το 2008?